Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co sądzicie na temat BULLTERRIERA?


coolaj

Co sądzicie na temat BULLTERRIERA?  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzicie na temat BULLTERRIERA?



Recommended Posts

Gość M@riusz_Radom

Do tego co wyżej dodam tylko to, że nie musiałem się zbytnio natrudzić, aby ustalić gdzie, w okolicach Warszawy, odbywają się walki psów - chcesz to Cię zabiore.

 

Przekonasz się, że to co według Ciebie nie istnieje jest jak najbardziej realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 265
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Joshi, ale my tu mylimy dwie rózne sprawy: normalne posiadanie psa i walki psów. Walki psów są tak samo okrutne jak i corrida i tucz gęsie czy zamrożenie jaszczurek przez nie włączenie prądu !!! Ale to jest margines, zajmuja sie tym jacys okrutni LUDZIE, a zwierzeta nie sa niczemu winne.

Wygląd psa tu nie ma nic do rzeczy. Poza tym z tymi wystawami chodziło mi o to żebyś zobaczyła ze hodowlą bulterierów zajmują sie normalni, zwykli ludzie z normalnymi rodzinami, dziećmi itd a nie jakiś margines społeczny. To że "dresiarze" jeżdzą BMW nikogo do tej marki nie zraziło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonasz się, że to co według Ciebie nie istnieje jest jak najbardziej realne.

Święta prawda!

 

Cytuję wiadomości,

z Włodawy:

 

"Czy wiecie, że pod Włodawą organizowane były i pewnie nadal są walki psów? - spytał nas w liście jeden z włodawian. Nie wiedzieliśmy, ale próbowaliśmy się dowiedzieć i przyjrzeć problemowi groźnych psów.

 

List dostaliśmy już jakiś czas temu i próbowaliśmy sprawdzić te informacje. Kilka osób we Włodawie rzeczywiście słyszało o organizowanych przez grupę włodawskich gangsterów dwa, trzy razy do roku walkach psów. Ringi miały odbywać się poza miastem, a zwycięzca dostawał 10 000 zł. Psy, które przegrywały, miały być dobijane (podobno strzałem z pistoletu, bo gangsterzy mieli posiadać nielegalną broń). Słuchy o nielegalnych walkach psów docierały również do włodawskiej policji (potwierdził nam to jeden z funkcjonariuszy). Nie mając żadnych konkretnych punktów zaczepienia nie prowadzono jednak w tej sprawie oficjalnych czynności (jeśli ktoś posiada informacje dotyczące walk psów na naszym terenie prosimy o kontakt z redakcją, zapewniamy dyskrecję).

 

Fakt, że walki psów są na naszym terenie organizowane, uprawdopodabnia to, co usłyszeliśmy od jednego z chełmian pomagającego w tresurze psów. Jak twierdzi, kilka osób zgłaszało się do niego z pytaniem, czy potrafi nauczyć psa agresji, a jedna wprost zapytała o przygotowanie psa do walki. Zapewnia, że w każdym takim przypadku odmawiał. - Nie jestem licencjonowanym treserem, ale znam się na tym i pomagam znajomym w ułożeniu czworonoga. Faktem jest, że coraz więcej osób, zwłaszcza młodych, kupuje rasy uważane za agresywne i chce tę agresję z nich wydobyć. To niepokojące - mówi."

 

... i z Opola:

 

"Opole: bezkarne walki psów

 

Organizatorzy hazardowych walk psów na Opolszczyźnie, brutalnie znęcający się nad zwierzętami, prawdopodobnie nie zostaną ukarani. Ponad rok temu opolska prokuratura otrzymała dowody na to, że pod Opolem odbywają się walki psów. Jednak po przesłuchaniu organizatorów walk prokuratura zawiesiła śledztwo.

 

Prokuratura zawiesiła śledztwo (materiał dowodowy Prokuratury Okręgowej w Opolu)

Walki psów w podmiejskich lasach organizował międzynarodowy gang złodziei luksusowych samochodów. W czasie rozbicia grupy policja przechwyciła kasety wideo z walkami psów. Filmowali je przestępcy.

 

Po przesłuchaniu kilku organizatorów walk i uczestników zakładów opolska prokuratura zawiesiła śledztwo. Nikt z mieszkańców wsi, w której szkolono psy nie chciał zeznawać. Jeśli nie uda się odnaleźć głównego organizatora walk, sprawa po pięciu latach ulegnie przedawnieniu.

 

Psy, u których wywołano niebezpieczną agresję zostały uśpione. "

:( :( :(

 

Wystarczy może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joshi, ale my tu mylimy dwie rózne sprawy: normalne posiadanie psa i walki psów.

1. Zarzucono mi, ze nie lubie tej rasy, bo jest kojarzona z walkami psow a wszystko co mile i puchate to lubie, a walk psow juz nie ma.

Moja odpowiedz. Walki psow sa. Na walki przygotowywuje sie mieszanki roznych ras, puchatych tez, ale glownie pitbule, bulterirry amstafy i ich skundlonych krewnych. Takie sa realia i nie sa to sprawy wyczytane z gazet, tylko niestety nasze najblizesz otoczenie, stykam sie z tym na codzien.

2. Pochodzenie tej rasy jest takie a nie inne i mam tu na mysli pierwotne zalozenie podczas tworzenia tej rasy. Czy udalo sie zmienic charakter tych psow ? Tego nie wiem.

 

 

Ale to jest margines, zajmuja sie tym jacys okrutni LUDZIE,

To co mowisz to sa tylko poboczne zyczenia milosnikow psow. Walki psow to fakty a nie zaden margines. Tak jak narkotyki w szkole.

 

 

Wygląd psa tu nie ma nic do rzeczy.

Ale ma prawo mi sie nie podobac i nie podoba mi sie.

 

hodowlą bulterierów zajmują sie normalni, zwykli ludzie z normalnymi rodzinami, dziećmi

Niestety hodowla psow do walk zajmuja sie rowniez z pozoru normalni ludzie i normalne rodziny z dziecmi.

Tak sie jednak sklada, ze sporo osob kupuje te psy wlasnie dlatego, ze maja one zla slawe. Potem sa dumni, ze piesek sie rwie na smyczy i z piana na zebach startuje do ludzi i innych zwierzat. Dotyczy to rowniez kilku innych ras.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te twoje cytaty nic nie zmienią walki były, są i bedą organizowane przecież na tym jest nizła kasa, tych co te walki organizują i biorą w nich udział nie obchodzi wcale pies. Dla nich to tylko narzedzie którym zarabiaja pieniądze.

 

pozdrawiam

 

No tak, według ciebie, nie ma sobie co tym głowy zawracać, bo to i tak nic nie zmieni,

podobnie z narkotykami, przestępczoscią, molestowaniem nieletnich itp.

 

Po co sobie humor psuć, nie lepszy fotelik, gazetka z kolorowymi obrazkami, piwko i pełen luzik?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...