Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam :D Nie wiem, czy moje stwierdzenie, że 50cm. wystarczy rozwieje Twoje wątpliwości. Ostatecznie projekt robili profesjonaliści, kilka szmaragdów jest już zamieszkałych, jeszcze więcej się buduje. Nam wystarczyło. Chyba,że budujesz na jakiejś niekorzystnej glebie i być może trzeba ławy poszerzyć, ale to powinien ocenić kierownik budowy :roll: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna na dworze więc i ekipy szerokim frontem wkroczyły na naszą budowę. Stąd mam dużo różnych wątpliwości i co chwilę mi nowe pytania przychodzą do głowy. Chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia z kominkami z płaszczem wodnym. Czy macie jakieś konkretne propozycje co do firmy, który kominek wybrać, jak się sprawdza. Jeżeli nie własne doświadczenia to chociaż zapożyczone z innych domów. Czytałam w wątku kominki, ale ciekawa jestem, może tu pojawi się jakaś cenna pomoc. Nasz instalator wchodzi w piątek, na wybór kominka mam jeszcze chwilę. Dzisiaj zakładali instalację centralnego odkurzacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna na dworze więc i ekipy szerokim frontem wkroczyły na naszą budowę. Stąd mam dużo różnych wątpliwości i co chwilę mi nowe pytania przychodzą do głowy. Chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia z kominkami z płaszczem wodnym. Czy macie jakieś konkretne propozycje co do firmy, który kominek wybrać, jak się sprawdza. Jeżeli nie własne doświadczenia to chociaż zapożyczone z innych domów. Czytałam w wątku kominki, ale ciekawa jestem, może tu pojawi się jakaś cenna pomoc. Nasz instalator wchodzi w piątek, na wybór kominka mam jeszcze chwilę. Dzisiaj zakładali instalację centralnego odkurzacza.
Witam :D Jaki odkurzacz będziesz miała, ile gniazd, no i ile cię ta cała "impreza" kosztowała - jeśli wolno spytać?. Ja myślę o BEAM z elektroluxa. Właśnie na dniach mam zamiar odwiedzić dystrybutora tych odkurzaczy- jestem zupełnie zielona w tym temacie. Wszelkie uwagi i informacje mile widziane. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wełna 20 cm spokojnie wchodzi pomiędzy krokwie 18 cm (ta w balach rolowanych). Niestety nie pamiętam ile jej kupiłem. Proponuję zakupić na początek z 10 rolek grubej i 5 cienkiej a później dokupywać stopniowo jak układają - ja tak robiłem.

 

Wkład kominkowy jak już pisałem mam KFD EKO90 Panorama.

 

Instalację centralnego odkurzania robiłem sam. Kupiłem elementy Borysowskiego. Odkurzacz będzie chyba Beam. Gniazda mam w: ściance pomiędzy kuchnią a jadalnią, w korytarzu obok wejścia do kotłowni, w ściance pomiędzy drzwiami pokoi na górze oraz w łazience u góry (razem 4 szt.). Jednostka centralna w garażu. Koszt ok. 400 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kecjam

Wielkie dzieki za zdjecia Twojego domku.

Po wykonczeniu wyglada inaczej.Bardzo ladna kolorystyka w domu jest bardzo przytulnie i elegancko.Salon bardzo mi sie podoba jak go wreszcie zobaczylam!

Co jest na sciane na ktorej bedzie telewizor? A co masz na podglogach?To parkiet? Wyglada bardzo ladnie.I ile taka impreza z podlogami Cie kosztowala do calego domku jesli mozna wiedziec?

Gratuluje Ci konca prac i ze tak Ci to ladnie wyszlo!

Jeszcze raz dzieki za zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D Kecajm świetne wnętrza! Gratuluję! Oj kiedy u nas tak będzie :roll: Tymczasem jutro wchodzi elektryk, za 10 dni montują okna. a na początku kwietnia tynkowanie. Dzisiaj tynkarz wymierzył ściany i sufity, wyszło mu 640 m2, za metr 19 zł z materiałem. Jak myślicie, czy to dużo? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...