Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do DOM(ku) Agi i Jacka69


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Oj Filuterne........Jagna,

czy Ty w ogóle SYPIASZ? :wink:

Sypiam kiedy się da i gdzie się da. To moje hobby. Nie ma nic piękniejszego od snu. NIC - powtarzam... :D :wink:

 

Jacek, naprawdę taka żona to skarb. Ja bym ruszyła w bojowym nastroju a potem na widok pana Erela zrobiłabym pewnie tak: http://gify.mjw.pl/gifs/miny/00000006.gif i przeprosiła za kłopot, że może ja sama...a tak w ogóle to po co mi te stempelki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memento mori ale i Keep the Faith! Jeszcze będzie przepieknie :wink:

 

A propos Agi - Dbaj i Chuchaj na taki Skarb co stawia do pionu Wrednych Ludzi!!!

 

pozdrawiam

 

Żebyś Ty wiedział ile ja się nachucham :lol: .... a jakie to miłe jest :wink:

 

A pro pos: "Jeszcze będzie przepięknie" - ja się raczej pytam "kiedy będzie normalnie???"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuj metodę AutoHipnozy pod hasłem:

 

"My w Naszym Domu" - zamknij oczy, wyobraź sobie że juz tam jesteś i masz gdzieś wszystkich wrednych urzędasów i wykonawców... :D

 

tylko nie rób tego w samochodzie! :wink:

 

W sobote wybrałem się z Młodszym na działeczkę - piekna pogoda, ptaszki ćwierkają, budowy mrugają, sąsiad ma juz fundament. OJ jak mi się chce już!

 

gdyby nie ta wizja to już dawno by ,mnie szlag trafił............... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :evil: :o

jak zobaczyłem że sprawa znowu wróciła

 

WIWAT AGA :wink:

 

ps - u mnie linie rozgraniczajace są na mapce co zapewne skłniło panią z wydziału infrastruktury do tak pewnego stwoierdzenia że nie trzeba wjazdu uzgadniać....ale jak wspominałem PAN INŻYNIER był wręcz odrebnego zdania :roll:

 

jak tu nie kochać urzędów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiwat! Wiwat!

 

Dziś Aga była w UG w sprawie tych linii i Pani w Architekturze czy Infrastrukturze powiedziała, że ona to by się z tą budową wstrzymała do momentu uzyskania tych linii rozgraniczających ulicę od działki :-? Mówiąc szczerze nie wiem co o tym myśleć .... bo WZ bardzo szczegółowo określa o ile od obecnej granicy trzeba się odsunąć.

A po co sie odsuwać? Aby zachować linię zabudowy na całej ulicy....

 

Wniosek - robię swoje, a co tam .... :wink:

 

Oczywiście złożyliśmy wniosek o wyznaczenie tych stałych linii - potrwa to 6 tygodni :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ale piękny dom! Ale to cudo będzie miało metrów? A tarasik jaki cudny. Miodzio!

Gratulacje z okazji gromadzenia papierów :D

A ogrodzenie...co tam. W końcu nie mieszka się w ogrodzeniu, tylko w domu, nie? Ja też tak sobie tłumaczę, bo na ogrodzenie na razie brak perspektyw... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ale piękny dom! Ale to cudo będzie miało metrów? A tarasik jaki cudny. Miodzio!

 

Dzięki za miłe słowa. Nam się podoba bardzo ale to zawsze kwestia gustu - niektórzy bardzo nie lubią tzw. ala-dworków. Dla mnie to taki zwrot ku tradycji (trochę sentymentalny jestem :wink: )

 

Metrów? No sporo - jakieś 260 z garażem....

 

Co do tarasiku - to Jagna - Ty to masz TARASIK :lol: :lol: :lol: - u mnie to namiastka.... Ale żony nie udało mi się przekonać na większy daszek :cry: ... choć walczyłem jak lew! Ale to była nieco nierówna walka - architekt trzymał stronę żony (mimo, że facet :x )....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...