Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominki - Ostrzezenie


Bonifacy Kot

Recommended Posts

Czy to mało 500 zł za poszpachlowanie ok 2 mkw płyty gipsowej ?? To jak skończe prace przy kominkach natychmiast ide na kurs do waszego mistrza od gipsu . 250 zł za metr to stawka lepsza od wszystkich znanych mi "cen z metra " . A tak dla ścisłości to my takze czekaliśmy bo wiele dni nie pasowało klientowi ... a nas pilnowac to zbedne marnowanie czasu... Jeśli sie ustala że ktoś inny ma kończyc np gipsowanie i uzgadnia kwote za taka zmiane to temat jest zakończony. Przynajmniej tak mi sie wydawało... Proponuje podac kwote za jaka była wykonana usługa bo skoro robie tak drogo i żle to lepiej byc dokładnym w informowaniu " za ile spaprałem " . Zaproponowałiśmy Pani bardzo dampingowa stawke " bo w są siedztwie" a teraz po roku .... szkoda gadać. Darek B / ps 1 tys zł to inny adres z forum/ wiekszość forumowiczów to ludzie o bardzo uczciwym podejsciu do tematu zlecenie -zpłata , wiedza czego chcą , czasami sie targują ale to normalka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A wogóle to moge podac namiary na jednego fachowca, który specjalizuje się w wykończeniówce i jest po prostu artystą. Mnie na niego nie stać, jest pieruńsko drogi, robi wolno, ale perfekcyjnie. Do tego ma sporo ciekawych pomysłów jeśli chodzi o rozwiązania. U nas poprawiał parę rzeczy po "fachowcach", ale robił to, że tak powiem w ramach pomocy rodzinnej. To mój szwagier. Jak ktoś ma dużo czasu i kasiorki to moge podać namiary na priva. Na brak roboty nie narzeka, ale.....

:o :roll: :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, rozśmieszyliście mnie swoimi postami. Skasowałam post "reklamujący" mojego szwagra i ani słowa więcej na jego temat. Ani on mnie o to nie prosił, tak mi po prostu przyszedł do głowy.

A wszystkim, którym nie podobały się moje szczere wypowiedzi życzę samych dobrych fachowców, co najmniej tak dobrych jak Pan Darek B.

 

większość forumowiczów to ludzie o bardzo uczciwym podejsciu do tematu zlecenie -zpłata , wiedza czego chcą , czasami sie targują ale to normalka .

Zamawiajcie u nich usługę i płaćcie w 100% bez względu na to jak jest wykonana, bo ci co chcą mieć dobrze zrobione to, czy tamto, to nieuczciwe cwaniaki. Powodzenia. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, rozśmieszyliście mnie swoimi postami. Skasowałam post "reklamujący" mojego szwagra i ani słowa więcej na jego temat. Ani on mnie o to nie prosił, tak mi po prostu przyszedł do głowy.

A wszystkim, którym nie podobały się moje szczere wypowiedzi życzę samych dobrych fachowców, co najmniej tak dobrych jak Pan Darek B.

 

większość forumowiczów to ludzie o bardzo uczciwym podejsciu do tematu zlecenie -zpłata , wiedza czego chcą , czasami sie targują ale to normalka .

Zamawiajcie u nich u nich usługę i płaćcie w 100% bez względu na to jak jest wykonana, bo ci co chcą mieć dobrze zrobione to, czy tamto, to nieuczciwe cwaniaki. Powodzenia. :lol:

 

 

Ale Jolu nie składaj broni, tez popros swoich kumpli i członków rodziny żeby zaatakowanli oponentów to siły sie wyrównaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Przymierzam się do kominka kaflowego i do wykonawcy Pana Darka B. , ale przeszła mi ochota. Widząc jak to robi u sąsiada. "Jego" pracownicy, bo On niezbyt często się pojawiaŁ. Niechlujstwo i jeszcze raz niechlujstwo. Zabudowywany wkład zachlapany mazią szamotową oraz uszczelniaczem rozrabianym o zgozo na wkładzie - śmierdzało to niesamowicie. A o grawitacyjnym rozprowadzeniu powietrza to trzeba się jeszcze dużo uczyć panu Darkowi B. Czopuch krzywo jakby ulepiony z gliny niczym od wewnątrz nieocieplony tak samo jak rury DGP. Z DALEKA OD TAKICH FACHOWCÓW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jeden i klonów NIET !!! Z klientami sprawa jest prosta bardzo mało Forumowiczów zamawiało wykonanie kominka lub pieca. Mielismy sporo kupujacych wkłady " z forum " . Wykonujemy obudowy w kaflu oraz piece i kuchnie od wielu lat i nasi klienci trafiaja z polecenia lub poprzez swoich znajomych, czesto z polecenia kaflarni [ nasze ceny na kafle sa identyczne jak u producenta]. Technologia wykonania pieca lub kominkopieca jest czasochłonna i normalnie wykonujemy ich 3-5 w miesiacu. Obecnie mamy zlecenia do konca maja i pojedyncze na potem. Wielu naszych klientów wraca do nas po pewnym czasie [ nawet po 2-3 latach] i zapoznaniu sie z ofertą kaflowo-wykonawcza u innych. Stosujemy "dziwne" materiały np ekotermoizolacje , tynki szamotowe [ zupełnie inna faktura od gładzi gipsowej - ulepiona z gliny ] ciepłe jak całe obudowy. Dla zainteresowanych innymi materiałami do wykonczenia kominka proponujemy innych wykonawców , jednak N I E S Ą to nasi podwykonawcy lub pracownicy. pozdrawiam Dariusz Bielawski 046 8578217 http://www.kominki.xip.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiam z wieloma osobami , przez naszą wystawke mamy kontakt z setkami ludzi rocznie . Zupełnie nie rozumie dlaczego miałbym spotykać sie z kims kto tak pieknie opisuje nasze "niechlujstwo " wykonawcze ?? Jeśli ma Pan złe zdanie o naszyej pracy to po co takie spotkanie?? Czy liczy Pan na specjalne warunki za zmiane swojej oceny ?? Uznaje zasade iż podpisując wyraznie swoje porady na forum podając adres nie działam anonimowo i jesli ktoś ma uwagi na temat mojej pracy takze powinien tak sie podpisaywać . Zawsze z wielka ochota ucze sie rzeczy nowych wiec jesli Pan ma mi coś do poradzenia w sprawie DGP lub budowy kominków z kafli to prosze o podzielenie sie ta wiedzą na forum. Bedzie to z pożytkiem dla pozostałych forumowiczów. Dariusz Bielawski 046 8578217 http://www.kominki.xip.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...