Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Higiena kobiet


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

Właśnie takie teksty powinny zamykać gęby głuptasom. Dać im do myślenia. A jest tak, że ciągnie się temat irytujący kogoś w nieskończoność. Prześledźcie wypowiedzi i odpowiedzi do nich Lubiącej sex.

Dolewała oliwy do ognia. Przesadziła. Efekt widoczny.

oj dajmy juz spokoj w poszukiwaniu winnych donosow

Czy ona lubi czy nie lubi seks - jej sprawa :lol: a czy jest wierna jednem czy wielu - tez to jest jej problem :lol:

a sex i cala jego otoczka zawsze zainteresowanie wzbudza - tak wiec seksijmy ile sie da i cialo jeszcze do ruchu jest zdatne ;) na przekor tym ktorzy pod kordelka, po Bozemu, raz czy dwa w zyciu by zachowac gatunek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ciekawa jestem, dlaczego Goście-Donosiciele i Goście-krytykanci wstydzą się zalogować? Może trochę wstydzą się jednak tego co robią? A jeśli tak, to niech nie robią, po co się później wstydzić... Popularności im nie przybędzie, bo... nie wiadomo czyje to dzieło.

Ja nawet głupoty opowiadam z otwartą przyłbicą ;-)

BabaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie teksty powinny zamykać gęby głuptasom. Dać im do myślenia. A jest tak, że ciągnie się temat irytujący kogoś w nieskończoność. Prześledźcie wypowiedzi i odpowiedzi do nich Lubiącej sex.

Dolewała oliwy do ognia. Przesadziła. Efekt widoczny.

oj dajmy juz spokoj w poszukiwaniu winnych donosow

Czy ona lubi czy nie lubi seks - jej sprawa :lol: a czy jest wierna jednem czy wielu - tez to jest jej problem :lol:

a sex i cala jego otoczka zawsze zainteresowanie wzbudza - tak wiec seksijmy ile sie da i cialo jeszcze do ruchu jest zdatne ;) na przekor tym ktorzy pod kordelka, po Bozemu, raz czy dwa w zyciu by zachowac gatunek ;)

 

 

No a co jareko wszystko przecierz co robimy to dla zachowania gatunku.

Pod kolderka dla zachowania go a nie pod kolderka niby powiesz ze dla sportu no ale sport tez dla zachowania gatunku, bowiem stwierdzono ze kobiety wybieraja wysportowanych facetow aby miec zdrowe potomstwo :p

ha - wiec wszystko sie wkolo gatunku kreci :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1

No wesz..... zaskoczony z lekka jestem gdyz jam cherlawej postury dzecie me dopiero trzy lata temu swiat oczkai swyi ujrzalo ach coo ja gadam - jaki swiat - gebe ojca zobaczylo jako pierwsza gdy z ciemnsci wyszlo i sadzisz ze to byl moj pierwszy raz?

Oj nie wazne gdzie :) wazne ze dla obostronnej przyjemnosci :) :) :) :)

Gdyby zawsze konczylo sie to zachowaniem gatunku ............... zgroza!!!!! gdyz juz od dawna stali bysly ma bacznosc na tej naszej planecie z braku wolnego miejsca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziabko,

mnie nic nie bierze. Nawet katarek. Może podeślij jakiś zarazków? :) ( w słoiku żeby nie zwiały ).

A na niemoc mężczyzn nawet w Biblii zalecała starszyzna okłady z młodych ciałek dziewic.

Przykładem niech będzie tutaj Król Dawid.

Ale czy zaraz trzeba być chorym? Dzisiaj zamarkuję chorobę. A co? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz

mlode cialka? liczba mnoga? Hmmmm..... ciekawe :)

tak tez lubie :lol: :lol:

Jak było kilku facetów chorych, to jedno ciałko miało je wyleczyć?

A ciekawe jak leczono wtedy kobiety? Nie natknąłem się na to w Biblii.

Mówisz, że też tak lubisz. Stosowałeś tę metodę? Ja nie wiem czy lubię bo nie wypróbowałem jeszcze. Jeszcze nie wypróbowałem...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okaszlałam Janussz Twoja stronę świata, ale pod wiatr ..obawiam się że mi to na zdrowie nie pójdzie. :D

 

Od dawna medycyna pojęła, iż na wszelkie choróbskowe sprawy jest rozbuchanie organizmu.

Na ten przykład bańki tudzież lipa na poty.

Skoro jednak można w bardziej naturalny sposób wymóc krążenie ..czemu ni ?

A totalne zaziębienie jest dodatkowym polecanym bodźcem do zachowań udających przedłużenie gatunku ..

 

Wszystko oczywiście ku zdrowotności..:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było kilku facetów chorych, to jedno ciałko miało je wyleczyć?...... :)

taaaaa..... no fakt ale hmmm..... kilu facetow i jedno cialko? ciekawie oj ciekawie

a co do czesci dalszej twego postu - wybacz - nie odpowiem gdyz juz wtedy na pewno mnei stad i z innych watkow na zbity pysk wywala

Ale proby polecam niejako z autopsji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1

No wesz..... zaskoczony z lekka jestem gdyz jam cherlawej postury dzecie me dopiero trzy lata temu swiat oczkai swyi ujrzalo ach coo ja gadam - jaki swiat - gebe ojca zobaczylo jako pierwsza gdy z ciemnsci wyszlo i sadzisz ze to byl moj pierwszy raz?

