Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Williego i Domu jego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak byłem Mały i Nieletni to miałem takie Marzenie. Wielgachne Klocki Lego (lego to taki synonim Fajnego Kloca z Zachodu) do budowania Różności.

Zamek (Wakacje z duchami), Czołg (Czterej Pancerni), Podwodna Stacja (Delfin Um). Ostatecznie Ul z Mają.

Jak ja Cię rozumiem. Ja chciałam mieć konia "indiańskiego" (biało brązowe łaty) i jeździć na nim wyglądając jak Makowa Panienka.... Ech, cudne czasy.

Jakoś jestem spokojna, że te pomiary to dobrze wyjdą. Wzrok Cię jeno mami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hola, hola

Tak łatwo z Białołeki się mnie nie pozbędziecie.

Będę tylko niepraktykująca :oops:

 

A miło było, to fakt :)

Nawet mój mąż, który nie toleruje znajomości nawiązywanych przez internet, jest zachwycony tymi naszymi spotkaniami :)

Ale jak tu nie być, skoro mamy TAKĄ EKIPĘ! :)

 

Jakieś zdjęcie murów podrzucisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Willie świetny dziennik, ja jestem na etapie fundamentów, też zdecydowalismy sie z mężem na Ytong. Przeraża mnie tylko,że jest taki drogi. Jestem umówiona na wtorek na negocjacje w sprawie ceny. Ciekawi mnie jaką uzyskałeś cene za 1m2 Ytonga. Jeśli mogłbyś podesłać na priva byłabym bardzo wdzięczna

pozdrawiam Lena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a przede wszystkim Były Efekty! Wydajność skakała ekstatycznie w zasadzie Natychmiast. Najdalej na drugi dzień było nam Wszystkim Lepiej. O czym (uprzejmie) Donoszono w Dzienniku. I rosły kolejne Fabryki, Drogi i Domy...........ech Magia po prostu. Jak tu nie Tęsknić???

Jak się dobrze zastanowić to Była to Pierwsza Magia Medialna.

 

No masz rację, że to była MAGIA kina, MAGIA ekranu .... tych dróg co je wówczas pokazywano jako przecinające kraj od morza po Tatry i od Odry po Bug ... to do tej pory nigdzie więcej (poza tym magicznym ekranem) nie uwidzisz ....

 

A czy to Franki czy Złotówki .... niestety zawsze musisz oddać tym łapiduchom znacznie więcej niż Ci dadzą ....

... jeszcze poczekam .... z pół roku ... no, może ciut dłużej ....

 

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sięlepiej przyznaj, ty jesteś:

Willie zawodowiec. 8)

 

Co pościk to telenowela do Muratora. Daj jakiemu Redaktorowi linka niech drukują i od linijki płacą, najlepiej w szwajcarach. 8) :lol: 8)

 

PS. Od czasu jak komputerki pracować zaczenli w branży okiennej to łony najchętniej RAMy przyjmujom. :p 8) :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój BB się tak rozochocił że już nadrobił opóxnienie z poczatku budowy...

 

Mój też teraz gna, jakby go kto gonił ... ciągle tylko kasy i kasy woła ... już mnie głowa boli od tych finansowych roszczeń .... ..... dopóki one były sobie na papierze to jak cię mogę, a nawet OK, ale teraz Bob każe te pisane cyferki zamieniać na topniejące zasoby na koncie .... a to mi się nie podoba, oj, wcale. ...

 

a jaki stan u Was???

 

Ściany fundamentowe stoją, wysmarowane dysperbitem jak ten niby-Murzyn w Alternatywach ....

....a sypią teraz ziemię piaszczystą wokół domu i do środkeczka coby stan "zero" osiągnąć....

rany STAN ZERO - a kasy na to idzie, że hej...

 

pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jednak co PIN to PIN.

 

Oj, tak, oj tak ....

 

Rośnie Ci ta Seweryna, oj rośnie .... dobrze , że ten PIN dogląda bo tylko majster by wiedział co z niej wyrośnie ...

 

Mój PIN i kierownik z Zespołem to w takich dość mało entuzjastycznych stosunkach są .... oni robią .... on mówi, że inaczej ... oni warczą - ale robią co karze PIN ....

 

pozdro

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...