Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już odpowiadam:

- okna PCV, obustronny złoty dąb

- na dole nie mam prysznica,

- kominek wg projektu (polecam zrobić wlot do komina jak najwyżej, przy samym suficie a połączenie z kominkiem zrobić skośnie przez ścianę)

- ściany ocieplone Platinium+ ściana (dawniej Termo-L) frez 120 mm,

- schody jak w projekcie, będą za jakieś 2 tyg. , buk parzony

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że œcianke kosztem wiatrolapu nie za bardzo da sie przeniesc ?? bo to scianka nosna. ja zrobie w lazience odwrotnie szersze okienko stanie w lazience natomiast waskie w pomieszczeniu gospodarczym tym samym przesune troszke scianke i zwieksze powierzchnie lazienki kosztem pomieszczenia gospodarczego. mam nadzieje ze bedzie OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasilas powiedz na jakim jesteś już etapie budowy, czy stropy już wylałeś?

 

Kiedy zamieścisz nowe zdjęcia?

 

Jak juz wcześniej pisałem mam zamiar odwiedzić twoją budowę, niestety żonka ma obecnie nawał pracy i ciężko sie jest nam razem wyrwać do Torunia, dlatego narazie śledzimy jedynie twoje postępy na zdjęciach.

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś buduje ten domek w okolicach Warszawy. Bardzo chciałabym go zobaczyć. Nie mogę się zdecydować który wybrać. Mam dwa Orion III lub Szmaragd bez garażu.

Wizualnie bardziej podoba mi się Szmaragd. Nie bardzo jednak podobają mi się te schody w pokoju.

Czekam na zaproszenie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - miałem robić schody odwrotnie zakręcone, wychodzące przy łazience, ale w trakcie kolejnej wizji lokalnej ze stolarzem stwierdziliśmy, że te z projektu będą lepsze. Oczywiście moje nie będą identyczne, tylko konstrukcyjnie podobne. Przede wszystkim przekonało mnie to, że ten drugi bieg będzie na tyle wysoko (ok. 2m), iż nie będzie zasłaniał salonu patrząc od wejścia, jak również nie będzie bardzo zabierał jego przestrzeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem, ale cały czas czytam i podziwiam jak szybko Wasze budowy idą do przodu.

Ja, niestety jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji czy zbuduję SZMARAGDA. M.in. z tej przyczyny, że nie widziałem go w rzeczywistości.

W związku z tym zwracam się do Was z pytaniem, czy jest ktoś z rejonu Warmii i Mazur, albo Podlasia, kto buduje SZMARAGDA i mógłbym się do niego wprosić na wizję lokalną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem o jeden krok dalej, dwa dni temu przysłali mi projekt szmaragdzika.

Działka już jest, teraz do energetyki i wodociągów.

Dobrze że powstał ten wątek to teraz przyda się jak ulał, szczegulnie przed wizytą u architekta.

Jak wszystko dobrze pujdzie to na wiosnę ruszam z budową, teraz zbieramy fundusze aby sami coś zacząć i nie iść do banku z gołymi rękoma.

Pozdrawiam wszystkich, może na wiosnę nasz wątek znowu ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...