Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

lodówka NO FROST


ara

Recommended Posts

Inezka - wielkie dzięki, zaczęłam coraz bardziej zastanawiać się nad Samsungiem :D

 

chociaż... znalazłam też taki model firmy Fagor - Fagor 2FC-47XS, który ma funkcje i No Frost, i Multi Fresh (strefa świeże mięso), i Double Fresh (strefa świeże warzywa)...

no i mam niekończące się dylematy :roll: :roll: :roll:

 

A może ktoś ma doświadczenia z korzystania z tej lodówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 205
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mi sie podoba Samsung z "no frost" opisywany już na forum /cena ok.2tys/

 

No tak tylko, że to "około", to 699zł, czyli cena rynkowa 2 699zł, jak podaje Megamedia, no ale to rzeczywiście jest różnica w porównaniu z Siemensem

 

 

Nie podałem szczegółowo o jaką lodówkę mi chodzi,więc teraz porównuje niżej obie cenowo...

 

Tu cena Samsunga o którym czytałem na forum

http://www.maximedia.pl/?c=lodowki&p=samsung_rl_39ebns

A tu w TEJ SAMEJ FIRMIE CENA SIEMENSA

http://www.maximedia.pl/?c=lodowki&p=siemens_kg_33f240

BTW Za 3700 można się pokusić o lodówkę typu side by side....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podczepić się pod wątek :lol:

liczę, że magdak mi wybaczy :D

 

po długich poszukiwaniach znalazłam lodówkę

 

Siemens KG 33F240

 

http://www.megamedia.pl/_p/9/n/chlodziarko-zamrazarki-2-drzwiowe-siemens-kg-33f240-p9898.jpg

 

 

Mam podobny model tylko Boscha, spostrzezenie jak u Inezki przy Jej Samsungu... tylko to uuuuuuuu jest u mnie prawie nie slyszalne :wink: a to uuuuu bierze sie stad ze zeby wyrownac temperature w lodowce po otworzenieu, wlacza sie wentylator ktory wyciaga cieple powietrze z lodowki i pozniej wtlacza juz zmrozone i przesuszone do srodka czy cos w tym rodzaju 8)

Lodowke ciezko jest otworzyc, bo przy wysysaniu powietrza, wlasnie zeby uzyskac suchosc w komorach O - stopni robi sie cos w rodzaju prozni i mocniej zasysa drzwi. Inezka sprobuj przyzwyczaic sie otwierac lodowke wyzej za uchwyt, nie na samym dole.... bedzie lzej, chociaz jak dla mnie to i tak ciezko idzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz...http://www.rtvagd.sklep.pl/samsung/rs21fcsw_4361.php5

 

..i teraz sama powiedz która ładniejsza ..pojedyncza siemensa za 3700 czy taka side by side z kostkarką i innymi bajerami za 4000???

 

O k... to znaczy chciałam powiedzieć, że robi wrażenie... :o

Ale tak czy inaczej pozostaje mi raczej cos za połowej tej ceny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama tez jestem zainteresowana lodówką Siemens KG33F240 i przekopałam sklepy internetowe i najniższa cena za tę lodówkę to 3219 w http://www.megamedia.pl/ Zatem do Samsunga to juz nie 300 a 800zł :)

 

Ależ to 1200zł różnicy..ja tego Samsunga np. kupuje za ca.1950zł z dowozem do domu....znalazłem dobrą cenę w bydgoskim domarze...szukajcie w Alledrogo:):)

BTW za 3300 już jest najtańsza side by side..tyle ,że klasa "B" enegooszczędności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, pomijajac te wszystkie No-Frosty i 0-komory czy sie miescicie w swoich lodowkach???

 

Jestem przed zakupem lodowki i mysle raczej o szerokosci 70 cm i pojemnosci 420 l niz 60 cm i 300 litrow (tak, zeby np. zmiescic garnek, rondel z raczka itp). A No-Frosty to sie dobierze pozniej ;)

 

A moze nie ma sensu kupowac takiej wielgaśnej lodowki - na razie moja rodzina nie zjada kilogramowych obiadow....

 

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba pisał

Jestem przed zakupem lodowki i mysle raczej o szerokosci 70 cm i pojemnosci 420 l niz 60 cm i 300 litrow (tak, zeby np. zmiescic garnek, rondel z raczka itp).
...czy też zmieścić platery ze schabem w galarecie:):)

A moze nie ma sensu kupowac takiej wielgaśnej lodowki - na razie moja rodzina nie zjada kilogramowych obiadow....

Jak masz spiżarkę w domu,najlepiej z klimą:) lub przynajmniej dobrą wentylacją to kupowanie 70cm dużej lodówki mija sie z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, pomijajac te wszystkie No-Frosty i 0-komory czy sie miescicie w swoich lodowkach???

 

Jestem przed zakupem lodowki i mysle raczej o szerokosci 70 cm i pojemnosci 420 l niz 60 cm i 300 litrow (tak, zeby np. zmiescic garnek, rondel z raczka itp). A No-Frosty to sie dobierze pozniej ;)

 

A moze nie ma sensu kupowac takiej wielgaśnej lodowki - na razie moja rodzina nie zjada kilogramowych obiadow....

 

 

Kuba

Dlatego kupuje lodówkę NIE do zabudowy! Są poprostu o połowę mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie mówię o 70cm NIE do zabudowy... Wtedy w środku jest dosyć miejsca i na plater ze schabem i na tort urodzinowy ;)

 

A o spiżarce to niestety moge tylko pomarzyc...

 

Kuba

 

Jak nie masz spiżarki,powinieneś pomyślec albo o szerszej lodówce,albo poczekać aż przed domem ktoś postawi "żabkę"...:p:P:P:P

Ja postanowiłem tak brak spiżarki=większa/szersza lodówka,albo przynajmniej wyższa /min. 190cm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...