Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Higiena kobiet


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja kiedys uslyszalem ze z powierza sie biora ;)

Kurcze Teska - dobra ksiazke napisac mozesz - usmiac by sie mozna bylo po pachy ;)

A moj kierownik z czasow przeszych jak jeszcze pracownikiem najemnym bylem przed wyjazdem do USA stwierdzil ze musi tam uwazac gdyz Aids fruwa w powietrzu - i mowil to calkiem serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstydzą sie zapytac...słysza co mowia rodzice, dziadkowie...itp....

 

 

wstydza sie isc do lekarza, dziewczyny jeszcze teraz wypisuja takie głupoty do czasopismy typu girl itp....ze w ciaze nie mozna zajsc jak sie pierwszy raz to robi......

jedna mowila ze do 13 razy :o

i takie tam tepe wywody nastolatek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesiu, dawaj coś z męskiej półki.

 

Ja podrzucę tylko opowieść siostry mojej rodzonej :

Kobieta po jakimś drobnym zabiegu ginekologicznym dostała zakaz sekszenia przez 14 dni. Cała zbladła i w płacz : "może pani doktór powie mojemu to osobiście "

No i czekają ( siostra plus lekarka) na tego samca co to spokoju nie da przez 14 dób.

 

Wchodzi takie pokurczę w porywach do 160 cm , z brakami w uzębieniu, spasione, brzuszydło mu przoduje jak na końcówce ciąży, kapelutek miętosi i słucha co lekarka powtarza w zaleceniu.

 

Chłopina się rozindyczył, spurpurowiał, opluł lekarkę ( tak się darł ) a siostra moja zwiała do dyżurki wzywając pomocy.

 

" Jakbym wiedział, że takąś lekarke se wzięła, to bym cie prywatnie gdzieś indziej zawiózł "

 

Kobiecina wyszła cała się trzęsąc i płacząc..

 

Taaaaak. Higiena i jeszcze raz higiena..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość M@riusz_Radom
miodem, i psa zmuszały do lizania tegoze miodu :oops:

 

Faktycznie głupie, znalazłyby bez problemu kilku nastolatków którzy nie musieliby być zmuszani i zrobiliby to z własnej woli ;)

 

PS: Wiem, jestem gburem i wulgarnym typem tak ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...