Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sonda? redakcji: Czy do??czy? do "Muratora" spis tre?ci?


Redakcja

Recommended Posts

Jezier dobrze pisze z formatem .pdf.

Dobrze byłoby także dorzucić wydawnictwa "poboczne" Muratora.

Te wszystkie na temat remontów i wyposażenia domów.

Co do archiwum to trzeba się cofnąć 5 lat wstecz.

Dziś nie ma problemu technicznego.

U Niemców są do wyciągnięcia wypisy z ksiąg od czasów Bismarcka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Też popieram, aaaaaaaale sensowne będzie ułożenie spisu z ostatnich 5-6 lat, starsze numery troche sie technologicznie zdezaktualizowały, a ostatnie 3 lata to chyba troche za krótki okres żeby poruszyć wszystkie problemy. Wszyscy zauważamy pewną cykliczność w poruszaniu tematyki budowania domów, a okres 6-letni pozwala zarejestrować wszystkie najważniejsze nowe trendy i technologie budowania.

Tylko okładkę zostawcie normalną............. Please!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

razem z nr 12/2002 dotarły dwie informacje:

 

1) do n-ru 01/2003 dłączona będzie płytka ze spisem treści roczników 2001 i 2002

2) można zamówić prenumeratę na następny rok z opcją dostępu do archiwum "Muratora"

 

prosiłbym redakcję o więcej wyjaśnień:

- jak się ma pkt. 1 do 2 (czy na CD będzie rzeczywiście tylko spis treści czy coś więcej?)

- jak wygląda to archiwum (PDF?, HTML?) i jakie lata obejmuje

- czy obie te rzeczy należy traktować jako realizację naszych sugestii zawartych w tym wątku?

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: ryniu dnia 2002-12-02 14:32 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poszedłbym jeszcze dalej - może by tak udostępnic zawartość archiwalnych roczników w sieci ? oczywiście za jakąś drobną opłatą. Co z tego że w załączonym spisie treści znajdę interesujący mnie tytuł jezeli akurat nie dysponuję tym numerem bo np. pozyczyłem go komus i juz nie pamietam komu ?

Nie jest to zaden rewolucyjny pomysł, wiele innych periodyków tak właśnie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

A mnie osobiście szlag trafia za każdym razem, gdy mam coś znaleźć w Muratorze. Patrzę na temat na okładce i muszę potem dłuższą chwilę szukać gdzie to jest w środku. Może dla redaktorów Muratora jest oczywiste który temat jest w którym dziale. Ale dla czytelnika nie.

 

Czy nie możnaby po prostu NA OKŁADCE przy tematach napisać na której stronie to jest???

 

Dodam, że znajdujący się w Muratorze spis treści też nie jest dla mnie zbyt przejrzysty.

 

pozdr.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

2 lata to mało 5 jest ok. Starsze artykuły chyba będą miały marną wartość merytoryczna, więc nie więcej. Na płatnej płycie CD zamieściłbym całą zawartość Muratorów z porzadnich 5 lat, tak by nie trzeba było szukać w internecie, czy w oryginale papierowym (zmieści się na 700MB?)

 

Redakcjo prenumeruję M od pażdziernika (za wcześnie by załapać się na płytę płatną przy preumeracie) co zrobić by ją kupić i co na niej znajdę samo demo było takie sobie. Piszcie na forum lub priva. Bartek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta jest OK ale pozwolę sobie tutaj na małą uwagę, mam w domu już dość spory stos M i problem jak je przechowywać, jedno z czasopism geograficzno - przyrodniczych (nie podam nazwy ale zaczyna się na N :smile:) udostępniło w sprzedaży wysyłkowej bardzo eleganckie etui na całe roczniki, gorąca więc moja prośba czy i Wy nie moglibyście wprowadzić takiego? Wystarczy je dołączyć do rocznej prenumeraty lub do kolejnego wysyłanego numeru(za jakąś dość przystępną cenę). Co o tym sądzą Forumowicze? Co na to Redakcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...