Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Higiena kobiet


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tomek

Przyłaczam się wespół wzespół do Osowy.

:D :lol: :D :lol:

 

Tak trzymać !!

 

A zaiste watpliwości natury etycznej mam .

Wątek ma się odnosić do higieny kobiet.

 

To czemu kuźwa blanka jak wsiądę do metra to mnie cofa od samczych nóg i paszek tydzież majtasków tygodniowych ?

Czemu jak jestem w sklepie i przechodzę koło pana co ustawia słoiki na półce mam wrażenie , że ma używany żwirek z kociej kuwety poupychany po kieszeniach ?

 

Tak tak, zaraz powiecie że to kwestia wychowania sanitarnego.

 

Mój dentysta ma zawsze 3 fartuchy na dyżur. Na moje przewrotne pytanie na co mu taka parada ( wyprane fartuchy są trzymane w worku z lawendą ) odparł, że bliskość ludzkiego ciała obliguje do pewnych zachowań.

 

To jak się człowiek ociera o drugiego człowieka ( lubo klei z powodu tłoku ) w autobusie czy metrze .. to już jest bliskość anonimowa ?????

To już można capić Freestyle'owo ?

 

Do dziś wspominam pewną kasjęrkę w US.

Stałam zawsze w kolejce czerwona jak burak. Nie dało się podejść do nieszczęsnego otworu w szybce by się uiścić, ponieważ panienka ( lat z 50 ) miała otwarte okienecko i wiuchało przeciągiem z jej ( za przeproszeniem ) kroka prosto w twarz.

 

Generalnie człowiek powinien być bezczelnym grubianinem i dziabnąć babie , iż śmierdzi jak stado skunksów po sexie.

Ale nic nie mówi, bo jest zażenowany.

 

A jak powiedzieć zresztą ? Jak palnąć panu Kierownikowi, że odbiera mi ochotę na 2 śniadanie ?

Może właśnie podejść i podziękować za utracone w ten sposób kilogramy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czosnek przebije chyba każdy smród. Tani i zdrowy. Po zjedzeniu główki, czyli kilku ząbków, można nie myć się kilka dni, bo i tak nic to nie daje. Smród czosnku wychodzi z nas wraz z potem.

Jedzmy czosnek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czosnek przebije chyba każdy smród. Tani i zdrowy. Po zjedzeniu główki, czyli kilku ząbków, można nie myć się kilka dni, bo i tak nic to nie daje. Smród czosnku wychodzi z nas wraz z potem.

Jedzmy czosnek :)

 

 

O NIE!!!!!!!

W pracy siedze z kolega w pokoju , ktory przynosi przez cala zime zabki czosnku i cala cebule. Wyciaga kanapki z kielbasa , roklada gazete, gniecie czosnek i kroi cebule i je z kanapkami - tragedia. Mam 2 godziny wyjete z pracy - wietrze i wietrze ale czasem nie uda mi sie to calkowicie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przeziębiony. W domu nic na przeziębienie. Zeżarłem dużą główkę czosnku. Była to niedziela. W środę jestem na posiedzeniu zarządu, wchodzi główna księgowa firmy i mówi: o czuć zakąskę :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona do klienta w biurze: mógłby pan powstrzymać się od jedzenia czosnku jak przychodzi pan do mnie załatwiać sprawy.

Ale to zdrowe. Ja nie jestem chora :) Dalej przychodzi śmierdzący czosnkiem. Żona jak wchodzi ostentacyjnie bierze odświerzacz i pryska. Nie pomaga :) Dalej żre czosnek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...