Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt kuchni - może ktoś pomoże ....


XGrzesX

Recommended Posts

ja mam właśnie taki układ - prawie identyczny,ale odwrotnie.

nie narzekam,chociaż przy otwartej klapie zmywarki do zlewu faktycznie trzeba się nachylić,ale to nie problem :D zajrzyj na moją fotkę w albumie - tam jest kuchnia,może będzie widać sprzęty,adres poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

 

W moim mieszkanieu jest bardzo podobny układ mebli. Zlew jest dokładnie w tym samym rogu, a zmywarka jest umieszczona pod oknem i odzielona od zlewu szafką 40-stką.

Gdy stoi się koło zlewu i zmywarka jest otwarta, to miejsca jest tak akuracik, ani za mało ani za duzo.

Zmywarka musi byc blisko zlewu - po obiedzie masz stos talerzy, sztućców, one zwykle są na tyle brudne i oblepione, że nadają się do spłukania. Czyli stajesz przy zlewie, otwierasz zmywarkę, bierzesz talerz, spłukujesz, i wstawiasz do zmywarki, i nastepny, i nastepny... Te talerze ciekną, czyli nie przejdziesz z nimi przez cała kuchnię, a musisz gdzieś stać i jeszcze robic półobrót ze skłonem... Nie da się inaczej.....

Najlepiej jest gdy zmywarka jest na tej samej ścianie i obok zlewu. Wtedy te cieknące talerze ciekną prosto do zmywarki a nie na podłogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak poradziliście sobie z zabudową grzejnika??- bo chyba nie kazdy posiada ogrzewanie podłogowe. Pytam bo mam podobny projekt i za bardzo nie wiiem jak ten grzejnik który to mam pod oknem zabudować/zasłonić(mieszkanie w bloku i bardzo podobny układ mebli na projekcie :)

 

Pozdrawiam

Kier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...