Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Byłem u sąsiada. Mówi, że za dużo szkła dla gołębi. Będzie taki kołował do lądowania, trafi w szybę i po ptakach. Natomiast dla kur to by mu się nadało. Siedziałyby sobie na tych schodkach i niosły cały dzień. A i dla niego pożytek - można bez wstydu zaprosić rodzinę i ugościć jajecznicą. Pyta się ile toto kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

fiu,fiu schmitzer to zacna firma, rowniez zajmujaca sie oswietleniem fiu,fiu.

Nie tylko pieknie rozwiazanym oswietleniem poreczy na wysokosci glowy fiu,fiu :D

Najbardziej mi sie jednak podobalo polaczenie drewna z betonem - podobno tak nie mozna robic , bo to dzieli przestrzen :p :p . Tutaj skorzystano z paneli Gustafsa. Rozwiazanie nie dla biedakow np. obciazonych alimentami, bo gdzies 700zl/m2 :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

house o czymś innym , ja o czymś innym, ale nieważne - i tak jego spam będzie jak zwykle skasowany

 

"Ty oczyms innym" :lol: :lol: - jak zwykle piszesz glupoty i kopiujesz bezmyslnie zdjecia. :p

 

Jak mozna takie klamstwa wypisywac :o . :lol: :lol:

http://www.imgplace.com/directory/dir653/1175088831_7426.jpg

 

 

 

 

 

Klamstwa, klamstwa....................................................... i

 

 

 

http://www.imgplace.com/directory/dir656/1175095364_1125.jpg

 

 

 

 

 

 

 

pisanie bzdur i glupot. :p

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu,fiu schmitzer to zacna firma, rowniez zajmujaca sie oswietleniem fiu,fiu.

Nie tylko pieknie rozwiazanym oswietleniem poreczy na wysokosci glowy fiu,fiu :D

Najbardziej mi sie jednak podobalo polaczenie drewna z betonem - podobno tak nie mozna robic , bo to dzieli przestrzen :p :p . Tutaj skorzystano z paneli Gustafsa. Rozwiazanie nie dla biedakow np. obciazonych alimentami, bo gdzies 700zl/m2 :D :D

 

 

Chcialem zadac pytanie :oops: .Czy maja troche ciemniejsze kolory tych paneli?

 

Pytanie zadaje Tobie, bo jestes "Najlepszym Doradzca Na Tym Forum" 8) i wnetrza sa rowniez malym wycinkiem Twojej pracy zawodowej :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Tutaj skorzystano z paneli Gustafsa. Rozwiazanie nie dla biedakow np. obciazonych alimentami, bo gdzies 700zl/m2 :D :D

 

 

Chcialem zadac pytanie :oops: .Czy maja troche ciemniejsze kolory tych paneli?

 

.

 

Oczywiscie , ze sa. W probniku mam wlasnie przed soba teak i mahoń z najciemniejszych.Ale sa ciemniejsze od klonu i jesionu czy brzozy. Z tego co widze, to oprocz wymienionych jest jeszcze dab, wiaz, brzoza toczona, wisnia, sosna oregońska i grusza.

Oprocz gladkich fornirow sa perforowane w 8 rodzajach roznej perforacji a takze posiadaja kilka systemow mocowania. Mocowac mozna do sufitu, moga tlumic dzwiek etc.Dosyc ciekawy i mobilny system i ladnie wyglada nie tylko we wnetrzach minimalistycznych.

Bardzo sie ciesze , iz okazalo sie, ze mozna w ladny sposob polaczyc beton z drewnem :p :p :p

Wiesz jak projektant dworca berlinskiego opowiada , ze tego nie radzi tak laczyc, to czlowiek czuje sie troche zawstydzony.

Ale na szczescie okazuje sie , ze inni wielcy projektanci nie trzymaja sie w ogole tej zasady :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Tutaj skorzystano z paneli Gustafsa. Rozwiazanie nie dla biedakow np. obciazonych alimentami, bo gdzies 700zl/m2 :D :D

 

 

Chcialem zadac pytanie :oops: .Czy maja troche ciemniejsze kolory tych paneli?

 

.

 

Oczywiscie , ze sa. W probniku mam wlasnie przed soba teak i mahoń z najciemniejszych.Ale sa ciemniejsze od klonu i jesionu czy brzozy. Z tego co widze, to oprocz wymienionych jest jeszcze dab, wiaz, brzoza toczona, wisnia, sosna oregońska i grusza.

Oprocz gladkich fornirow sa perforowane w 8 rodzajach roznej perforacji a takze posiadaja kilka systemow mocowania. Mocowac mozna do sufitu, moga tlumic dzwiek etc.Dosyc ciekawy i mobilny system i ladnie wyglada nie tylko we wnetrzach minimalistycznych.

Bardzo sie ciesze , iz okazalo sie, ze mozna w ladny sposob polaczyc beton z drewnem :p :p :p

Wiesz jak projektant dworca berlinskiego opowiada , ze tego nie radzi tak laczyc, to czlowiek czuje sie troche zawstydzony.

Ale na szczescie okazuje sie , ze inni wielcy projektanci nie trzymaja sie w ogole tej zasady :wink: :wink:

 

 

Pieknie dziekuje za ta fachowa i pelna odpowiedz. :D

Co fachowiec 8) , to fachowiec 8) . :p

To co napisala nasza projektantka dworca berlinskiego, odrazu wydawalo mi sie bzdurne. :p

Dziekuje jeszcze raz. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...