Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Oczyszczalnia ekologiczna _ Nevexpol


Recommended Posts

Jak ja tam byłem,to najbliższy browar był albo w Bryzglu (7km na piechotę), albo dokładnie na drugim końcu jeziora (Folwark).Do Bryzgla(Bryzgiela?) poszliśmy raz,we dwóch.Kupiliśmy dwie kraty piwa .A że to ciężkie,to trzeba było ulżyć po drodze :lol:

Tak pobłądziliśmy,że do obozu wróciliśmy nad ranem.

 

Ech, łza się w oku kręci na wspomnienia tamtych czasów.

 

PS. Kończyłem "Czachowskiego" w '87, a nad Wigrami byłem po 2 i 3 klasie, więc mogliśmy się spotkać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie!Twarz znajoma.Ja byłem wtedy jak nam buchnęli spadochron ze środka obozu :D .Była taka fajna łajba "Flores" .

Chłopie, to były te wakacje :D

 

Sporo ludzi z Chałubińskiego-Głodny,Molo,Pietraś,śp.Robek Zawadzki.Pamiętam jeszcze Kotwicę,Bruce'a no i dziewczyny Lipa,Łapa,Nosek,Sroka

 

Też pamietam Pietrasiewcza, Kotwicę i dziewczyny :wink:

A po tym obozie, zaraz po powrocie do Radomia była imprezka, chyba w domu u Kotiwcy.

 

A na mnie kiedyś, dawno temu wołali "Bruce"

 

Ach, te czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

To Ty czubie miałeś granat!.

Wiesz, nie pamietam żadnego granatu :o , ale już minęło 20 lat - to były szalone czasy :lol: więc wszystko możliwe

 

Tylko zapamiętałem ,że masz ciemniejsze włosy.Mieszkałem w namiocie obok z Soszką,jego mama uczyła matmy w Czachówku.

Mnie nie.

 

Pamietam, że nocą pływaliśmy z miejscowymi na węgorze. Tubylcy łapali je na haki i stare mięso. W łajbie cuchnęło straszliwie.

 

I tym sposobem powróciliśmy do zasadniczego tematu tego wątku - czyli smrodu :wink:, a nasze wspomnienia powinniśmy przenieść gdzie indziej, bo niezbyt tu pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oczyszczalnia
Granat pamiętam wisiał przy wejściu do namiotu.Może czyjegoś innego?

Dobra,wracamy do tematu.Niedługo mam zamiar kupić oczyszczalnię ale mam specyficzne warunki gruntowe no i chcę kupić tanio.Czy ktoś coś może doradzić?Jakiś namiar?

 

Po co zmieniać temat, czasamim warto powspominać stare czasy.

 

Pozdrawiam Robert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oczyszczalnia
oczyszczalnio: prosiłam cię na privie o informacje na temat twojego produktu. nie raczyłeś mi do tej pory odpisać. nie ma o czym? myślę, że to trochę źle świadczy o twojej solidności, nie sądzisz?

 

Dostaniesz ofertę kompleksową pocztą - list pryjorytetowy.

 

Pozdrawiam Robert :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...