Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witamy jupiterowców.

Szkoda, że nie odwiedza forum ideb - sami czekamy na wieści od niego. Kilka postów wcześniej pisał/a liliaszek o możliwościach przeniesienia łazienki w miejsce garderoby i powiększenia jej kosztem gabinetu, który z kolei "wcinałby się" w spiżarnię, powiększoną o dawną łazienkę. Ktoś przenosił kominek na ścianę ze schodami - może spełniać wtedy rolę dodatkowego źródła ogrzewania domu. Wątek Jupitera jest dość bogaty, tylko brakuje zdjęć z budowy i wnętrz. Ja znalazłam zdjęcia z budowy Jupitera w starym albumie onetu, spróbuję odszukać i wkleić ten link. :-? Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

na forum zauważyłem że wiele osób buduje Jupitera z Wrocławskiego Domus-a. Moje pytanie brzmi czy ktoś z Was dysponuje zdjęciami budynku i zdjęciami wnętrz tak by można było zobaczyć rozkład pomieszczeń w rzeczywistości. Rozpoczynam budowę Jupitera w przyszłym tygodniu, mam nadzieję że uda mi się w tym roku postawić parter, a jak będzie pogoda to i ściany kolankowe oraz dach. Z góry dziękuję za podesłane zdjęcia. Mój adres to [email protected]

 

POzdrawiam

Petrol

 

Witam, ponieważ do tej pory nie nauczyłam się wklejać zdjęcia na forum to wysłałam kilka fotek na podanego maila. Zabraliśmy się niedawno za ocieplanie zewnętrzne i mam nadzieję , że za jakieś 2 tygodnie elewacja będzie skończona. Jak będę miała nowe zdjęcia to również podeślę.

Pozdrawiam

 

P.s. Jak ktoś również reflektuję to proszę o podawanie adresów maila bo często dostaję posty bez .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na forum zauważyłem że wiele osób buduje Jupitera z Wrocławskiego Domus-a. Moje pytanie brzmi czy ktoś z Was dysponuje zdjęciami budynku i zdjęciami wnętrz tak by można było zobaczyć rozkład pomieszczeń w rzeczywistości. Rozpoczynam budowę Jupitera w przyszłym tygodniu, mam nadzieję że uda mi się w tym roku postawić parter, a jak będzie pogoda to i ściany kolankowe oraz dach. Z góry dziękuję za podesłane zdjęcia. Mój adres to [email protected]

 

POzdrawiam

Petrol

 

Witam, ponieważ do tej pory nie nauczyłam się wklejać zdjęcia na forum to wysłałam kilka fotek na podanego maila. Zabraliśmy się niedawno za ocieplanie zewnętrzne i mam nadzieję , że za jakieś 2 tygodnie elewacja będzie skończona. Jak będę miała nowe zdjęcia to również podeślę.

Pozdrawiam

 

P.s. Jak ktoś również reflektuję to proszę o podawanie adresów maila bo często dostaję posty bez .

 

 

Będę w niebo wzięta jak dostanę parę fotek, jeśli to możliwe to proszę o pomieszczenia w środku zwłaszcza górę żebym mogła zobaczyć skosy. Zresztą chętnie zobacze wszystko.

 

[email protected]

:D

Z góry dziękuję

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na forum zauważyłem że wiele osób buduje Jupitera z Wrocławskiego Domus-a. Moje pytanie brzmi czy ktoś z Was dysponuje zdjęciami budynku i zdjęciami wnętrz tak by można było zobaczyć rozkład pomieszczeń w rzeczywistości. Rozpoczynam budowę Jupitera w przyszłym tygodniu, mam nadzieję że uda mi się w tym roku postawić parter, a jak będzie pogoda to i ściany kolankowe oraz dach. Z góry dziękuję za podesłane zdjęcia. Mój adres to [email protected]

 

POzdrawiam

Petrol

 

Witam, ponieważ do tej pory nie nauczyłam się wklejać zdjęcia na forum to wysłałam kilka fotek na podanego maila. Zabraliśmy się niedawno za ocieplanie zewnętrzne i mam nadzieję , że za jakieś 2 tygodnie elewacja będzie skończona. Jak będę miała nowe zdjęcia to również podeślę.

Pozdrawiam

 

P.s. Jak ktoś również reflektuję to proszę o podawanie adresów maila bo często dostaję posty bez .

 

 

Będę w niebo wzięta jak dostanę parę fotek, jeśli to możliwe to proszę o pomieszczenia w środku zwłaszcza górę żebym mogła zobaczyć skosy. Zresztą chętnie zobacze wszystko.

