Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile za tynki?


Martin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Za tynk wewnętrzny - gipsowy (Knauf) maszynowo płaciłem 21PLN/m2 (okolice Warszawy). Cena obejmuje wszystko - materiały + robocizna.

Tynk zewnętrzny (styropian 12cm + tynk silikonowy) to jakies koszmarne pieniadze - 85pln/m2 (razem z materiałem) (to jest dopiero pierwsza wycena jaką dostalem).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynk gipsowy maszynowy kosztował mnie 19zł/m2 (w tym materiał)

Dla zainteresowanych- do któregoś tam listopada trwa w składach PSB promocja (brrr... jak ja nie lubię tego określenia) polegająca na obniżeniu ceny gipsu Knauf MP75L do 16 zł brutto za worek 30 kg, czyli można go kupić o ok 5-6 zł taniej. Jako że na metr2 ściany (równej) wychodzi ok 10-13 kg to można takę petraktować obniżenie ceny tynku być może o jakieś 2 a może i nawet trzy zł. Ja niestety tynkowałem przed tą brr.. promocją.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Gdynia - tynki wew. cem.-wap. 10zł/m. + materiały.

Tynki zew. + docieplenie (styropian 10 cm) 25zł + materiały (w cynie montaż parapetów zew. z płytek caramicznych).

UWAGA na tynki zew. (akryl) TERRANOVA!!! Firma która wykonywała ocieplenie zakończyła swoją pracę pod koniec września (tynk suchy i twardy) i jakie było moje zdziwienie, kiedy przyjechałem na budowę (16 pazdziernik) i zobaczyłem że dwie ściany po prostu SPŁYNEŁY. Oczywiście reklamuje materiał tzn. tynk akrylowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-10-25 13:01, agus wrote:

Szczecin - tynki wewn. cem-wap. 14 zł plus materiał; gipsowe maszynowe - ok. 20 zł z materaiałem (po negocjacjach)

Witam..

Buduje pod Szczecinem i własnie szukam tynkarzy..prosze mozesz powiedzieć cos więcej?

Proszę o mailika [email protected]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Teska jakby Cię interesowało to ja w Szczecinie płaciłam tak:

tynki wewnętrzne maszynowe z materiałem (wykonane super) -

17 zł/m2

ocieplenie zewnętrzne - styropian 10 cm, kołokowany, siatka, tynk akrylowy - robocizna - 18 zł/m2, materiał jakieś 34 zł/m2

Teraz te ceny mogłyby być ciutkę wyższe. Tynki wewnętrzne warto robić wcześniej (wczesna wiosna) oni wtedy nie mają tyle pracy i są tansi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-11-11 11:19, Teska wrote:

On 2002-10-25 13:01, agus wrote:

Szczecin - tynki wewn. cem-wap. 14 zł plus materiał; gipsowe maszynowe - ok. 20 zł z materaiałem (po negocjacjach)

Witam..

Buduje pod Szczecinem i własnie szukam tynkarzy..prosze mozesz powiedzieć cos więcej?

Proszę o mailika [email protected]

 

Witaj...

czy mozesz podesłac informacje ewentualnie namiary na mailika??

Pozdrawiam

Teska

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-11-20 08:05, Klaudia wrote:

Teska jakby Cię interesowało to ja w Szczecinie płaciłam tak:

tynki wewnętrzne maszynowe z materiałem (wykonane super) -

17 zł/m2

ocieplenie zewnętrzne - styropian 10 cm, kołokowany, siatka, tynk akrylowy - robocizna - 18 zł/m2, materiał jakieś 34 zł/m2

Teraz te ceny mogłyby być ciutkę wyższe. Tynki wewnętrzne warto robić wcześniej (wczesna wiosna) oni wtedy nie mają tyle pracy i są tansi.

WITAJ KLAUDIA

PROSZE O WIECEJ NAMIARÓW..NA PRIVA ALBO MAILIKA.CHCE ZACZAC JUZ NA WIOSNE..WSTAWIC OKNA I OCIEPLIC..OCIEPLAM STYROPIANEM 15 CM..

POZDRAWIAM..A GDZIE BUDUJESZ??

TESKA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

My dostaliśmy ofertę:

tynk wewn. cem.- wapienny + gładź gipsowa + malowanie = 18pln/m2

ocieplenie styropian + tynk akrylowy = 25plm/m2.

Ceny netto za robociznę. Dom w okolicach W-wy ale ekipa z Polski. Odnoszę wrażenie, że drogo, ale jeśli się mylę - wyprowadźcie mnie z błędu. B

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: Becik dnia 2003-01-20 11:18 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Becik, a czy ten koszt tynków, to z materiałem (bo zobacz, że u ciekawego wyszło ok. 12 zł/m2 z materiałem) i czy to maszynowo?

Jak tak, to z gładzią - cena mogłaby być, ale nie wydaje mi się, bo jak by Ci policzyli cenę za malowanie z materiałem? Farby są różne.

Pamiętaj, że u nas (w okolicach W-wy) jest wszystko drożej, bez względu skąd przyjedzie ekipa, chyba że jest niezorientowana i to Ty pojedziesz do niej i tam (w Polsce) spiszesz umowę...

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...