Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Z jakiego materiału macie wykonane parapety wewnętrzne?  

203 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiego materiału macie wykonane parapety wewnętrzne?



Recommended Posts

Ja będę miała zabudowę z mdf lakierowanego, parapet będzie jej częścią

Drugą łazienkę mam z oknem dachowym, siłą rzeczy bez parapetu

 

Baba, może teraz są lepsze parapety mdf niż 6 lat temu w standardzie deweloperskim, ale miałam takie w mieszkaniu i nie polecam - łatwe do zarysowania, a jak spłynęła na nie woda po jakimś czasie wybrzuszały się i odpadała farba.

 

W łazience mam marmur i na razie jest ok (3 miesiące), jedynie jak jest zimno na dworze również robi się bardzo zimny. W kuchni chciałam wykończyć blatem, ale podobno szafki byłyby za wysokie, więc również dałam marmur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 558
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
Zakupiłam marmur z... odpadów w zakładzie kamieniarskim. Tańsze o połowę od marmurów ciętych z całego kawałka i tańsze też niż konglomeraty marmurowe. Choć w każdym pomieszczeniu są inne, to i tak wyglądają pięknie i są łatwe w utrzymaniu. Tylko w salonie wszystkie są jednakowe i te trzeba było wziąć z kawałka, czyli w normalnej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parapety dębowe, okna są nisko osadzone, parapety szerokie, można na nich usiąść i to dobrze, że nie są zimne.

Wyglądem dopasowane są do całej koncepcji wnętrz. To ważne.

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/8-1.jpg

 

http://i66.photobucket.com/albums/h278/Tolusia/10-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prapety z baltów 38mm MDF postformin (okleina zawijan apod spód płyty) chyba nie pomyliłem nazwy:)

Kupiłem za free od komorników balty z zajęcia komorniczego (były to balty z jakiegoś lokalu) przyciąłem, osadziłem i mam.

Mnie pasuje i wygląda zupełnie przyzwoicie.

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...