Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

MAM OGROMNĄ PROŚBĘ.

cZY KTOŚ BUDUJE BĄDŹ JUŻ WYBUDOWAŁ SZMARAGDA W OKOLICACH WARSZAWY I BYŁBY TAK UPRZEJMY ZGODZIĆ SIĘ NA POKAZANIE DOMU??

bYŁBYMBARDZO ZOBOWIĄZANY. jESTEŚMY NA ETAPIE FUNDAMENTÓW I SZUKAM WSZELKICH POMOCNYCH INFORMACJI. (BYCIE WZROKOWCEM NIE UŁATWIA SPRAWY :)

oGROMNE DZIĘKI ZA WSZELKĄ POMOC

 

Witam!

Zapraszamy do siebie (do Skierniewic), o ile te 70 km to nie za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam Wszystkich w Nowym Roku :) !!!

 

ledwo zamknelismy stan surowy, a tu okazuje sie ze w połowie stycznia moga wejść elektrycy robic instalacje, bo pozniej moga nie mieć czasu ...

przeglądamy projekt i zastanawiamy się czy wszystko jest dobrze rozmieszczone...

 

czy ktoś z Was, kto ma już kable mógłby nam coś doradzić ?

 

na co warto zwrócić uwagę? czy np. gniazdka są w dobrych miejscach i nie jest ich za mało/dużo?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebrało mnie na wspomnienia.........

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74a4ab148d20c488.html

 

powodzenia na budowie w 2009r.

:D

 

Mało coś tych zdjęć, pokaż więcej. Szczególnie jestem zainteresowany schodami ponieważ zamierzamy wzorowac się na twoich ( a dokładnie to ściągnąć z ciebie i zrobić takie same :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś obejrzałam Szmaragda Szarotki. Bardzo mi się podoba. Najbardziej ze wszystkich. Nie zmienialiście proporcji. Chodzi głownie o ściankę kolankową. Zwiększa to powierzchnie, ale wtedy jest coś nie tak. Też nie będę zmieniać proporcji domu. Zaczynam na wiosnę.

 

Jeśli o mnie chodzi, to teraz bym dodała jeden pustak :)

Zastanawialiśmy się, czy podnosić ściankę kolankową i po wizycie u Papai, która nie podnosiła jej, też tak postanowiliśmy. Ale wtedy nie braliśmy pod uwagę ogrzewania podłogowego na górze. I myślę, że te 22 cm więcej na poddaszu nie zaburzyłyby bryły domu, a w środku by dużo nam pomoglo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ines! ja tez dołączam się do grona fanów twojego Szmaragda - piękna elewacja i w ogóle domek wygląda super - a jego wejście zapraszająco! :)

 

Bardzo też dziękuję za namiar na wykonawcę schodów! Właśnie jestem po rekonesansie... przepytałam dziewięciu wykonawców o schody takie jak masz Ty i takie jak ma szmyrus - bo obydwie wersje nam się bardzo podobają i do końca nie wiedzieliśmy, na które się zdecydujemy (chodziło też o różnicę w cenie). Teraz wiem, że dużo zależy od ilości tzw. elementów giętych, ale też od samej firmy. Mam nadzieję, że wykonawca nas nie zawiedzie, jak i Ciebie, efektem końcowym!

 

szmyrus! po moim zwiadzie na rynku schodowym, nie musisz się obawiać, że przepłaciłeś... ceny oscylowały w tych granicach, choć były i dużo wyższe. Rekordowa kwota, na jaką trafiłam, to 42 tys. zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH, CHCIELIBYŚMY Z MĘŻEM BUDOWAĆ TEN PROJEKT ALE MAMY JESZCZE WĄTPLIWOŚCI I CHCIELI BYŚMY ROZWIAĆ JE OGLĄDAJĄC JAKIŚ DOMEK JUŻ POSTAWIONY I W ZWIĄZKU Z TYM MAM PROŚBE DO LUDZI KTÓRZY BUDUJĄ NA DOLNYMŚLĄSKU GDZIEŚ W OKOLICY LUBINA,LEGNICY GŁOGOWA CZY BYŁA BY MOŻLIWOŚĆ OGLĄDNIĘCIA DOMKU, PROSZE O ODPOWIEDZ :-? BOMAMY STRASZNY DYLEMAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D Ja również planuję niedługo rozpocząć budowę "Szmaragdu". Mam pewne dylematy co do rozplanowania wnętrza. Dlatego też mam wielką prośbę. Jeżeli ktoś buduje dom wg tego projektu lub już skończył budować, w okolicy Trójmiasta, Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Gniewa, Kościerzyny, to byłabym bardzo wdzięczna za umożliwienie mi obejrzenia go "na żywo" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od dawna sledze forum muratora na temat budujących SZMARADA. My zaczynamy rowniez tej wiosny. Mam nadzieje że do końca roku bedziemy mieli stan surowy zamkniety. Żółty szmaragd Emilia1 jest przepiękny choc elewacja bardzo droga dała mi wiele do myślenia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie robota się ślimaczy,ale najważniejsze ze idziemy do przodu-jak wiadomo kasa odgrywa tu duża rolę :wink:

Przeoczyłam wentylację w małej łazience- mam coprawda już zagładziowane i sufity podwieszane ale wole to naprawić jeszcze na tym etapie- jak rozwiązaliście ten problem? Nie chcę wstawiać kabiny ani flizowac póki tego nie zrobię. Fotki mile widziane :D

Podrawiam starych i nowych Szmaragdowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...