Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Rankingi kredytów przez internet są bardzo pomocne. Można szybko i wygodnie porównać kredyty gotówkowe, hipoteczne, firmowe. Kalkulator kredytowy pozwoli sprawdzić orientacyjną wysokość miesięcznej raty pożyczki w różnych bankach. My korzystaliśmy z porównywarki kredytów online Kredytyo http://www.kredytyo.pl/ i bardzo nam pomogła tak więc polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o porównanie kredytów to najlepszym sposobem porównania jest poszukanie ofert dla danego przypadku. Wtedy możemy mieć pewność , że oferty są przygotowane biorąc pod uwagę indywidualne przypadki. Wiele rankingów pokazuje propozycje przygotowane dla danej sytuacji , zwykle nie ma możliwości porównania też wszystkich kosztów około kredytowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

Drodzy forumowicze i przyszli kredytobiorcy

 

postanowiłam przypomnieć o specjalnej ofercie Muratora , jeśli skorzystacie z naszej pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego.

 

Poza tym , że pomagamy bez dodatkowych kosztów dla Państwa i sprawnie i szybko oraz fachowo wspomagamy procesowanie wniosku.Każdy Klient, który w 2014 uruchomi kredyt hipoteczny za pośrednictwem Murator FINANSE otrzyma:

1) Kartę rabatową Murator KLUB oraz

2) 6 miesięczną prenumeratę wybranego miesięcznika z oferty Murator SA.

 

3)dodatkowo , jeśli złożymy wniosek w Eurobanku i dołączymy kupon z Muratora ,możecie skorzystać z tzw. Murowanego Kredytu Hipotecznego z Eurobankiem .Kupony zostały wydrukowane w miesięczniku Murator w numerach luty-lipiec 2014 oraz będą dokładane do każdego sprzedanego projektu domu. Wszystkie kupony, bez względu na datę publikacji będą miały ważność do 31.12.2014. Kupon upoważnia do obniżenie marży o maksymalnie 0,3 p.p. do poziomu nie niższego niż obowiązująca marża minimalna w ofercie standardowej Banku.

 

Zachęcamy do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Potrzebuję pożyczki/kredytu (nie wiem jaka opcja byłaby dla mnie dogodniejsza) w wys.ok.50 000 lub 45 000, na cel: zakup kuchni, jestem to w stanie spłacić w ciągu roku.

Nie wiem jak korzystniej wziąć kredyt czy pożyczkę czy bardziej opłaci mi się wziąć pożyczkę np. na 3 lata bo jest niższy % ja niż przy pożyczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku kredytu zabezpieczonego nie każdy bank zgodzi się na umeblowanie kuchni w celu mieszkaniowym (zabudowy stałe).

Pożyczka zabezpieczona na cel dowolny już prędzej.

 

Jednak przy takiej kwocie i aktualnych warunkach kredytów niezabezpieczonych warto się zastanowić, czy jest sens?

 

przy kredytach niezabezpieczonych warunki zaczynają się już od 6,99% a pożyczka hipo to średnio ok 3% + wibor3m

 

-inny sposób liczenia zdolności

-ewentualna nadpłata/ spłata przed czasem

-dokumentacja przygotowawcza

-koszty okołokredytowe

 

przy krótkim okresie kredytowania różnice mogą być znikome. W przypadku kredytu gotówkowego jest jednak za mało danych aby wskazać dokładnie podmiot, który miałby atrakcyjną cenowo ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

45-50 tys to duża kwota , dlatego istotne pytanie to takie w jakiej wysokości zobowiązania comiesięczne nie będą za bardzo obciążały budżet domowy, Myśląc o kredycie hipotecznym - korzyść to najniższe oprocentowanie , co daje niską ratę, możliwość rat malejących i możliwość również wcześniejszej spłaty. Choć nie zawsze bez prowizji. Jednak więcej formalności koniecznych do złożenia wniosku, dłuższy okres oczekiwania niż przy zwykłej pożyczce gotówkowej.

