Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Cz ktoś może zamieścić zdjęcie przedstawiające wygląd tych nieszczęsnych podciągów? I czy ktoś orientuje się w aktualnych średnich kosztach robocizny Szmaragda za stan surowy otwarty z dachem lub bez?

Może ktoś mógłby polecić ekipię z Małopolski, która postawiła Szmaragda?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzięki za utrwalenie mnie w przekonaniu ze nie przeplacam za tynki. jeśli chodzi o folję to nie mam dużej wiedzy ponieważ mam ją wstawiona w całość dachu, ale velux za 700 jeśli wymiar projektowy czyli 78/140 to kupuj ile jest na magazynie i spokojnie odsprzedawaj po tysiaku :) ja orientowałem się w kilku firmach i okna dachowe Fakro z wentylacją 10m3 kosztuje ok 1000 pln brutto a velux jakies 200 pln więcej więc cana extra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Jestem szczęśliwą posiadaczką projektu szmaragd 2. Może ktoś jeszcze buduje ten dom bo jestem ciekawa jak wygląda "na żywo" szczególnie od środka. W necie jest bardzo mało informacji na temat tego domu, znalazłam tylko osobę co sprzedaje ten dom pod Tarnowem ale to stan surowy otwarty a zdjęcia tylko z zewnątrz. Jeżeli ktoś posiada więcej zdjęć prosze o udostępnienie mailowo na [email protected].

 

Pozdrawiam wszystkich szmaragdowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na ten salon malenowy to juz widze oczami moj.Bardzo mi sie podoba.Moze nie jest ogromny ale wyglada na przytulny.Juz widze co gdzie postawie jakie kolorki scian itp. Pozdrawiam maleno i dzieki za foty.Jestem ciekawa jak wyglada ten gabinet na dole bo jeszcze tego nie bylo tutaj na forum.Moze ktos sie pokusi pokazac zdjecie.

A co planujecie na podlodze w salonie? U maleny widze gres polerowany.Ja mysle o drewnie ew. jakies lepsze panele.Podobno konopola dobre.Chce zeby cos trwale bylo bo jest to wyjscie balkonowe i w tym miejscu bedzie sie najbardziej niszczyc podloga.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Jestem szczęśliwą posiadaczką projektu szmaragd 2. Może ktoś jeszcze buduje ten dom bo jestem ciekawa jak wygląda "na żywo" szczególnie od środka

 

Witam w klubie :)

 

A myślałem, że nikt oprócz nas się nie skusi ;) Tak jak pisze Papaja jesteśmy na początku drogi, lada dzień wystąpimy o pozwolenie na budowę, zakładam że pierwsze prace ruszą w połowie marca czyli już całkiem niedługo :D

Obiecuję założyć dziennik i robić dużo zdjęć.

 

Gratulacje i powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

My też zamierzamy zrobić podpiwniczenie ale pod całym domem i też mamy projekt w odbiciu lustrzanym. Mam pytanie gdzie zamierzasz Szmyrus zrobić drzwi wejściowe do piwnicy? bo nam architektka powiedziała że najlepiej pod schodami ale mi sie jakos to nie widzi bo schody są otwarte chyba, zeby zrobić tak jak proponuje Pan od ciasteczek - schody "zabudowane" i z kominkiem. Ale chyba za dużo tego dobrego w obrębie schodów:)

Panie od ciasteczek ma Pan może jakieś zdjęcie jak moga wyglądac takie schody z kominkiem? Będe wdzięczna za udostępnie nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam wycene okien do Szmaragda jednej z firm 5-cio komorowe z pogrubiona ramą.Kolor zloty dąb ze złotymi sprosami sprosami 8mm.W tm sa: okienko okrage,2 okna balkonowe polokragle,drzwi salonowe(szer 1800 wys. 2300) okno kuchenne (szer. 1500 wys 1500) oraz dwa jednakowe okna lazien.-kotl. (szer 730 wys. 1500), salon okno (sze 2100 wys.1700) oraz dodatkowe 2 okna ktore wstawiamy w sciane szczytowej kolo drzwi balkonowych (szer. 900 wys. 1500).Jak wczesniej pisalam zmieniamy troszke wymiary okien bo podnosimy sciane kolankowoa 2 pustaki i wizualnie pasuje nam zmienic troszke wymiary.

WYcena za wszystkie Szmaragdowe okna- BRUTTO 22%- 21.632.04.

 

Do tego nie wymienione (ceny przyblizone):

-dachowe w lazience: szt.2 1400

-szczytowe od strony garazu szt.1 630 (tez dodajemy)

-okno garazowe szt.1 450

-Drzwi wejsciowe frontowe 4000

-drzwi garazowe 3000

Czyli prawdopodobna cena za wszystko 9480

 

Co o myslicie o tych cenach?

To jest nasza pierwsza wycena dostalismy ja w zeszlym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...