Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

murator 04 - gaz płynny


Recommended Posts

Drogi Muratorze!

Jestem Waszym wiernym czytelnikiem . Większość prac wykonywałem na podstawie Waszych artykułow . Zbudowałem wg . projektu gotowego ( C14). Każdemu, kto jest zainteresowany budową polecam własnie Was . Własciwie jesteście jak Ojciec i Matka - oczywiście w kwestiach domku i działki.

Coraz bardziej przeraża mnie jednak Wasze oddalanie się od rzeczywistości , jeśli chodzi o kwestie ogrzewania .

Najgosze , że wspólnie z sąsiadami comiesięcznie ( lub dwu) porównujemy swoje koszty ogrzewania i wszelkich rzeczy z tym związanych ...

Coraz bardziej potwierdza się, że gaz płynny ( u sąsiada) to beczka bez dna - 1,5 krotnie przekraczająca w utrzymaniu koszty ogrzewania prądem...

Po co ludzi wprowadzać w błąd .

Chcecie praktyki - poprosze sygnałna priva . Przyjedżcie , zbadajcie - ale nie piszcie że prąd jest najdroższy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Coraz bardziej potwierdza się, że gaz płynny ( u sąsiada) to beczka bez dna - 1,5 krotnie przekraczająca w utrzymaniu koszty ogrzewania prądem...

Po co ludzi wprowadzać w błąd .

Chcecie praktyki - poprosze sygnałna priva . Przyjedżcie , zbadajcie - ale nie piszcie że prąd jest najdroższy.

 

Byli ? Co powiedzieli i kiedy to opiszą.

Aby cię zmartwić powiem, że za tydzień wzrasta akcyza i gaz bedzie droższy o ok. 30 gr.

Aby nie było że jestem złośliwy .... też grzeje gazem i patrzę w kierunku ogrzewania prądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...