Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Domek masz piekny,ale dla mnie zbyt "dworkowaty".Szukam raczej połaczenia kilku sześcioboków i tego nieszczęsnego dachu..na bryłach po bokach mozna by zrobic tarasy czy cus a ten dach tylko na czesci srodkowej...ale czy to przejdzie....musze cos znalezc najbardziej zblizonego do ideału,bo boje sie,ze architekt nie zrozumie moich intencji i ostatecznie wyjdzie z tego szopa...

 

 

takie coś "przeszło" w Krakowie - też w WZce dachy spadziste

http://www.rsplus.com.pl/projekty/krakow_3domy/3domy_index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

też szukałbym takiej kombinacji jaką pokazał Robert, widziałem sporo takich myków gdzie dach 30st był tylko proforma dodatkiem do bardziej nowoczesnych kierunków, łączył bryły juz nie zadaszone etc.

Przyznaję, to powyżej w krk - ciekawie wymyślone... troche żałuję że nie męczyłem Roberta ze swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ciekawe.Dziękuję.Jeżeli takie coś przeszło ,to mam nadzieję mój wstępny pomysł też da się zrealizowac (oby :)).Myslałam aby dom był parterowy,a tylko srodek był podniesiony ,gdzie umiesciłabym sypialnie dla dzieci (2 pokoje plus łazienka) i tą czesc chciałam przykryc dachem a reszta na prosto.Co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla PIU :D i Wszystkich tu wklejających inspiracje :D

 

Przy wigilijnym stole łamiąc się opłatkiem świętym ,

pomnijcie , że dzień ten radosny w miłości jest poczęty.

Że jak mówi Wam wszystkim dawne ,

odwieczne orędzie z pierwszą na niebie gwiazdką

Bóg w Waszym domu zasiądzie.

 

Z nalepszymi życzeniami cała Piątka :D

http://farm1.static.flickr.com/110/314569010_57d884244a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...