Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Higiena kobiet


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Kochana, myślisz tylkjo c.pą. Spróbuj mózgiem.

Nie wchodzisz, a wskakujesz do klienta?

Dajesz darmo? Nie wierzę.

Takim jak Ty nigdy chcica nie przechodzi.

 

O bo tak np. czy moj wykasowany dowcip byl gorszy od tego postu? albo zdjecie jogurcika? napewno nie - dowcip , zdjecie zniknely a ten post nie.

Malo tego ja sie podpisalam a gosc anonimowo chamczy.

 

Mam nadzieje ze Redakcja rozsadnie podchodzi do cenzurowania i nie kasuje postu mechanicznie po nadejsciu protestu lecz np. komisyjnie :wink: sprawdza czy prostest jest uzasadniony.

Ten post goscia ktory wkleilam powinien zniknac a do tej pory sobie siedzi.

Czy donosiciel go przegapil czy ma jakis odmienny humor i to akurat go bawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pal szesc donosiciela - Agnieszka1 - jak widze Tobie tez sie oberwalo. Ciekawe komu jeszcze?

Ale zastanawia mnie jedno - jestesy w forum budowlanym ale ktos wpadl na poysl by powstal watek Psychologa i tam pojawiaja sie co jakis czas cieawe dosc watki wiec jakby przewidywal ze tematy nei tylko budowlane w nim beda wiec po co ten szum i cenzura?

Do cholery czy ktos kto tak wyczulony jest po prostu nie powinien tych watkow omijac? To prosciej niz ferment wsrod forumowiczow siac i powodowac iz nasze tutaj przemyslenia mniej czy bardziej niecenzuralne wypowiedzi Redakcja usi kasowac bo panu?pani X sie nie spodobaly?

 

Drogi donosicielu - nie musisz sie ujawniac ;)

Zapomniej o tym watku

Daj innym wypowiadac sie swobodnie

Omin ten watek i zamiast tutaj z wypiekami na twarzy nasze posty czytac lepiej pojdz do kosciola a najlepiej na kolanach do Czestochowy bo zetknales sie tutaj z grzechem ogromnym i odpokutowac tu musisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest stosowny dział, jest problem Niby OK. Ale wychodzi na to, że największe błotko robią anonimowi podpuszczacze. Jak by nie było anonimów nie było by takich kłopotów. Oczywiście - można zrobić dodatkowe nicki, ale to wymaga pracy. Radakcja dba o moralność OK, ale skoro temat się rozwija jest potrzebny, a jak ktoś nie chce to niech nie czyta, przymusu nie ma. Ja jak trafiam na miejsce które mi się nie podobam to je omijam a tu chyba niektórzy delektują się swoim zgorszeniem i szukają więcej - a potem krzyczą, że się ich gwałci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kochana, myślisz tylkjo c.pą. Spróbuj mózgiem.

Nie wchodzisz, a wskakujesz do klienta?

Dajesz darmo? Nie wierzę.

Takim jak Ty nigdy chcica nie przechodzi.

 

O bo tak np. czy moj wykasowany dowcip byl gorszy od tego postu? albo zdjecie jogurcika? napewno nie - dowcip , zdjecie zniknely a ten post nie.

Malo tego ja sie podpisalam a gosc anonimowo chamczy.

 

Mam nadzieje ze Redakcja rozsadnie podchodzi do cenzurowania i nie kasuje postu mechanicznie po nadejsciu protestu lecz np. komisyjnie :wink: sprawdza czy prostest jest uzasadniony.

Ten post goscia ktory wkleilam powinien zniknac a do tej pory sobie siedzi.

Czy donosiciel go przegapil czy ma jakis odmienny humor i to akurat go bawi?

Takie teksty są odpowiedzią na durne posty. Lubiąca seks puszczała prowokujące teksty. Otrzymała odpowiedź dostosowaną do jej poziomu intelektualnego. Pisała o tirówkach jak o koleżankach, kpiąc z problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareko zgadzam sie z Toba - nie pierwszy raz zreszta i nie tylko w psychologu :p

Taaak? Hmmm..... ciekawe...ciekawe.....obiecujace.... tylko czemus Ty Aguniu tak da;eko ode mnie :( moze wiecej zgodnych obszarow ;) bysmy wspolnie odkryli?

Choc w innym watku nasze poglady lekko rozbiezne sa

 

dobra - dosc o tym co lubi donosic

Ktos tu dopoina sie o cos wesoleg - pamietam jeszcze z lat licealnych kawal ktory po dzis dzien w mej pamieci sklerotycznej zapisany

 

przycjodzi kosciotrup do baru i do barmana mowi:

- dwie sety i sciereczke poprosze

 

Po dzis dzien mnie to smieszy, wszak lubie Monty Paytona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie teksty powinny zamykać gęby głuptasom. Dać im do myślenia. A jest tak, że ciągnie się temat irytujący kogoś w nieskończoność. Prześledźcie wypowiedzi i odpowiedzi do nich Lubiącej sex.

Dolewała oliwy do ognia. Przesadziła. Efekt widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...