Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Projekt kuchni


dimas

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 113
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Fajny projekt :lol: :lol: :lol:

Ja bym wolała mieć zlewozmywak w lewym rogu okna. Blat do przygotowywania posiłków sąsiadowałby z kuchenką, a tak to musisz omijać zlew.

Ja jak np. coś kroję na desce, to wrzucam odrazu do garnka, który stoi na palniku. W tym rozwiązaniu musiałabym iść z tą deską do kuchenki.

Z tego co widze wystarczy obrocic zlew, bo on jest chyba z taka deska do krojenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-zdecydowanie za mało jest miejsca pomiędzy zlewem a kuchenką -przychylam się do pomysłu Soniki i Roberta

-kuchnia jest przeładowana,układ półek raczej już nie stosowany - chodzi o te okalające okap i tym podobne -to siedlisko kurzu, w dodatku wprowadza chaos wizualny i poczucie zagracenie (a co dopiero,jak tam się poukłada rzeczy? :o )

-półeczka na butelki jest niepraktyczna i trudno ją myć czy wycierać kurze -jeśli już to tylko cargo, a najlepiej wcale

-szafkę stojącą półokrągłą radziła bym zastąpić ściętą i zakrytą drzwiami - ta była by niepotrzebna i znowu tylko kolejne miejsce do zbierani aisę kurzu

- poza tym ta szafka wystaje :o :o :o - była by bardzo szybko poobijana przy podłodze

- mikrofala jest zbyt blisko lodówki -temperatura

-jeśli na rysunku masz taki okap,jaki faktycznie wybrałeś,czyli Amica OKB39 ,to zdecydowanie odradzam -jest bardzo głośny

-za mało jest szafek stojących podblatowych z pełnymi frontami - na garnki i inne duże,ciężkie naczynia

- zmywarka vis a vis wejscia to nie najlepszy pomysł -czsem trzeb ają otwierać,by przesuszyć,przewietrzyć i wtedy będzie nieciekawy widok ze salonu

To chyba tyle - pozdrawiami mimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-zdecydowanie za mało jest miejsca pomiędzy zlewem a kuchenką -przychylam się do pomysłu Soniki i Roberta

-kuchnia jest przeładowana,układ półek raczej już nie stosowany - chodzi o te okalające okap i tym podobne -to siedlisko kurzu, w dodatku wprowadza chaos wizualny i poczucie zagracenie (a co dopiero,jak tam się poukłada rzeczy? :o )

-półeczka na butelki jest niepraktyczna i trudno ją myć czy wycierać kurze -jeśli już to tylko cargo, a najlepiej wcale

-szafkę stojącą półokrągłą radziła bym zastąpić ściętą i zakrytą drzwiami - ta była by niepotrzebna i znowu tylko kolejne miejsce do zbierani aisę kurzu

- poza tym ta szafka wystaje :o :o :o - była by bardzo szybko poobijana przy podłodze

- mikrofala jest zbyt blisko lodówki -temperatura

-jeśli na rysunku masz taki okap,jaki faktycznie wybrałeś,czyli Amica OKB39 ,to zdecydowanie odradzam -jest bardzo głośny

-za mało jest szafek stojących podblatowych z pełnymi frontami - na garnki i inne duże,ciężkie naczynia

- zmywarka vis a vis wejscia to nie najlepszy pomysł -czsem trzeb ają otwierać,by przesuszyć,przewietrzyć i wtedy będzie nieciekawy widok ze salonu

To chyba tyle - pozdrawiami mimi

czyli wszystko do bani :o :o u-la-la...

 

 

zastosuj sie do sugesti joshi i bedzie wszystko ok. tak jak to robia ludzie realnie stapajacy po ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele z waszych podpowiedzi wziołem pod uwage i duzo szafek jest już przeprojektowane. Czekam na dlasze sugestie.

wklej fotki poprawione, zobaczymy co wyszło, będzie łatwiej, mam prawie bliźniaczą kuchnię wieć uważnie śledzę wątek, może coś wykorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , ja tez nie zrozumiem Morawy...

współczuję wszystkim którzy muszą w jej towarzystwie przebywać, toż to musi być męka - ani jednego ciepłego słowa - tylko wyszydzanie.

Skąd sie to bierze?

Morawa - Ciebie trzeba leczyć po prostu - może jakis psycholog???

 

zgadzam się, tyle ze Morawa znajduje sobie jak widac jedna konkretna ofiare nad którą się pastwi, na tym forum wyraznie jest to Mimi. Na kazdy post Mimi obojetnei w jakim watku, pojawia sie od razu zlosliwy komentarz Morawy. Mimi -proponuje kontakt z adminem, to juz dawno przestalo byc smiesnze i poprostu narusza twoja godnosc osobista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze Morawa uczestniczy juz w kazdym watku, w ktorym wypowiada sie nasza Mimi i nie chce odpusic. :o :o

Morawo zycze wiecej pogdy ducha i zdecydowanie mniej uszczypliwosci. Naprawde malo przyjemnie czyta sie te Twoje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honorata

masz niestety rację,a administrator nie reaguje,choć zwracałam się już wiele,wiele razy

w rozmiarze ogromnym, poproś publicznie aby xxxxxx przestał Cię komentować i jeżeli coś ma to niech pisze bezpośrednio na priva, ja tak napisałem to pomogło. Nie lubię skarżenia się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawy zagospodarowania kuchni zostawiam zonie...

 

potem nie wyjdzie jej jajecznica albo przypali herbatke i powie ze to przezemnie bo jej tak kuchnie zaprojektowałem ...

 

ale programik do projektów fajny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto koejna poprawka nie ostatnia !! :

http://www.dimas.photosite.com/~photos/tn/538_348.ts1109621660000.jpg

 

http://www.dimas.photosite.com/~photos/tn/537_348.ts1109621662000.jpg

 

http://www.dimas.photosite.com/~photos/tn/539_348.ts1109621662000.jpg

 

dodam że podoba nam sie nieregularna linia zabudowy górnych szafek (stąd ten chaos dla niektórych którzy uwielbiaja jeden ciąg), tak samo uwazam że zlewozmywak bliko kuchni(piekarnika) to dobry pomysł podczas gotowania szybko przenosze gorący garnek do zlewu czy to z ziemniakami czy makaronem itp. ! mam problem narazie z umiejscowienim mikrofali bo rzeczywiscie jest za blisko lodówki, zmieniłem półeczki z butelkami na cargo wysuwane, i półokrągle półki na końcu na częsciowo zabudowane szafkami- według podpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawy zagospodarowania kuchni zostawiam zonie...

potem nie wyjdzie jej jajecznica albo przypali herbatke i powie ze to przezemnie bo jej tak kuchnie zaprojektowałem ...

Moj luby wlasnie przeczytal i kuchnie urzadzam absolutnie sama. No moze nie absolutnie, bo on robi podlaczenia elektryczne i wodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...