Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sajdak - Dom w Kaniach - już MIESZKAM (fotki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Noooo Anick - zrobiłaś mi ucztę dla oczu :D :D :D .

 

SUPER!!!!

Piękne masz meble, widzę że też lubisz starocie jak ja. Mam parę różnego rodzaju mebelków i trochę się martwię czy będą pasować, ale przecież można pomieszać stare z nowym, prawda?

 

Ślicznie Ci to wszystko wyszło :D :D :D . Gratuluję!!!!

 

A z czego jest góra kominka? To chyba kafle?

 

Napisz proszę jaki masz piekarnik i płytę. Też muszę wybrać i nie wiem co.

 

Fajnie masz, że już mieszkasz - teraz możesz wszystko spokojnie dopieszczać.

A "fachowcy" jeszcze są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika uważam ze najlepiej stare meble wyglądają w połączeniu z nowymi - wtedy widac ich urok:) tylko tzreba umiejetnie dobrać te nowoczesne i na prawde wszystko bedzie grało:)

 

a kominek jest małym plagiatem z moimi modyfikacjami kominka Hawkomoon; kafle nie sa kaflami piecowymi (majatek takie kosztują) tylko są kaflami stosowanymi w przemyśle masarskim - dlatego wybór jest tylko jeden - białe:) ale zawsze chciałam mieć piec kaflowy i po czesci go mam:))

 

a płyta i piekarnik jest Smega - piekarnika jeszcze nie używałam a płyta sprawdza sie rewelacyjnie - straaasznie mi sie podobaja palniki i wygodne pokrętła:)) no i cena mi sie też podobała - moj Pan od którego kupowałam cały sprzet do kuchni łacznie ze zlewem i wyciagiem sprzedał mi komplet (płyta + piekarnik) za 1050 zł; wczesniej chciałam sprzet w stylu retro i Smeg ma fajny w tym stylu piekarnik ale potem pomyślałam ze nie chce wszystkiegi takiego w stylu retro robić - stad ta srebrna bateria, srebrny sprzet i uchwyty srebrne - aczkolwiek maja urocze ceramiczne w niebieskie kwiatki rączki:)

 

a Panowie niestety są jeszcze - całe szczęście ze pracują już tylko na zewnatrz i obiecali ze skoncza do niedzieli; zostało im jeszcze załozenie bramy garażowej i w niektórych oknach założenie białych profili w okół nich;

no a płot sie maluje i też mam nadzieje ze założony zostanie w całosci góra za 1,5 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...