Oj nie wazne gdzie :) wazne ze dla obostronnej przyjemnosci :) :) :) :)

Gdyby zawsze konczylo sie to zachowaniem gatunku ............... zgroza!!!!! gdyz juz od dawna stali bysly ma bacznosc na tej naszej planecie z braku wolnego miejsca ;)

 

 

Nie w tym rzecz ktory to raz 8)

Naukowe badania dowodza ze cala chemia milosci ktora dziala na kobiete , powoduje ze wybiera ona faceta ktory jej sie najbardziej podoba, a podoba jej sie najbardziej ten ktory ma wg niej najzdrowsze geny - wszystko to po to zeby mogla sobie wybrac tego ktory moze dac jej najlepsze potencjalnie dziecko. Nie chodzi tylko o to aby dal jej przyjemnosc -to drugoplanowa sprawa. Pierwszy plan to potomstwo mimo ze nie wszyscy z tego sobie sprawe zdajemy.

Zwiekszone zapotrzebowanie na sex ma rowniez kobieta w okresie najwiekszej plodnosci. Stad stwierdzenie moje ze wszsytko sie kreci wkolo gatunku :wink:

I o to podobno chodzi jesli brac pod uwage nature kobiety.

Co innego rozum i doswiadczenie ktore pomaga nam w planowaniu tegoz gatunku .

Tak wiec jesli facet mysli - o wybrala mnie bo ja jej najwieksza przyjemnosc dac moge to sie myli - tak naprawde wybrala go bo wg niej moze byc potencjalnym najlepszym kandydatem na najlepsze genetycznie dziecko :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cholery czy ktos kto tak wyczulony jest po prostu nie powinien tych watkow omijac?

Drogi donosicielu - nie musisz sie ujawniac ;)

 

No własnie! Mnie ten watek jakoś nie zachwycił ze wzgledu na lekkie zniesmaczenie niektórymi wypowiedziami i go opusciłem prawie na poczatku. Jednakże koleżanka wspólforumowiczka dala mi info że cos się tu dzieje dziwnego. Zajrzałem i coz ujrzały moje piekne oczy:

1) Wątek nieco zboczył z kursu no ale to norma w tym dziale

2) Kolezanki i koledzy świntusza sobie w najlepsze aluzjami, grą słow, anegdotami, kawałami i dobrze sie bawią :-), ale moim zdaniem moga.

Ja też lubię poświntuszyć ale jakos na tym forum mam opory więc sie onegdaj wycofałem z tegoz watku jak pisałem.

3) W wątku z dowcipami bywa dużo pikantniej! A jak kogoś coś kłuje w oczy, narusza jego dobry smak to niech po prostu nie zagląda ani tu ani tam

4) Redakcja wprowadziła SELEKTYWNĄ cenzurę - dostało sie Jareko ( ale trudno powiedziec za co).

5) Chyba jednak represje Redakcji są niewspółmierne do "grzechów"

 

Postuluje by ktoś wykradł Redakcji liste agentów i donosicieli.

 

Redakcjo! Wiecej obiektywizmu w ocenach zycze i rozsadku w decyzjach o ingerowaniu w forum. A jesli juz interweniujesz to sprawiedliwie trzeba dawać po łapach a nie wybiórczo bo my wyczuleni jestesmy na przejawy niesprawiedliwość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wywodami , znakiem mężczyzna który duuuuużo, powinien czuć się wyróżniony !!

I by być jeszcze bardziej pociągający , myje się wespół wzespół z kobietą i dba o jej higienę ... ( ciiiicho, 8) by w temacie było )

 

Kobieta higienicznie zadbana jest rozćwierkana , uszczęśliwiona i odwzajemnia się swemu dobro( :lol: )czyńcy..a to umyciem plecków , a to wykwintnym obiadem tudziez kolacją z widokiem na śniadanie.

 

Higiena raz jeszcze powtarzam jest baaaaardzo ważna.

 

Bardzo.

 

 

 

 

:oops: :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez Agnieszka1 wszyscy o tym wiedza i dziala to w obie strony i tylko zastanawiam sie czasem jakie szanse na znalezienie partnera maja anorektyczki - bez biustu (wszak wykarmic dziecko czyms trzeba) bez hmm.... dobra - powiem dosadnei :lol: bez pupy i bioder - wszak juz prechistoryczna matka - rodzicielka miala bidra jak stodola a biust jak...... echhhh.... wywalo mne jak nic ;) I fececi teoretycznie ze powtorze - teoretycznie - na to zwracaja uwage co nie znaczy ze przyszla matka nie moze wygladac jak ja :lol: - sama skora i kosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...