Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bieganie w gminie Wiązowna


KonAn

Recommended Posts

Moją pasją od dziesięciu lat jest bieganie.Zaczęło się ,kiedy waga przekroczyła setkę i żona zaczęła robić aluzje typu "witaj brzusiu,żegnaj siusiu".Dziś jestem człowiekiem wysportowanym ,o sylwetce bez tłuszczu,w miejsce którego pojawiły się mięśnie.Często jeżdżę na różne biegi,mam sporo zaliczonych maratonów(42 km) i jeden supermaraton(100 km).

Ostatnio byłem na półmaratonie we Wiązownej(21 km).Biegłem przez następujące miejscowości;Zanęcin,Dziechciniec,Malcanów,Lipowo i Gliniankę.Podziwiałem okolicę ,piękne działki no i oczywiście domy.Zastanawiałem się ilu forumowiczów mieszka w tej okolicy,Wiązowianie odezwijcie się!A tak przy okazji spytam o firmę "Megal",która od kilku lat jest sponsorem głównym imprezy.Produkuje ona okna reklamując się hasłem;"świat bez krat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 10 months później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
:lol:

Mamy w sercu Wiązowny w lesie działkę i czekamy na wzzit.. :roll:

Okolice piękne, też będę tam biegać, jak się nam uda pobudować..

Serdecznie pozdrawiamy.. :wink:

Rzeczywiście, niewiarygodne, centrum Wiązownej, a tu las.Droga to też była leśna o ile pamiętam(kocie łby).Prawdę mówiąc jak robiłem rozgrzewkę do biegu i zobaczyłem te działki to też stwierdziłem, że to fajne miejsce do zamieszkania.Nic tylko pozazdrościć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...