 

Zwykła pożyczka to decyzja w kilka dni, jednak oprocentowanie nawet ok 12-13 %, rata będzie wyższa niż przy produkcie hipotecznym i oczywiście mniej formalności.

 

Potrzebuję więcej danych , by móc przygotować coś ciekawego.

Zachęcam do kontaktu.

 

Potrzebuję pożyczki/kredytu (nie wiem jaka opcja byłaby dla mnie dogodniejsza) w wys.ok.50 000 lub 45 000, na cel: zakup kuchni, jestem to w stanie spłacić w ciągu roku.

Nie wiem jak korzystniej wziąć kredyt czy pożyczkę czy bardziej opłaci mi się wziąć pożyczkę np. na 3 lata bo jest niższy % ja niż przy pożyczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy swego czasu szukałam kredytu hipotecznego na zakup mieszkania to wiele interesujących informacji znalazłam pod tym linkiemforum-kredytowe.pl

Można tam podać anonimowo nasze dochody oraz wysokość kredytu o jaki się staramy. Inni użytkownicy oceniają szanse oraz wykonują symulacje. Rozwiewają też wątpliwości prawne z tym związane.

Ważne aby bank dał możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych prowizji i kosztów. My zaciągnęliśmy na 25 lat, ale chcielibyśmy spłacić w max 15.

 

Sprawdziłem sobie i porównałem z portalem uwagafinanse.pl i widzę, że podobnie oceniają, więc warto skorzystać z tego, o czym piszą. A ile lat temu wzięliście kredyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Sprawdzając różne fora, rankingi czy kalkulatory internetowe związane z tematyką kredytów hipotecznych, należy zawsze sprawdzić dla jakich warunków kredytowych są robione dane wyliczenia. Nie zawsze też wszystkie szczegóły ofert są rozpisane i często nie pokazują wszystkich kosztów związanych z daną ofertą. Polecam jednak zawsze korzystanie ze sprawdzonych doradców czy firm zajmujących się pośrednictwem kredytowym, by rzetelnie przygotowali dla Państwa propozycje kredytowe.Wtedy jest większa pewność , że oferty są aktualne i stawki procentowe bieżące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem odnośnie kredytu. Zarabiam w USD i niestety od 1 lipca tego roku mogę zaciągnąć kredyt w tej walucie w której otrzymuje dochód. Niestety w moim przypadku rodzaj waluty może się zmieniać co jakiś czas i najlepszym rozwiązaniem był by kredyt w PLN. Czy istnieje jakiś przepis lub kruczek prawny pozwalający mi na otrzymanie kredytu w PLN. Za wszelkie pomocne rady z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panujemy wraz z żoną zaciągnąć kredyt na budowę domu. Posiadamy działkę budowlaną o wartości 70tyś zł. Wszelkie formalności takie jak pozwolenie na budowę i budowa przyłączy do działki. Rodzina 2 + 1. Dochód netto około 5-6tys zł. z tytułu umów o prace na czas nieokreślony.

Kwota kredytu to 300tyś. dodatkowo posiadamy około 60tys oszczędności.

Jaki Bank zaproponowałby Pan w naszej sytuacji i mniej wiecej jakiej raty należy sie spodziewać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, banków jest wiele. Wszystko też zależy od tego jaki okres też Państwa interesuje. Rata zaczyna się w zależności od banku od kwoty minimum 1400 PLN w górę zakładając okres 30 lat. Jednak by przygotować dla Państwa kompleksową ofertę i rzetelnie podejść do tematu potrzebuję więcej informacji, takich jak: metraż użytkowy, całkowity budynku, wysokość zobowiązań. Jeśli interesuje Państwa tylko i wyłącznie uzyskanie kredytu bez innych produktów to dobrze wypada ING - oferuje tylko kredyt hipoteczny i konto osobiste darmowe, dodatkowe ubezpieczenia są dobrowolne. Większość banków oferuje kredyty razem z kontem i ubezpieczeniem na życie. Zachęcam do kontaktu, z chęcią przygotuję dla Pana oferty kredytowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...