Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z jakiego materiału macie wykonane parapety wewnętrzne?  

203 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego materiału macie wykonane parapety wewnętrzne?



Recommended Posts

No ja to wymyśliłam, dla Ciebie :) więc fotek nie mam, wiesz koszt nie będzie zbyt duży, np lupus robi takie szerokie blaty kuchenne kupisz 1,5 lub 2mb zależnie ile masz tego parapetu i przy pomocy wyrzynarki kleju i śrubek sami to zrobicie, bo ten grzejnik mocno przyciąga teraz uwagę, zwłaszcza że reszta wydaje się być mocno dopracowana. Możesz tez od razu zamówić w markecie wycięcie dwóch kawałków sklejki jeden parapet, a drugi noga. W domu to kątownikami od spodu skręcić i gotowe.

Możecie to bejcą albo olejną przemalować, a wzorek jak wymyślniejszy to laserem Ci perfekcyjnie gdzieś wytną, tylko koszty nie wiem jakie.

Edytowane przez e-mól
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

e-mól dobrze radzi, fajnie by było ten grzejnik przy okazji wymiany parapetu zasłonić.. Zerknij np. tu http://www.domosfera.pl/wnetrza/51,93231,7130227.html?i=2, W wyszukiwarce grafiki google też sporo inspiracji znajdziesz. Jak się zdecydujesz na taką zabudowę wybierz coś prostego, skromnego, bez udziwnień ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaże małżowi w weekend Wasze sugestie odnośnie obudowy grzejnika. Chyba raczej z samodzielnego konstruowania obudowy i wykonania parapetu nic nie wyjdzie znając nasze umiejętności w tej kwesti. Trzeba będzie jeszcze wyburzyć stary, betonowy parapet. No nie wiem czy małż się tego podejmie. Raczej cieńko to widze. Jeżeli byśmy uparli się na tą obudowę grzejnika to trzeba by było zamawiać extra firmę, która coś takiego robi. Znalazłam nawet na Allegro gościa, który się tym zajmuje. http://allegro.pl/oslona-obudowa-zabudowa-grzejnika-kaloryfera-i1398433482.html No, ale to są dodatkowe koszty,dlatego pewnie zakończy się na samym zakupie i wymianie parapetów. I na co tu się zdecydować??? Właśnie myślałam o tym białym konglomeracie marmurowym co wkleił carrintontonas, ale czy to rzeczywiście będzie pasować?? Może coś innego lepiej zastosować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy panele będą na stałe zasunięte, jeśli tak to ten box faktycznie nie ma sensu.

Ten parapet ma fajny kanciasty kształt, więc chyba nie byłoby problemu, żeby stolarz obłożył go cienką ofornirowaną sklejką, sporo bałaganu byś sobie zaoszczędziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...