Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chyba juz mogę


Yacek

Recommended Posts

...coś napisać o nas.

To nie jest moje marzenie - wybudowac dom- ja o tym wiedziałem że go wybuduję, nigdy nie chciałem mieszkać w blokowisku- ale 5 lat musiałem - co za męka!!! żadnej przestrzeni, żadnej intymności, po prostu koszmar i współczuje ludziom którzy tego nie lubią a muszą tak mieszkać- realia są jakie są , każdy wie.

czekałem tylko odpowiedniego monentu w zyciu i teraz chyba on nadszedł! będziemy mieszkac we własnym domu!! A nadszedł on dopiero w 37 rocznicę moich urodzin- na urodziny kupiłem działkę!! i pół roku poźniej zaczęlismy budowę tj. na wiosnę! mam nadzieje następne święta Bożego Narodzenia spędzić we własnym domu. Całe życie mieszkałem w domu (z wyjątkiem tych 5 lat) i nigdy nie chciałbym aby moje dzieci mieszkały inaczej!!

Pozdrawiam wszystkich którzy dążą do osiągnięcia swojego wymarzonego celu i są wytrwali w tym co robią!!! Tak trzymać !!! :smile:

P.S.

drzew już się nasadziłem w liceum:smile: a synów mam dwóch :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

u mnie dach - blachodachówka, teoretycznie wybór blach jest duży ale jak się zacznie ktoś dokładnie interesować, to zostają dwie może trzy firmy które naprawde oferują towar w miarę adekwatny do jakości....:roll: :sad:

Ale chyba już dałem rade :smile: dziś zamawiam i jazda!!Zyczę dobrej pogody Ivon :smile: i abys ze wszystkim sie wyrobiła na czas ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozwala na to technologia tego co masz robić to jedź z budową dalej co zrobisz w tym roku nie bedziesz musiała robić w następnym:smile: U mnie pozostało tylko przykryć dach blachą i tu aura nie przeszkadza tak mocno jak np. przy murowaniu, na tym kończę ten rok i zbieram fundusze na następne ruchy! Okna, energia, woda , ogrewanie itp - to na następny rokk planuje!! A może następne świeta MOJE!!!

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-11-09 20:56, Yacek wrote:

Jeżeli pozwala na to technologia tego co masz robić to jedź z budową dalej co zrobisz w tym roku nie bedziesz musiała robić w następnym:) U mnie pozostało tylko przykryć dach blachą i tu aura nie przeszkadza tak mocno jak np. przy murowaniu, na tym kończę ten rok i zbieram fundusze na następne ruchy! Okna, energia, woda , ogrewanie itp - to na następny rokk planuje!! A może następne świeta MOJE!!!

Pozdrawiam!!!

WITAM

...życze powodzenia...

Teska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe życie mieszkałem w domu (z wyjątkiem tych 5 lat) i nigdy nie chciałbym aby moje dzieci mieszkały inaczej!!

To prawie jak ja z tym,że ja z wyjątkiem 15 lat i też trochę ze względu na dzieci i na siebie jako emerytkę. Nie wyobrażam sobie siedzenia na emeryturze w Mieszkaniu w bloku bez własnego ogródka, bez możliwości przygarnięcia wnuków na wakacje.

ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...