Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktos rozwaza budowe domu Jupiter, albo jeszcze lepiej jest w trakcie budowy? My jestesmy na etapie wyboru projektu i chcielibysmy zorientowac sie jakie sa orientacyjne koszty budowy (stan surowy) poznać opinie budujących. Jesteśmy z Józefowa pod Warszawą - może ktoś buduje w okolicy (może być dalsza okolica). :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 370
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej !!

nie realizuje co prawa JUPITERA a SATURNA z Domusa, ale moja kolezanka z pracy wlasnie jest na etapie scianki kolankowej w JUPITERZE 1 .... sciany ma w technologii 1W z porothermu 44cm, poszerzyla wiec lawe co podnioslo koszt. o ile wiem, to stan surowy otwarty (bez przylaczy) planuje wykonac do 120 tys PLZ. nie musze jednak dodawac, ze lwia czesc to dach .... podobno za ponad 60 tysiecy (bedzie kryty dachowka ceramiczna, marsylką).

 

pozd.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dołączamy do miłośników JupiteraII. Projekt jest super, ale zmroziły nas nieco informacje o trudnościach z dachem(wykonanie i przede wszystkim koszt!). Czy jest na forum ktoś z Lublina lub okolic, kto zechciałby pokazać nam swój dom i podać szczegóły budowy? - Ewentualne zmiany w projekcie? Bardzo prosimy o kontakt na [email protected] .Zresztą może być i na forum . Pzdr. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Jupiterowców II. Spodobał mi się ten projekt, chociaz jestem na razie na etapie poszukiwań projektu na szeroką działkę. Jeśli ktoś wybudował taki dom lub jest na etapie budowy w okolicach Stalowej Woli do 200 km to będe wdzięczny za kontakt.

Pozdrawiam.

Artur

:lol:

Mój e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć wszystkim.

Ciekawa jestem, czy bywa jeszcze na forum mabak z Lublina. Jak mogę się z tobą skontaktować? Umieram z ciekawości, jak wygląda gotowy dom, te wnętrza, zwłaszcza na górze i ewentualne zmiany tam wprowadzone.

Wszystkie uwagi forumowiczów są b. cenne.

Powiedzcie, czy ewentualne zmiany w projekcie muszą być zaakceptowane przez autora i przez niego naniesione? :roll:

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jupiterowiczów juz dawno tu nie zaglądałem i miłe zaskoczenie grupa strasznie się rozrosła :D

Włąsnie na początku września skończyli mi dach (Czrna dachówka Braas) i jak na razie tak zostaje aż do przyszłego roku.

Teraz jestem na etapie rezerwacji specjalistów już na przyszły rok od wykończeniówki.

Jeżeli ktoś chciał by zobzaczyć domek to zapraszam do małej miejscowości koło Warszawy.

Dom jest super naprawdę warto :D a ten dach to poprostu :o coś wspaniałego.

************ ten dom jest jedyny w swoim rodzaju **************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsar.al - zmiany w projekcie nie muszą być nanoszone przez autora jeżeli nie naruszają konstrukcji domu (jest to napisane w dokumentacji).

Musi to zrobić osoba do tego uprawniona np: osoba którą zatrudnisz jako nadzór budawlany. Wprowadzi zmiany na planie postawi kilka pieczątek i do urzędu po pozwolenie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My także jesteśmy za podwójnym garażem.

Pytanie o stan surowy jest b. wazne - tutaj 2/3 chyba zjada słynny dach.

Czy można jakoś powiększyć łazienkę na górze , żeby zmieściła sie tam także kabina prysznicowa? Chętnie obejrzelibyśmy dom "w naturze" , ale zdjęcia także. Jak wyglądają te pokoje na górze? Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dar.al - Postaram się podesłać kilka zdjęć pokoi na górze.

Kabina prysznicowa zmieści się bez problemu w łazience :D .

Jeżeli chodzi o pokoje na górze to stwierdziliśmy że trochę zmniejszymy garderoby bo wyszły strasznie duże, ale jak na razie ścian od garderoby nie ma i postawimy je dopiero w przyszłym roku.

Dach to koszt 50tyś zł. wszystko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ideb - dzięki za informacje. Nasz e-mail : [email protected] .

Zastanawiamy się nad wydłużeniem garażu, aby zrobić tam pomiesczenie gosp. na rowery, kosiarkę,itp. To w projekcie podzielimy chyba na pół żeby umieścić tam łazienkę z wc, bo ta pierwotna jest chyba ciut ciasna( czytaj - nie zmieści się kabina prysznicowa). Dobrze myślę?

Czekamy na zdjęcia i inne wieści. Pozdr :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dołączam do grona Jupiterowców. rozpoczelismy budowę w marcu i zliżamy sie do stropu. Budujemy w Kosakowie koło Gdyni 5 min. od morza.

Ze zmian dokananych to w sumie jest jedna istotna - przenieslismy Wc z jadalni do garderoby na dole, jednoczesnie wcinajac sie lekko w gabinet tak aby zmiescił się tam prysznic. Natomiast miejsce dawnego Wc zostało podzielne na dwie wnęki-jedna w kuchni druga w gabinecie. A tak poza tym polecam patent na zsyp na brudną bieliznę dla tych którzy planują pralnie w kotłowni. Są już gotowe takie patenty do kupienia. takich o rozwieszja pranie, prasuja i roznoszą do szafek nie wymyślili, ale jak już będą mają mi dać znać :wink:

 

Pozdrawiam Beata

Witam

Jestem z Gdyni i też mam w planie budowę tego domku.

Czy jest szansa na przesłanie jakiś fotek z realizacji. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Ola Nr.gadu gadu 2402932

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na forum zauważyłem że wiele osób buduje Jupitera z Wrocławskiego Domus-a. Moje pytanie brzmi czy ktoś z Was dysponuje zdjęciami budynku i zdjęciami wnętrz tak by można było zobaczyć rozkład pomieszczeń w rzeczywistości. Rozpoczynam budowę Jupitera w przyszłym tygodniu, mam nadzieję że uda mi się w tym roku postawić parter, a jak będzie pogoda to i ściany kolankowe oraz dach. Z góry dziękuję za podesłane zdjęcia. Mój adres to [email protected]

 

POzdrawiam

Petrol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...