Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Higiena kobiet


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

A mnie wkurzają wypowiedzi typu: skończmy ten temat.

Rozpocząłeś go Jurasie?

Takie zamykanie ust dyskutantom jest, było i będzie zawsze chamstwem.

Ale widocznie są różne kultury.

 

Wiesz co, jesteś naszym forumowym gościem i jako gość jesteś dość beszczelny zarzucając komus chamstwo sam bedą anonimowym tchórzem. Wynos się stąd albo dostosuj do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 601
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dostosujcie sie prosze do form tu panujacych albo zmieńcie forum.

Pozdrawiam

 

Dostosuj sie do wiekszosci prosze a jak nie to zmien watek :wink:

I uspokoj sie prosze bo wlasnie lamiesz wszelkie formy.

Popieram goscia.

 

 

Fanu u mnie tez szefa nie ma i wlasnie sobie spiewamy nowa piesn BIG-CYC - nienawidze szefa :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie.

Dobrze płaci :)

Ale może zacząć mniej jak mnie przyłapie :)

 

Eh tam, moj szef tez ma szefa wiec mam nadzieje ze piosenka go nie zrazi i nie "pojedzie" po pensjach :wink:

Na forum sama nie wiem czy nie siedzi - zawsze sie modle oby nie bo co to by bylo jakby mnie rozpoznal :roll: :o uuuuuu pewnie juz by premii nie bylo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuj sie do wiekszosci prosze a jak nie to zmien watek :wink:

I uspokoj sie prosze bo wlasnie lamiesz wszelkie formy.

Popieram goscia.

 

Bawcie sie dobrze! Przestał mnie już interesowac ten wątek. Wysublimowane treści wypowiedzi sa zbyt trudne dla mojej percepcji.

 

ciekawe dlaczego wycioles moja wypowiedz bez swojego wczesniejszego komentarza - byloby uczciwiej - wiadomo by bylo dlaczego dostales ode mnie taka odpowiedz.

co do tego ze opuszczasz watek - gratuluje zdecydowania :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak nawiedzony zacznie zabierać głos pouczając innych. Dostrzega niewłaściwe zachowanie, ale sam jest ok. Obrażanie innych też jest ok. Tzn. tak myśli, że jest ok. Wtedy tylko przecinek dzieli od awantury.

Podpadłeś Smartcacie.

Gratuluję, że zdobyłeś się na samokrytycyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... denerwuję mnie tylko , że jest to poruszane tylko w stosunku do kobiet . Myślę , że to jest problem ogólnie całej populacji .

 

trudno mi zrozumieć, czemu w wypowidzi jest nawoływanie o przeniesienie tematu na mężczyzn. Równouprawnienie, równouprawnieniem, ale .... trudno od faceta wymagać, by mówił o mężczyznach, skoro tu chodzi o jego żonę.. :wink: :wink: :wink:

 

A wracajac do tematu: jedyne, co mogę powiedziec: szczerze współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka1,

pisząc wiekszość masz na mysli tych udzielających się w tym wątku, bo ze statystyk wynika,że wejść jest 1916 osób a wypowiedzi 168

i uważam, że jak ktoś zabiera głos to niech to robi pod jakimkolwiek nickiem a nie jako Gość czy Niezalogowany

i nie ma co się wzajemnie obrażać z powodu tego, że ktoś lubi czystość a drugi ma luźne podejście do spraw higieny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bródno, please, Bródno... [to od brodu, który był na Wiśle na wysokości tej niegdyś osady podwarszawskiej].

 

ponury63 [mieszkaniec Bródna w latach 1976-1993 :D]

A teraz nie mam ochoty ani na Wolę, ani na Włochy :D

 

[sorry że nie w temacie, ale tu już nic chyba nie jest w temacie :lol:]

ponury no wiadomo, że brudno :lol: :lol: to Bródno :lol:

jak rzolibossz od żoli burda :wink:

A Ursynów od Jana Ursyna Niemcewicza, bo miał tam posiadłość letnią, tak a'propos :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze smartcat,że anonimowość psuje nie tylko kulturę wypowiedzi,ale i wiarygodność samego problemu.

Zresztą i nasz autor przyznał się,że zrobił w ten sposób dowcip.

I dobrze chciaż,że przeprosił,bo szkoda by było,gdybyśmy brak zaufania przenieśli na inne tematy,w których ktoś rzeczywiście szuka pomocy.

 

A że temat nie jest tak zupełnie oderwany od rzeczywistości to już inna,przykra sprawa.

 

Ale nie zapominajmy też o poczuciu humoru - mnie anonimowość w tym przypadku bardziej bawi,niż irytuje(tzn.nie wypowiedzi anonimów,ale fakt,że tak mało osób wypowiada sie pod nickami), a co dopiero niektóre wypowiedzi :D

Nie ma się co obrażać - uśmiech jest zdrowszy,naprawdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre panie mają za złe, że mówimy o paniach tylko. O panach też trochę było.

Pytam, co stoi na przeszkodzie w założeniu konkurencyjnego wątka?

Przecież pisanie tutaj o panach, to odezwą się głosy, że nie na temat. I racje będą mieli :)

Druga sprawa, to nielogowanie się.

Ten dział tak ma. Śmieszy mnie to nawoływanie o ujawnianie nicka. Ależ ciekawscy są poniektórzy :) Z nickiem wypowiedź ma inny sens? I to zazwyczaj mężczyźni są tym najbardziej zainteresowani. A mówią o kobietach, że to plotkary, że muszą wszystko wiedzieć. A więc mówią nieprawdę. To tyczy raczej mężczyzn. Dowody? Patrz wyżej - posty :)

Żeby facetów pognębić bardziej (tych ciekawskich) ten post jest też bez nicka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ideał mężczyzny. Brak włosków. jedniodniowy zarost, dresik.......

