Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile za tynki?


Martin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Mam pytanie chce właśnie położyć tynk zewnętrzny cienkowarstwowy krzemianowo silikonowy ostatnia warstwa styropian siatka i zaprawa juz jest. Jeden gość zaśpiewał mi 16zl za m2 i za wykonanie dodatkowego gzymsu takze16zl za mb co myślicie o tej cenie ? cena samej robocizny bez materiału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witam

 

Właśnie skończyli mi tynki wew. cem-wap robione ręcznie 10zł/m2 + mój materiał ale parę obiadków musiałam ugotować :( i mieszkali na budowie bo są z daleka.

Witaj

Mozna prosic o namiary na tynkarzy???

Pozdrawiam

Pawel N

 

witam!!! proszę namiar- [email protected] . skoro z daleka to może z południa :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my palcilismy 23 zl/m2 za tynk cem-wap, maszynowy, 4 kategoria, praktycznie pod malowanie- robocizna + material (tynk "z worka", do tego wszystkie listwy i rozne pierdolki pierdolki). Na gipsowe mielismy oferte za 21-22zl/m2

 

czy mógłbys przesłać namiary?

jestem zainteresowany - też wrocław

pzdr

mony

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
dla tych co tynkują swoje apartamenty... pewnie nic czego już byście nie wiedzieli... żeby tynk wyszedł porządnie to trzeba mieć porządny piach. U siebie mogłem dostać wywrotkę za 150 zł ale nie miałbym tego co mam. Ja dałem z transportem 650 zł ale teraz nie będę robił żadnych gładzi gipsowych. Dla zainteresowanych z lubelskiego podam, że kopalnia jest w Kornicy. To gdzieś niedaleko Białej Podlaskiej tel. 083 358 74 69. Niedawno zrobiłem też posadzki z mixo kreta. Najlepszy żwir jaki dostałem pochodził ze żwirowni w Wandzinie niedaleko Niemiec. Dobry bo sortowany i prawie bez margla. W międzyrzecu Podlaskim też mają bardzo dobry (podobno) ale zimą nie mieli sortowanego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Przywołuje temat, bo dla mnie na czasie.

szukam tynkarza - dostałm namiary na pana z polecenia, robi rewelacyjne tynki tradycyjne, że mucha nie siada.

Podał mi cenę za robociznę i tu naszła mnie wątpliwość czy warto, czy cena jest oki, czy z kosmosu.

Okolice Wrocławia, cena 22zł za 1m2 - robocizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...