Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

nasze ceny kształtją jak poniżej

robocizna stan surowy otwarty czyli fundamenty, mury, strom monolityczny, więźba dachowa i kontrałaty oczywiście taras i schody również razem 33 000PLN

materiał na więźbę (całe drzewo) 8 500PLN

okna (bez okrągłego i balkony prostokątne + kwadratowe okno w Kotłowni i w pomieszczeniu nad garażem 11 800

 

mamy już fakturę za pokrycie dachu (dachówka cementowa + wykończenia) ale jeszcze nie odebrałem jej z hurtowni.

a cha polożenie pkrycia dachowego 8 000

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Muszę się pochwalić; dzięki uprzejmości Papaja mogliśmy obejrzeć jak wygląda na żywo wybrany przez nas projekt domku - i powiem tak ... JEST CUDNY!!! :D Oczywiście drobne zmiany wprowadzone - jak chyba u Większości z nas. Oj marzeniem jest mieć budowę już na takim etapie - mamy nadzieję że w miarę możliwości szybko dołączymy :) chociaż ceny materiałów i robocizna chyba oszalały ... :roll: :o

Dzielnie się trzymamy. Pozdrowienia!!!

Papaja jeszcze raz wielkie Dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Trochę mnie tu nie było, ale już jestem i oznajmiam wszystkim, że się zaczęło :D , 13 marca wkroczył geodeta 2 dni później koparkowy a za nim zaraz moja ekipa z łopatami w rękach.

Obecnie mam już zalaną ławę fundamentową i czekam aż zwiąże, przywieziono mi też część bloczków betonowych a jutro ma być reszta.

Jutro także podłączyć mają mnie do wodociągu i prąd budowlany w drodze.

 

A co do cen to 31000 biorą majstry :evil: (robocizna) za fundamenty, ściany i za postawienie więźby dachowej.

Materiał na ściany silka Xelli 19500 zł brutto.

Więźba drewno + impregnacja (już częściowo zpłacone) wyniesie mnie nie całe 7000 brutto.

Dekarz za metr dachu (ja mam 222m2) bierze 30 zł i wszystko w tym jest, co trzeba zrobić, aby dach funkcjonował prawidłowo, wstawienie okien też.

Na mojej stronce www zamieszczam kilka fotek.

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie-prośbę do Kecajma, ponieważ też chcę budować Szmaragda z ceramiki U220 a żeby otrzymać ją z cegielni w czerwcu - już muszę zamawiać, chcąc otrzymać dobrą cenę :o . Na chwilę obecną ta dobra cena to 2,50 zł za sztukę...

Czy mógłbyś mi napisać ile Ci tych pustaków U220 i tej cegły na ścianki wewnętrzne poszło ? A jeśłi podesłałbyś cały wykaz materiałów,byłbym bardzo wdzięczny... Wielkie dzięki :lol:

Pozdrawiam - Paweł

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mamy kolejne ceny jakie musieliśmy wczoraj zabulić :(

mianowicie kompletne pokrycie dachowe czyli folja parapraepuszczalna, wszelkiego rodzaju dachówki cementowe BRASS, 4 okna fakro w tym 1 łazienkowe (W) i 3 pokojowe (V), oraz rynny i całe ich oprogramowanie no i 4 kominki wentylacyjne BRASS wyniosło nas ok 23 000 PLN.

teraz zajmujemy się kuciem rowków pod elektrykę i czekamy na okna do połowy kwietnia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

MATERIAŁY-ZWARIOWAŁY!!!!Chciałam budować z Maxa a tu taki dramat..A wszystko przez ten kredyt,ciągnął się niemiłosiernie... :evil: Gdybym zamówiła materiały 2 miesiące temu to kupiłabym za 1,70 :cry:

Powiedzcie mi czy wystarczi 4000 Maxów-(jeśli w ogóle uda mi się je zdobyć i za jaką cenę!!)Dołączam się również do pytania o ytongi-co o nich sądzizcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie tez do Kecajma, też chcę budować Szmaragda z ceramiki U220

 

Czy mógłbyś mi napisać ile Ci tych pustaków U220 na zew. scianki i wewnętrzne poszło ? Oraz ile ci poszlo bloczkow betonowych oraz ile stali ? A jeśłi podesłałbyś cały wykaz materiałów,byłbym bardzo wdzię[email protected]

 

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...