Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Higiena kobiet


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

Sluchajcie nic nie przebije mojego kolegi z liceum, ktory uwielbial ze mna siadac w lawce. Robil sobie takie duze kulki z glutow, po czym proponowal zebysmy zagrali w gałe :o :o :o :o :o bleeeeee. Kiedy widzial moje obrzydzenie podawal mi swoj zasmarkany dlugopis i mowil: Mozesz dlugopisem jak sie brzydzisz!!!!! :o :o Do dzis wzbudza to u mnie odruch wymiotny!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aga,

jak już skonsumujesz lasagne przez męża zrobione mimo tych różnych opowiastek to na deser mam cos takiego:

mam kumpla niereformowalnego co lubi palcem po odbycie pojeździć i do nosa se przyłożyć sprawdzając w ten sposób czy już gacie ma zmienić czy jeszcze z dzień moze w nich pochodzić

 

Wojtek jednak przebiles........... :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga,

jak już skonsumujesz lasagne przez męża zrobione mimo tych różnych opowiastek to na deser mam cos takiego:

mam kumpla niereformowalnego co lubi palcem po odbycie pojeździć i do nosa se przyłożyć sprawdzając w ten sposób czy już gacie ma zmienić czy jeszcze z dzień moze w nich pochodzić

 

Wojtek jednak przebiles........... :wink: :wink:

 

 

nie no poprostu to bylo straszne co Wojtek napisal - chyba tego dlugo nie zapomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zetknelam sie z jedna opinia pana ktory nie lubil sie myc ( walilo od niego strasznie)

Na pytanie kolezanki - sluchaj ty jestes taki fajny gosc tylko dlaczego sie nie myjesz?

odpowiedzial - a bo wiesz jak na to kobitki lapie, niektore panie lubia taki smrodek :roll: :o

 

:o :o Sa rozne zboczenia........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tera będzie o zemście biurew.

 

A była sobie taka jedna co się naleciała dwom innym. Taka co to z gatunku " donieś i zasłuż "

Te dwie po naradzie wymyśliły iż pójdą na całość .

No i zakupiły śledzia sztuk 1 i przyczepiły plastrem pod blat biurka taki maluśki ogryzek.

 

I zaczęla się jazda.

Bo capiło odkolannie od piknej.

Pani słyszała 50 razy na dzień " iż coś u was podśmiarduje a zwłaszcza ciągnie spod okna " ( tam pani siedziała )

Kobiecina biegała do łazienki a smrodzik śledziowaty ( vel niemyjki ) roztaczał się przecudną aurą na pół biura.

Niewiasta przeszukała całe biurko, rybki ni widu ni słychu.

 

Przeniosła się do innego działu i tak oto truchło dokonało żywota w celu chwalebnym.

 

( hehe, takie coś ino baby mogą wymyśleć :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawał z brodą

 

wyciąga facet kulkę spomiędzy zębów patrzy i zastanawia się "g...o? ... nie - plastelina....

maca, miętoli - "nie no jednak g...o... hmm znowu wsadza pomiędzy zęby, międli, cmoka i tak parę razy

"nie - plastelina ... tak plastelina" ucieszony

po chwili zastanawia się "ale skąd w dupie plastelina?!"

 

Beata (BK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratuuuunku

przestancie prosze

blagam

na kleczkach do czestochowy pojde tylko przestancie

sniadanie dopiero co skonsumowale i co? mam je teraz spokojnie trawic?

Ciekawe jak?

litosci dla resztek estetyki jaka mi w dzisiejszych czasach jeszcze pozostala

 

 

jareko a mi teraz sie wydaje ze tu w biurze ciagle cos smierdzi i ciagle okno otwieram - a zimno dzisiaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawał z brodą

 

wyciąga facet kulkę spomiędzy zębów patrzy i zastanawia się "g...o? ... nie - plastelina....

maca, miętoli - "nie no jednak g...o... hmm znowu wsadza pomiędzy zęby, międli, cmoka i tak parę razy

"nie - plastelina ... tak plastelina" ucieszony

po chwili zastanawia się "ale skąd w dupie plastelina?!"

 

Beata (BK)

 

 

Beatko hahahhahaha malo nie rozplynal mi sie makijaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nowiną iż zapachowcem był Napoleon. Sławetną jest kara degradacji jego podwładnego za to, iż "zepsuł " mu dziewoję którą Napoleon wypatrzył onegdaj na jakim pastwisku i zalecił przyprowadzenie jej sobie ku uciesze lędźwi.

Panienka była wstępnie odmoczona i uczesana do piernatów Cesarzowych.

 

I cała zabawa się nie udała....

Co to za frajda z czystą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawał z brodą

 

wyciąga facet kulkę spomiędzy zębów patrzy i zastanawia się "g...o? ... nie - plastelina....

maca, miętoli - "nie no jednak g...o... hmm znowu wsadza pomiędzy zęby, międli, cmoka i tak parę razy

"nie - plastelina ... tak plastelina" ucieszony

po chwili zastanawia się "ale skąd w dupie plastelina?!"

 

Beata (BK)

 

 

Beatko hahahhahaha malo nie rozplynal mi sie makijaz

 

taki stary kawał jeszcze z czasów akademika

czyli sto lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratuuuunku

przestancie prosze

blagam

na kleczkach do czestochowy pojde tylko przestancie

sniadanie dopiero co skonsumowale i co? mam je teraz spokojnie trawic?

Ciekawe jak?

litosci dla resztek estetyki jaka mi w dzisiejszych czasach jeszcze pozostala

 

mamy ci mówic co zrobić ze śniadaniem skonsumowanym? naprawdę tego chcesz? :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...