Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Williego i Domu jego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyjdzie i Twój czas :)

Pociesz się tym że wporwadzisz się do lepszego stanu wykończenia niż mój 8)

 

zgadzam się co do joty - ja mam się przeprowadzić w ciągu kilku tygodni (2-3) i jestem gotów zaakceptować wszystko byleby tylko tego już nie odkładać ... mam tak już dość ...

Może będziesz miał lepszy standard - czego życzę ...

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Tyle mamy zabawy.

I to za własne pieniądze.

 

Jak się przeprowadzicie to Wam przejdą te nerwy... po kilku dniach zapomnicie, że w ogóle było (jest) coś nie tak, jak być miało i przejdziecie do tego do porządku dziennego ....

 

Mam to samo - moje szafy z dolnej garderoby (od stokarza , a jakże) są właśnie u niego - dorabia, ni mnie ni więcej tylko 3 drzwi. Oryginały się wyśmigliły ....

o paru innych szczegółach nie wspomnę, bo przykro byłoby gadać .... a przecież mieszkam, i mieszkać będę więc po co się niepotrzebnie na przedwczesny zawał lub przynajmniej siwienie/łysienie narażać....

 

Oby do .... przeprowadzki. ŻYCZĘ :wink:

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ja...

zaczęłam od początku, teraz mię rzuciło na środek końca, więc czytnęłam jeszcze trochę i MUSZĘ dodać:

- ja się do tej Ery nie Nadaję,

- qrczę, pan BB (czyżby Bob Budowniczy - w tej kwestii raczej początkująca jestem, my przerabiamy etap siała baba mak - wersja audio) chyba w jednej ławce z moim PB siedział... chyba, że wszystkim bb się tak teraz porobiłlo, bo chcą koniecznie do tej Ery :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

ja tu tak z nienacka, znaczy się z pierwszej strony dzienników, zawitałam...

 

chciałam popodziwiać piękny domek z pięknym dachem! i popodziwiałam, ale raczej wpisy, in-te-re-su-ją-ce!

 

i, cholipka, wanna fajowa! a kuchnia ikeowa?

 

pozdrawiam bardzo!

 

hej!

 

kuchnia ze stolmaru :wink:

wanna fajowa bo jajowa :lol:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...