Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Williego i Domu jego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystko prawda 8)

ale Filip ma juz Brata i w kwestii dalszego Rodzeństwa jest zdecydowany :lol:

Podobnie zreszta jak w kwestii swojego pokoju w nowym Domu - ma być obok nas a Kacper może sobie mieszkac na górze :wink:

tyle że obok nas to albo salon, albo gospodarczy albo ogródek.. szykuja się ciężkie negocjacje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać w prywatne sprawy, ale o grę planszową łatwiej niż o siostrę. Na dodatek gra jest fajna od razu a z siostrami różnie bywa, czasem wystarczy poczekać parę lat, a czasem....hmm :wink:

 

 

No, ja również nie chcę się wtrącać w prywatne ... itd. ale moim zdaniem i jedno i drugie (siostra, gra) są równie łatwe .... w produkcji 8) ....z dyskretną przewagą siostry .... :oops: :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willy!

Wreszcie znalazłem chwilę i przeczytałem Twój dziennik. Na prawdę masz super styl pisania i .. może powinieneś rzerzucić się na pisanie opowiadań? Piszesz językiem bardzo wciagajacym...

 

Jestem w tej samej gminie i aktualnie dopiero kupiłem projekt, więc wszystko przede mną.. :lol: Ciekawe, czy będę miał podobne przejścia? na pewno jak wyjadę w góry to do mnie urząd zadzwoni... :lol:

 

Czekam na dalsze odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - gratuluję złożenia PnB ! :lol: To już tylko 1 ważny i dość długi krok do przejścia z teorii budowania do praktyki ....

Ja jeszcze czekam na projekt :x

 

Po drugie - trzeba chyba w jakiś sposób (może ktoś umie - pewnie kze, bo jest informatykiem) upowszechnić ten Twój odcinek na wszystkie wątki naszego Forum....

Zawsze wiedziałem, że się minąłeś z powołaniem .... ale teraz to Ci mówię, że tekst ten jest konkurencją do "W poszykiwaniu straconego czasu..." REWELA !!!

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapęlanie czasu bardzo podoba mi się.. 8) Będę chyba niedługo też zacząć to stosować.. :lol:

 

A jak wyobrażacie sobie rozpowszechnienie postu (czy całeo dziebbika) na wszystkie watki? Zawsze mozna wejść do każdego watku (w którym bieże się udział w dyskusji) i podanie linku do dzinnika Willy.. 8)

Chyba, że są jakieś inne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willy, toś Ty pisał dziennik zamiast z nami (z grupy Tarchomin-Białołęka) spotkać się.. :o

No, ale skoro masz taki ładny styl to pewnie wybaczymy... Bo Twoje odcinki czyta się jak powieść... :lol: Zdecydowanie minąłęś się z powołaniem i powinieneś pracować w zawodzie bardziej humanistycznym...

A tak to zapomniałeś dodać o instalacji WiFi by te komputery, laptopy i palmtopy razem ze sobą sprzednąć i móc z internetu korzysać siedząc np. wygodnie w łóżeczku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze pare rzeczy przegapiłem w tych nowoczesnych Czasach, ale nie trace nadziei :wink:

 

a dziennik wrzucałem w desperacji czekając na rodzinę i architekta :cry:

 

takie niby przyjemne z pożytecznym :roll:

 

mam nadzieje że chociaż Moc była z Wami :wink:

Moc była z nami, ale razem z Tobą byłaby większa... :wink: OK. Już nie gadajmy o tym spotkaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze pare rzeczy przegapiłem w tych nowoczesnych Czasach, ale nie trace nadziei :wink:

 

a dziennik wrzucałem w desperacji czekając na rodzinę i architekta :cry:

 

takie niby przyjemne z pożytecznym :roll:

 

mam nadzieje że chociaż Moc była z Wami :wink:

 

 

Oj, była! Ale widzę, że i Ciebie nie opuściła .... ponieważ nigdy nie byłem techniczny fascynują mnie opowieści, w których co 3-cie słowo na taki "nowoczesne" brzmienie: reku, palmtop itd. Nie koniecznie muszę wiedzieć w czym rzecz ... ale jak miło się czyta .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobał mi się prowokatorm pan z US. :lol: Zara skojarzył mi się z panem z SB... :o Tylko nie wiem czemu... Poza tym chyba nie ma co się bać brać wykonanwcę bez faktury. W końcu to on (usługodawca) ponowi większe ryzyko... Ale za to później chyba trudniej o gwarancje... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak bardzo bym się chciała dowiedzieć co robi wanna za 57 tys. No przecież MUSI coś robić. Może śpiewa jak do niej nalewamy wody? Może masuje stopy i inne członki? ( 8) ) Może ma wmontowany telewizor w dnie, żeby sobie pooglądać na wdechu, nurkując....? Może wychodzi z psem trzy razy dziennie? Willie, proszę napisz co wiesz na temat tej wanny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...