Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sajdak - Dom w Kaniach - już MIESZKAM (fotki)


Recommended Posts

Jeszcze raz podelektowałam się zdjęciami :D no i mam pytanko o kuchenkę. Jak się sprawuje i czy jesteś z niej zadowolona, głównie chodzi mi o czyszczenie. Bronię się przed gazową ale podobno koszty eksploatacji są niższe :roll: z kolei jak sobie przypomnę męczarnie przy czyszczeniu kuchenek starego typu to nie za bardzo mi się to uśmiecha :roll: No i jeszcze zlewik :D z czego jest wykonany, z jakiej firmy i najważniejsze ile kosztował :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Moniko mam doswiadczenia jeśli chodzi o kuchenki i elektryczne, i gazowe na płycie ceramicznej, i własnie takie najstarszego typu; i powiem ci szczerze ze te najstarszego typu były dla nas najlepsze (a szczególnie dla mojego męża - to on jest kucharzem w domu, wiec polegałam na jego wyczuciu); na elektrycznych mąż nigdy nie mogł wyczuć ciepła, szczególnie jak np. chciał coś zrobić nad ogniem itp., wiec elektryczna odpadła, potem uzytkowalismy gazowa na płycie ceramicznej, i codziennie widac na niej było pyłki - nawet jesli nie była użytkowana, no a teraz mamy taka jak za dawnych starych czasów, tylko z o wiele lepszymi palnikami i pokrętłami:) a czysci sie standardowo raz na tydzien chyba ze cos sie wyleje:)

 

jeśli chodzi o zlew to jest to zlew granitowy, firmy Teka - kolor jaśmin - głównie go wybralismy bo idealnie nam pasował do blatu i kosztował 1100 (rzecz jasna po negocjacjach) z automatycznymi korkami i z całym oprzyrządowaniem do zainstalowania odpływów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anick dzięki za wyczerpującą odpowiedź :D ja sie trochę nieprecyzyjnie wyraziłam, nie mam nic przeciwko kuchenkom gazowym, chodziło mi o czyszczenie tych nieszczęsnych żeberek na których stoją garnki. W nowych kuchenkach wygladają one trochę inaczej, no i przede wszystkim są zdecydowanie mniejsze i mam nadzieje że ich czyszczenie nie będzie takie kłopotliwe.

A tak wogóle to jak się mieszka, zadomowiłaś się już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już powoli sie zadomawiam ale jeszcze nie czuje sie swobodnie, troche tak jak się mieszka gdzieś na jakiś czas..

ale zapewne to wynika z faktu, ze mamy na głowie jeszcze robotników i nie ma sie całego domu i ogrodu dla siebie.. mam nadzieje ze jak sie wyniosą to wreszcie poczuje ten smak bycia Panią domu:)))

dzisiaj panowie przymocowują sztechety w płocie od strony ogrodu - wreszcie nie bede sie czuła jak na wystawie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesień zbliża sie wielkimi krokami i zimno na tej mojej wsi jak diabli:)

ale jak przyjemnie jest rozpalic w kominku, wtulić sie w jakiś polarek i posłuchać jak trzeszczą palące sie szczapy drewna..:)

ostatnio sie zastanawiałam czy nie porwalismy sie z mężem z motyka na słonce (jak zawsze doskwiera brak funduszy), ale wiecie co?? gdyby nawet nam zostało 20 zł do końca miesiąca to warto mieć takie wieczorki:))

 

wreszcie udało mie sie rozpakowac kolejnych pare pudeł i przystroić dom świecami, starym zegarem i paroma jeszcze bibelotami z dawnych czasów:)

 

aaa i już mam od strony ogrodu całe ogrodzenie - prawie 2 m w góre sztachet - wreszcie nie bede sie czuła jak na wystawie sklepowej:) został jeszcze śmietnik i brama z furtką

 

i mam nadzieje ze jeszzce tydzien i wszyscy sie wyniosą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeljka cieszę sie ze wreszcie photosite działa:)

i dziękuje:)

jak skoncza ten płot i założą brame garażowa to przyśle nowe fotki tym razem z zewnatrz domu:)

 

zastanawiam sie czy taniej mnie będa kosztować rolety z materiału (takie co mają na ramach szyny) na każdej z szyb okien czy taniej bedzie kupić karnisze i uszyć zasłony.. przed zimą chciałabym mieć jakąś ozdobe okien - wole to niż jakiekolwiek meble, które musze z czasem kupić (jak np. 2 serwantki na książki, wyposarzenie garderoby, brakujące oswietlenie czy krzesło do toaletki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafallogi Sajdak oznacza dom z pracowni Sajdak z wieeelkimi przeróbkami:) a kopakt w dolnej łazience jest Villeroy&Bosch - kupiony razem z umywalką nablatową na Allegro w wielkiej wyprzedażowej promocji za 2000 PLN lub 2200PLN - już nie pamietam bo mąż tam rzadzi:))

 

Witam w rodzinie - buduję Adam 20- zdaje się, że nie ma go na stronie http://www.domysajdaka.pl

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...