 

Ech, Panie i Panowie.....

 

Kochani! Skończmy ten tamat. Myć się trzeba dla siebie. I to, że ktoś nie potrafi, lub nie chce utrzymac higieny nie jesteśmy w stanie zmienić.

 

Nie wiem czy się nie naraże komuś, ale uważam że człowiek kulturalny NIE MA PRAWA śmierdzieć !!! A na brak kultury u kogoś to ja nic poradzić nie mogę.

 

Podrawiam - Juras

Juras - święte słowa! Po pierwsze, nie wyobrażam sobie, jak można motywować mycię się potencjalnym seksem? Bo może się zdaży. A jak ktoś żyje samotni w celibacie i nie przewiduje, że się zdaży, albo seks nawet małżeński uprawia rzadko, to ma się odpowiednio nie myć lub myć rzadko? Jak można nie mieć potrzeby umycia się po prostu dla własnej przyjemności i higieny? Nie rozumiem też tłumaczenia chodzenia spać "na brudasa" zmęczeniem. Choćbym padała na pysk, choćbym ze zmęczenia czołgała się, choćbym wróciła nieprzytomna z imprezy o 4 nad ranem, nie położę się spać bez umycia przynajmniej "newralgicznych" części siebie (których - pozwolę sobie nie wymieniać). Nie trzeba zaraz zdobywać się ostatkiem sił na kąpiel w pianie, czy NAWET na prysznic (chociaż ile trwa szybki prysznic - 5 minut?), ale jak już NAPRAWDĘ się nie chce, czy nie ma siły, to jak można nie skorzystać z bidetu, czy szczoteczki do zębów?? Mnie nie pozwoliłoby to zasnąc, jak niezamknięcie za sobą drzwi wejściowych czy kapiący kran.

A co do zapachu - kiedyś przeczytałam cudowne zdanie - człowiek cywilizowany nie ma zapachu. I wg. mnie działa to w obie strony - zarówno jeśli chodzi o smród spowodowany brakiem podstawowej higieny, jak i "ładny zapach" - nie ma nic gorszego jak osobnik za którym ciągnie się ciężka chmura zapachu. Perfumy nie służą do oszałamiania tłumu. Perfumy mogą być wyczuwalne ewentualnie w bardzo intymnej sytucja, kiedy ktoś np. całuje mnie w kark :wink: a nie kiedy wchodzę do autobusu.

No i depilacja. Oczywiście, nie jest to obowiązek, nie można nikogo zmusić do depilowania nóg czy innych części ciała (chociaż czasem szkoda, bo jak latem pan w siatkowej koszulce w autobusie złapie za uchwyt nad głową omiatając twarze współpasażerów pokaźną wieloletnią spłowiąlą kępą spod pachy to chce się wyskoczyć przez okno) w ogóle dbanie o siebie nie jest obowiązkiem. Ale są pewne standardy, kanony urody czy dbałości i obecnie takim standardem jest golenie zbędnego owłosienia, i czy się to komuś podoba, czy nie, za zbędne uważa się nie tylko nogi i pachy u pań, ale również miejsca intymne (muzułmanki robią to od tysięcy lat), a u panów nie tylko wąsik jest de mode, ale również "moher" na klatce piersiowej i plecach, ostatnio też nogi.

Wątek okazał się żartem i prowokacją, ale sam temat jest jak najbardziej rzeczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre panie mają za złe, że mówimy o paniach tylko. O panach też trochę było.

Pytam, co stoi na przeszkodzie w założeniu konkurencyjnego wątka?

Przecież pisanie tutaj o panach, to odezwą się głosy, że nie na temat. I racje będą mieli :)

Druga sprawa, to nielogowanie się.

Ten dział tak ma. Śmieszy mnie to nawoływanie o ujawnianie nicka. Ależ ciekawscy są poniektórzy :) Z nickiem wypowiedź ma inny sens? I to zazwyczaj mężczyźni są tym najbardziej zainteresowani. A mówią o kobietach, że to plotkary, że muszą wszystko wiedzieć. A więc mówią nieprawdę. To tyczy raczej mężczyzn. Dowody? Patrz wyżej - posty :)

Żeby facetów pognębić bardziej (tych ciekawskich) ten post jest też bez nicka :)

To nie chodzi o ciekawość ani o plotkowanie. Jak rozmawiasz w grupie znajomych nawet na bardziej intymne, delikatne tematy, to zakłądasz na głowę papierową torbę, żeby Cię nie posądzili o kontrowersyjność? Chyba nie. Zresztą o potrzebie logowania niech świadczą wypowiedzi Gościa :To pisałem ja, Gość, a nie tamten gość 3 posty wyżej, bo to jest inny gość". Chodzi o czytelność dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość :)

Jednym z najbardziej inteligentnych ludzi był Napoleon Bonaparte. Nie podlega to dyskusji.

Napoleon Bonaparte przeszedł do historii jako jeden z największych brudasów. Uwielbiał brudne kobiety. Jak wracał z wojennych wojaży, to słał umyślnego do Józefiny, aby ta przypadkiem nie śmiała się do jego powrotu myć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... denerwuję mnie tylko , że jest to poruszane tylko w stosunku do kobiet . Myślę , że to jest problem ogólnie całej populacji .

 

trudno mi zrozumieć, czemu w wypowidzi jest nawoływanie o przeniesienie tematu na mężczyzn. Równouprawnienie, równouprawnieniem, ale ....

 

Dlatego :

 

 

Meżczyżnie są wspaniali, piekni, zawsze czysci więc o czym tu duskutować? O doskonałosci? Nudno bedzie. Ułomności sa ciekawsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...