 

[email protected]

 

Z góry dziękuję

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my także chętnie zobaczymy zdjęcia z realizacji jupitera. Nasz e-mail : [email protected] .Może być od podstaw, czyli od łąw fundamentowych. Iwko - będziemy Cię wielbić. Aldona i Darek.

 

Witajcie, kilka zdjęć wysłałam. Następne w przygotowaniu.

Pozdrawiam

P.s. Olu , sprawdź również swoją skrzynkę i daj znać czy dotarły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my także chętnie zobaczymy zdjęcia z realizacji jupitera. Nasz e-mail : [email protected] .Może być od podstaw, czyli od łąw fundamentowych. Iwko - będziemy Cię wielbić. Aldona i Darek.

 

Witajcie, kilka zdjęć wysłałam. Następne w przygotowaniu.

Pozdrawiam

P.s. Olu , sprawdź również swoją skrzynkę i daj znać czy dotarły.

 

Dziękuję bardzo mocno za wiadomość ze zdjęciami. Czekam na więcej.

Jeśli mogę coś dla Ciebie zrobić w ramach rekompensaty to mów śmiało.

 

Pozdrawiam

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
To my także chętnie zobaczymy zdjęcia z realizacji jupitera. Nasz e-mail : [email protected] .Może być od podstaw, czyli od łąw fundamentowych. Iwko - będziemy Cię wielbić. Aldona i Darek.

 

Witajcie, kilka zdjęć wysłałam. Następne w przygotowaniu.

Pozdrawiam

P.s. Olu , sprawdź również swoją skrzynkę i daj znać czy dotarły.

 

Dziękuję bardzo mocno za wiadomość ze zdjęciami. Czekam na więcej.

Jeśli mogę coś dla Ciebie zrobić w ramach rekompensaty to mów śmiało.

 

Pozdrawiam

Ola

Witam, to wysyłam jeszcze kilka najświeższych.

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także dziękujęmy pięknie za zdjęcia. Niestety, nie mogę odwdzięczyć się podobnymi, bo budowę zaczniemy dopiero w przyszłym roku, ale wspieramy Cię Iwko całym sercem w tej budowie. Aldona i Darek.

Witajcie, wysłałam właśnie kilka nowych. Mam nadzieję , że dojdą bo coś podejrzanie długo działa scaner wiadomości i nie chce się wyłączyć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zdjęcia doszły w całości. Iwko - dziękujemy serdecznie! Już widać, jaki jest wspaniały ten jupiter! :D Żałujemy tylko, że nie możemy obejrzeć go "na żywo"- strasznie daleko do Ciebie z Lublina.

Ciekawa jestem pomieszczeń na górze - jak wyglądaja pokoje, garderoby, jak pomieszczenie nad garażem. Czy podnosiłas ściankę kolankową? :o

pozdrawiam Aldona. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam informacji na temat przekonstruowania więźby dachowej w projekcie Jupiter II lub Jupiter. Zostałem postawiony w bardzo niezręcznej sytuacji przez moja ekipę budowlaną. Rozumiem, że trzeba wzmocnić strop, odchudzić konstrukcję drewnianą ,ale interesują mnie szczegóły jak to zrobić. Czytałem na forum, że nie którzy montowali 5 słupów zamiast standardowych 4. Dlaczego? Gdzie je umieścić?

Jak poradziliście sobie ze stopniami i ławami kominiarskimi? Czy robiliście tak jak w projekcie? Podobno nie jest to najlepiej rozwiązane. Ja zamierzam dojście do jednego komina zrobić z okna w korytarzu na poddaszu, a do drugiego zamontować dodatkowy wyłaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki będziemy mieć to na uwadze i zrobimy zdjęcia. Salon uważam jest super w połaczeniu z jadalnią i kuchnią jest sporo miejsca. sypialnie na górze też całkiem całkiem. My podnieśłiśmy o jeden pustak poddasze więć nie musieliśmy stawiać wewnętrznych ścian kolankowych i bardzo nam sie powiekszyły pokoje a łazienka to salon kąpielowy wyszedł. U góry jedynie w środkowej sypialni dołozyliśmy okno dachowe i przesunelismy garderobę bo mały ten pokoik. A tak nasza córcia będzie miała ciekawy kształt pokoju, biurko pod oknem dachowym i wszystko jak należy. Pozostałę pokoje są super a ścianki garderoby bedziemy dopiero stawiać.Również zadowoleni jestesmy bardzo z wneki w kuchni na wysoka zabudowę która powstała po przeniesieniu ubikacji w miejsce garderoby (tam gdzie jest okrągłe okienko). Generalnie na dzień dzisiejszy stwierdzam ze wybór projektu był trafiony i po dosłownie paru zmianach jest super. Także łopatyu w dłoń! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...