Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Williego i Domu jego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 381
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:roll:

 

z Pająkami masz rację.... po wspomnianej Fali Ataków jakoś obie strony sa od 2 lat w rozejmie :wink: a chłopaków ulubiony pająk to ten za oknem kuchennym - od 3 lat mamy tam co rok wypasionego jesiennego Hansa :D

 

co do ekipy :oops: - ostrożny optymizm........rano zajechałem i zobaczyłem:

1. otwarty barak

2. otwarty samochód

3. budowlańców sztuk jeden..........(nie zaglądałem do baraka.....)

 

także na razie się jeszcze nie chwalę :wink:

jutro rano kolejna kontrola 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o :o

 

Kurcze - ja zamawiałam sztachety za pośrednictwem Jagnowego Męża...

W zasadzie opierałam się na opisie.

Za żart przyjęłam różowe serduszka na każdj.

Przyjada w czwartek.

 

Też bede tak zdziwiona jak Wy? :)

 

Gdybyście chcieli rozszerzyć działaność o "Not so close neighbourhood" to polecam sięz instrumentem dętym, który kiedyś moja matuś kupili mi wydając kilkuletnie oszczedności i mając nadzieję, ze będę robiła muzyczną karierę. Flet leży odłogiem. To jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj Willie ... po latach świetlnych nieobecności na FOrum przebrnąłem właśnie przez Twój pasjonujący dziennik.

 

GRATULUJĘ DACHU ... a szczególnie wytrwałosci w czekaniu....

 

Jak kiedyś znajdę siłę to napiszę o swoich przygodach z więźbą (by the way nie ma jej do tej pory) .... ale teraz nie dam rady .....

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobrnelam jeszcze niestety do konca dziennika bo znalazlam go dopiero jakies 2 godziny temu, ale ze po 22 obowiazuje cisza nocna wiec dosc glosnego hahaha na dzis; po dlugim weekendzie wroce tu na pewno

mam tez w planach pisanie, ale bedzie to raczej nocnik niz dziennik - ludzie! jak Wy dajecie rade byc na budowie , w pracy, w domu i jeszcze macie czas na sen ??

z harcerskim pozdrowieniem dla Willego, Jego dziennika oraz wszystkich fanow wyzej wymienionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pieczareczko :p

 

śmiech przy czytaniu może być przyczyną podniesienia ciśnienia krwi i lepszej wymiany tlenu w organiźmie - Polecam :lol:

 

no i lubię jak się śmiejesz przy moim dzienniku :wink:

 

pozdrawiam

ps - mam tam taki specjalny odcinek o zapętlaniu czasu, ale Uważaj! to jakoś tak działa że jak raz zaczniesz..... :roll: :wink: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Willie, obiecywałem sobie, że dopuki swojego dzinnika nie wyprowadzę to nie będę podczytywał innych :-?

Nie mogę wyjść z podziwu dla twojego talentu :lol: :lol: :lol: i darować sobie TAKIEJ lektury 8)

Jakże mi blisko do twoich rozpraw, ile siebie można odnaleźć :lol: :lol: :lol: Malowniczość opisów (bliska Sienkiewiczowi i Kochanowskiemu 8) )potrafi doprowadzić do łez radości :lol:

Super Ci to idzie 8) i chylę czoła przed lotnością umysłu :lol:

Pozazdrościć, jeśli równie sprawnie idzie ci stosowanie się do twoich spostrzeżeń w życiu codziennego Inwestora, Taty i Męża:lol:

Gratulacje po stokroć :wink: :lol: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff przeczytałem Twój dziennik... :roll: Ale masz dużo opisów... jakbym lekturę szkolną czytał.. :wink:

W kazdym przypadku gratuluję wolego oczka. 8)

Mam pytanie:

jakie robisz przepusty w stropie? Zsup na brudna bieliznę? I coś jeszcze? Zdaje się, że będziesz miał reku. Na niego też jakiś przepust jest potrzebny? A jakieś dodatkowe opcje będzie budował? Z opisu coś wynikało na temat solarów... A kilimę tez będziesz miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kze!

 

Na etapie zalewania stropu został tylko otwór na zsyp na bieliznę. Otwory pod reku były robione osobno już po zalaniu stropu. Klime planuje na poddaszu. A solary odpłynęły w siną dal :wink:

 

pzdr

A klimę bedziesz miał centralna? Czy jakoś połaczoną z wentylacją? A po ile wychodzi Ci klimatyzowanie jednego pokoju?

Solary też sobie odpuściłem... Ale zdaje się, że Ty jakies rurki zamontowałeś pod przyszłe solary, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulacja przyszłych zysków z solarów tak mnie osłabiła że nawet rurki nie zrobiłem :wink:

 

Powiem szczerze że nie analizowałem klimy pod katem po ile wyjdzie jeden pokój :wink:

raczej szukam dobrej ceny relatywnej :lol:

 

klima bedzie niezależna od wentylacji, tylko poddasze, dziś jeszcze nie wiem na pewno ale raczej nie na jednej jednostce centralnej tylko na dwóch..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...