Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chyba juz mogę


Yacek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 76
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Yacek

Witam

....Ja już buduje pod Sczecinem, w okolicy las..a do miasta 4 km.

Buduję IrmęII z Archipelagu, parterowkę z nieuzytkowym poddaszem..

Na ten sezon skonczyłam, jeszcze tylko zabezpieczyc okna..mam stan surowy otwarty..od wiosny dalej..

Pozdrawiam

Teska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! inspekcja zakonczona. z wynikiem pozytywnym. strop rowniutki, mozna po nim biegac. w tym tygodniu maja ruszyc scianki dalej. w sobote integrowalam sie z przyszlym srodowiskiem, tzn. bylam na zebraniu wiejskim. temat wazny - gazyfikacja. ma byc w IV kwartlale przyszlego roku. byloby super...zadnych zbiornikow na podworku :smile: :smile: :smile:

P.S. Budowa pod Wrockiem, aktualnie mieszkam we Wrocku. Zaproszenie aktualne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że przyjemne. w srode rano umowilam sie na budowie z hydraulikiem i kierownikiem budowy. ciekawe co oni na moj projekt urzadzenia lazienek ? czasami mam wrazenie ze jak dzwonie do kier. budowy to on mysli " to znowu ona!!!!!!" zadaję mu całe mnóstwo pytań i chyba często się czepiam jakosci wykonanych prac (no cóż...zboczenie zawodowe) ale z drugiej strony przecież to buduje się MÓJ dom i JA będę tam mieszkać - mam więc prawo chyba wiedziec o nim jak najwięcej - przynajmniej teoretycznie, bo z praktyką budowlaną trochę gorzej (przynajmniej na tym etapie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak swiat światem relacja sprzedawca-klient, zleceniodawca-wykonawca itp.itd. jest zazwyczaj taka sama - to znowu ona dzwoni - mysli wykonawca, - to chyba nie jest warte tej ceny, chyba mnie oszukano- sądzi klient, NATURA CZŁOWIEKA- tylko w niektórych te relacje są poprawne, jak sądzę - w momencie jeżeli jednej i drugiej stronie wykonywanie danej pracy,zlecenia, czynności daje zadowolenie i satysfakje, Trzeba na to zwracac uwagę przy wyborze osoby która wykonuje zlecona pracę. Tyle z mojej obserwacji a życie wiadomo - swoim torem biegnie i nie zwraca uwagi na nikogo.....:smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak radosc na pewno. w końcu to mój dom i szukam rzeczy do niego. problemem oczywiscie jest kasa - czasem trzeba zrezygnowac z czegos bo po porostu jest to dla mnie niedostepne :sad: no i roznorodnosc tych wzystkich rzeczy tez czasem oglupia (przynajmniej na poczatku- potem droga eliminacji jakos mysle uda sie znalezc to czego szukamy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...