Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam -myślę że kierownik budowy zadarł z PIN ,chcą mu cofnąć uprawnienia ,sprawa jest ponoć w prokuraturze ,wszedł na nie swój teren a że zrobił poważny błąd nie zrobił projektu zamiennego bo przesuneliśmy budynek-ja ponoszę konsekwencje -jak w ciągu roku tego nie odkręcę co pociąga za sobą duże kary to bede bezdomna i bez pracy bo zastawiłam swszystko pod bank ,niby nieduzo bo 200000 ale jako samowola dom dla banku nie stanowi wartosci-pozdrawiam -jutro jade do wójta i do PIN POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po zimowej przerwie.

Wreszcie zaczyna się coś dziać u mnie.

W tamtym roku zrobiłem fundamęty.

W tym roku zamierzamy go zamknąć. Wczoraj właśnie zalałem schody, taras i zrobiliśmy podbetonkę.

Betonu weszło dużo bo aż 31 m3. Co prawda nie zdązyłem kliknąć kilku fotek po zalaniu ale są jak powstawały. W sobotę będe na działce to pstrykne kilka fotek przed rozszalowaniem.

W końcu - gdzieś za 3 tygodnie zaczynam z murami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam -myślę że kierownik budowy zadarł z PIN ,chcą mu cofnąć uprawnienia ,sprawa jest ponoć w prokuraturze ,wszedł na nie swój teren a że zrobił poważny błąd nie zrobił projektu zamiennego bo przesuneliśmy budynek-ja ponoszę konsekwencje -jak w ciągu roku tego nie odkręcę co pociąga za sobą duże kary to bede bezdomna i bez pracy bo zastawiłam swszystko pod bank ,niby nieduzo bo 200000 ale jako samowola dom dla banku nie stanowi wartosci-pozdrawiam -jutro jade do wójta i do PIN POZDRAWIAM

 

Mam pytanie - o ile przesunięty macie dom?

Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, chciałbym pokazać wam moje zmiany w projekcie.

Co prawda na parterze nie ma ich dużo bo zlikwidowałem okrągłe okno, zmieniłem w jadalni drzwi na okno, przebudowałem łazienkę i zmieniłem okno w łazience na całe dwukwaterowe.

 

http://images24.fotosik.pl/201/e8f0af3e1a1a0135m.jpg

 

 

Co do góry to zmieniłem kształt balkonów, w pokoju nr 13 wstawiłem drzwi co prawda będą tylko 60 i to ścięte z jednego rogu ale będzie garderoba, w łazience zlikwidowałem jedno okno a co do pomieszczenia nad garażem to zastanawiam się nad dołożeniem jeszcze jednego okna.

 

http://images34.fotosik.pl/228/3aa63ddd465c7d88m.jpg

 

Co myślicie o tych zmianach. Prosze o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, chciałbym pokazać wam moje zmiany w projekcie.

Co prawda na parterze nie ma ich dużo bo zlikwidowałem okrągłe okno, zmieniłem w jadalni drzwi na okno, przebudowałem łazienkę i zmieniłem okno w łazience na całe dwukwaterowe.

 

http://images24.fotosik.pl/201/e8f0af3e1a1a0135m.jpg

 

 

Co do góry to zmieniłem kształt balkonów, w pokoju nr 13 wstawiłem drzwi co prawda będą tylko 60 i to ścięte z jednego rogu ale będzie garderoba, w łazience zlikwidowałem jedno okno a co do pomieszczenia nad garażem to zastanawiam się nad dołożeniem jeszcze jednego okna.

 

http://images34.fotosik.pl/228/3aa63ddd465c7d88m.jpg

 

Co myślicie o tych zmianach. Prosze o komentarze.

 

Ciekawy pomysł na łazienkę na dole. Co prawda kotłownia robi się mała i ciemna. Jeśli chcesz zmieścic w niej np. bufor na wodę grzewczą i cwu + kocioł (lub PC) i pralka może być ciasno. Zastanów się jeszcze nad biegiem schodów, ja obróciłem całe schody o 90st w prawo, dzięki temu jest więcej miejsca w salonie przy kominku, a na górze schody kończą się przy sypialniach. Garderobę początkowo chcieliśmy zrobić tak samo, może nieco większą. Ostatecznie puściliśmy ściankę szkieletową przez całą długość strychu, z sypialni - duża garderoba, z łazienki - strych. Zastanów się jeszcze nad podniesiem ścianki kolankowej - u nas 2 pustaki więcej, jest o wiele lepiej.

Pozdr

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...