Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Williego i Domu jego


Recommended Posts

Witam serdecznie! Jak widać to mój pierwszy post. Zalogowałam się na forum ponieważ zakupiliśmy działkę i wybraliśmy projekt domu, padło na Sewerynę :) no i w najbliższym czasie ostro zabieramy się do pracy. Jestem całkiem przerażona tymi wszystkimi sprawami związanymi z budową domu no ale co tam ;) Strasznie się ucieszyłam jak natrafiłam na Twój wątek Willie :) zawsze to jakoś raźniej. Co prawda jeszcze nie przebrnęliśmy przez całość ale dobrze mieć kilka wskazówek zaczym się zacznie :) Zamierzam czytać i zadawać duuuużo pytań w miarę posuwania się prac 8) mam nadzieję, ze będzie Ci się chciało odpisać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak piszesz, że nawet fakt niezbyt optymistycznej treści nie przeszkadza w uśmiechu :D Celność uwag i porównań REWELKA!!!! I oby się roboty jednak do galopu wzieły bo to nie ładnie z ich strony, że na stres Cię narażają :wink: AAAAA może Ty po prostu za dobrze o tym zastoju piszesz?????!!!!!

 

Twardym trzeba być w negocjacjach i tego się trzymaj!!! Nie ma co płacić jak nie ma za co zapłacić!!!! Jestem z dobą :wink:

 

 

Dzięki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Też mam nadzieję że bedzie mi się chciało odpisać :wink:

 

pozdrawiam!

 

 

ps - bedzie się chciało. Gorzej z czasem.......ale obiecuję się starać :wink:

 

brak czasu to chyba cecha wspólna wszystkich ludzi w dzisiejszych zakręconych czasach ale spokojnie, zaczym wszystko pozałatwiamy to pewnie sporo czasu minie :lol: z tego co czytam żartów nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci Boże za Williego i Dom Jego ....

Jak ja Cię lubię czytać .... jakbym swoje życie w czyimś opisie odkrywał ... i ten pensjonat z proces(orami) i -durami .... i te dodatkowe atrakcje do łączenia z budową .... (od przyszłego tygodnia to już chyba przestanę wiedzieć gdzie jestem) .....

.... ale jedna różnica jest : moja CÓRA nie ofiarowała mi jeszcze żadnej świnki i raczej oczekuje ruchów w drugą stronę.... ale może i do tego dojdzie ....

 

Oby nie zwariować to będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taka Świnką i takim Filipkiem to musi się udać. :D :D :D

 

A swoją drogą u nas jak Rekin (wtedy miał 9lat) stwierdził, że pieniążki uzbierane na komputer oraz te za które sprzeda PlayStation dołoży na szybszą budowę domu to żonka się popłakała. Pieniążki dostaliśmy ale na szczęście komputer przyniósł św. Mikołaj :wink:

Po takim zajściu od razu człowiekowi się chce budować i wogóle takiego kopa motywacyjnego dostaje, prawda ?! :D

 

Co do cięć, to czasami wystarczy poczekać, poszukać, wychodzić i można kupić to co się chciało za dużo mniej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
I to ja Ją w to wciągnąłem.

 

... to jest motto naszych rozmów domowych o naszym DOM(ku) ....

 

....swoją drogą to ja mam wyrzuty sumienia i to duże i szczere ... szczególnie teraz, gdy pensjonat mi się rozpączkował i doszło do częstych i regularnych nieobecności w domu ....

 

.... wszystkim zajmuje się Aga - więc te kilka wymówek (jak wyżej u Ciebie) przyjmuję z pokorą ....

 

Może to się kiedyś skończy? Ta budowa oczywiście. Czekam jak kania dżdżu ..... :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Na tej Optymistycznej Fali to nawet i wieczorem włączę telewizor z Dortmundu.

Może będą jakieś Stringi na widowni ???

 

Na moje nieszczęście dojechałem do domu na ostatnie 10 minut .... bo miałem nadzieję, że w ogóle nie zdążę .... stringów nie widziałem tylko łzy Boruca ....

 

DOKŁADNIE!

 

żadnych stringów :cry: :cry: :cry:

ergo Janas musi odejść! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej Optymistycznej Fali to nawet i wieczorem włączę telewizor z Dortmundu.

Może będą jakieś Stringi na widowni ???

 

Na moje nieszczęście dojechałem do domu na ostatnie 10 minut .... bo miałem nadzieję, że w ogóle nie zdążę .... stringów nie widziałem tylko łzy Boruca ....

 

DOKŁADNIE!

 

żadnych stringów :cry: :cry: :cry:

ergo Janas musi odejść! :wink:

 

Janasowi to żadne stringi nie pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...