Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sajdak - Dom w Kaniach - już MIESZKAM (fotki)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

anick wszystko bardzo , bardzo :lol: :lol:

Gratuluje i zycze duzo szczescia w nowym domu.

Jesli moge zapytac ile kosztuja plytki , ktore masz pod okapem w kuchni i jaki maja wymiar, a tez co to wogole sa za plytki ?

I czy to te same , ktore widac w lazience?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim, że nie tylko mi sie podobają takie wnetrza :lol:

 

Sonika Panowie jeszcze nie poszli i już nawet nie chce mi sie już myśleć kiedy sobie pójdą, bo ciągle to sie zmienia i przedłuża wiec sobie juz darowałam..

 

z racji tez tego faktu nie robie koljenych fotek, bo jakiekolwiek nowosci to będzie dom z zewnątrz a ciągle tam panuje wielki chaos, wiec zrobie fotki jak juz sie wszyscy wyniosą (pytanie tylko KIEDY???)

 

rrmi w łazience są inne płytki niż w kuchni na ścianie; w kuchni są o wiele mniejsze (10x10) i cieplejsze (żółte); płytki noszą nazwe Fiesta Miele (na jednych z pierwszych stronek są one w wersji fabrycznej z dekorami ananasowymi) i są produkcji włoskiej Saint'Augustino (czy cos takiego) nie były najtańsze (113PLN za m2) ale że potrzebowaliśmy ich tylko 2 m wiec je kupiliśmy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje anick za info , nie moge teraz popatrzec na zdjecia bo sie nie otwiera strona , ale zapytam jeszcze czy to nie u Ciebie widzialam takie calkiem malutenke plyteczki? tez cena mnie interesuje , jesli bys mogla :)

Pytalam o te 10x10 , podobaja mi sie bardzo , zaimpregnowalas te plytki?

jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie moja wina z tymi zdjećiami - photosite mówi ze jest za duże obciązenie stronki (za duzo ogladajacych) i tym sposobem trzeba trafić na mniejszy ruch..

 

rrmi to są na pewno 10x10 - moze wydaja sie mniejsze gdyż nie są równe, planuje je zaimpregnowac ale na fiorum cztrałam ze Delfin sie nie sprawdza wiec jetsem na etapie szukania czegoś innego (przynajmniej chce zaimpregnowac fugi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiem w czym jest peoblem - otóz za duzo miejsca zajmują fotki, a nie potrafie ich zmniejszyć w ogóle - usunęłam nawet prae starych ale niestety nic to nie pomogło, wiec chyba trzeba pomyśleć o jakimś innym portalu zdjęciowym...

 

a Panowie przez ten tydzień prawie w ogóle nie przychodzili bo maja inną prace i wszystko jest taaakie rozbebłane ze szlag mnie trafia - mąż ich nastraszył i mają przyjść w poniedziałek - ale jakoś nie wierzę, ze skończą tą prace - a tak niewiele zostało...

ale przynajmniej ziemia jest powoli rozplantowywana i jakoś nabiera to wszystko kształtów

a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Aniu powiem więcej w sobote poszedł ostatni (ten co miał panne na naszej wiosce):)

Sonika z nowości to takich ze już prawie prawie a mamy brame garażową (kolejny weekend mąz ze szwagrem ją montują i już prawie im sie udało):)

co do wykończeniówki na zewnatrz to moj maz sie wkurzył i wyrzucił ekipę i tym sposobem nie mamy założonych parapetów zew i zrobionej obróbki wokół okien i teraz chce pieknie sie uśmiechnąć do Ani o namiary na tych twoich panów:) ale to mąż sie niech uśmiecha skoro ich wyrzucił:)

 

a co do nowych fotek to w pracy nam przeinstalowywali komputery i tym sposobem admin wyrzucił mi program photobuider'a; musze teraz pokombinowac zeby zainstalować ponownie go, chociaż nie wiem czy bez zgody admina bede mogła cokolwiek zainstalowac na swoim kompie..

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anick,

to baaaardzo mnie zmartwiłaś, że już nie będzie zdjęć :( :( :( .

 

Ale może poproś tego ludzia - Admina, żeby Ci pozwolił?

Powiedz Mu, ze jest jedna taka osoba, która bardzo by chciała pooglądać te zdjęcia :wink: :wink: :) :) i że bardzo prosisz.

Co Mu w sumie szkodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...