Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do DOM(ku) Agi i Jacka69


Recommended Posts

Jacek, wasza gmina (Białołęka) ma taki elegancki budynek przy drodze 61 w W-wie? Często tam przejeżdzam, jadąd do warszawskiego oddziału firmy i zawsze się zastanawiałam, czy w środku też tak ładnie mają :D I czy w związku z nowoczesnym budynkiem obsługują petentów równie nowocześnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jacek, wasza gmina (Białołęka) ma taki elegancki budynek przy drodze 61 w W-wie? Często tam przejeżdzam, jadąd do warszawskiego oddziału firmy i zawsze się zastanawiałam, czy w środku też tak ładnie mają :D I czy w związku z nowoczesnym budynkiem obsługują petentów równie nowocześnie :)

 

Tak, droga nr 61 (ul. Modlińska). Budynek rzeczywiście całkiem, całkiem .... w środku też trochę marmurów, niezła organizacja i generalnie ... frontem do klienta (wg licznych opinii moich znajomych - Białołęka to jeden z najlepszych urzędów gminy w Wa-wie).

Jak pisałem zasadniczo się z tym zgadzam - są OK, ale czasami zdarza się, że bym babę (jedną czy drugą) udusił.... ale może to tylko porywczy charakter :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a przy jakiej ulicy będziecie mieszkać? Ładna nazwa, czy coś w stylu ul. Rzeźników, bo jakoś tak nie napisałeś? Numeru podawać nie musisz, jak będzie trzeba to i tak znajdę... :wink:

Acha i proszę sobie szykować jakąś sobotę zaraz po Bożym Ciele na grilla u nas! Jeszcze nie wiem jaką, bo się dostosujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a przy jakiej ulicy będziecie mieszkać? Ładna nazwa, czy coś w stylu ul. Rzeźników, bo jakoś tak nie napisałeś? Numeru podawać nie musisz, jak będzie trzeba to i tak znajdę... :wink:

Acha i proszę sobie szykować jakąś sobotę zaraz po Bożym Ciele na grilla u nas! Jeszcze nie wiem jaką, bo się dostosujemy.

 

Mój przyszły adres - ul. Gryfitów 30 .... czyż nie brzmi .... niezwykle :lol: Jeden Bóg wie co dokładnie autor miał na myśli nadając tę nieco mityczną nazwę naszej przyszłej ulicy ale efekt moim zdaniem osiągnął. Mozna się poczuć jak jakiś .... Achilles lub inny Ikar ....

 

Grill, grill - już czuję dyskretny zapach węgla drzewnego w nozdrzach 8) ... nie dość, że zaczynam już mlaskać to jeszcze nogi gdzieś mnie niosą i ręcę czegoś chłodnego szukają ..... zprzyjemnością.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryfitów....bardzo ładnie. Tylko nie mam pojęcia kto to gryfici. Gryfy to wiem. I takie mityczne stwory i to po czym się jeździ paluchami w gitarze... Ale pewnie bliżej stworów niż twórców gryfów gitarowych, nie?

Co do grilka to klaruje się termin niedzieli najbliższej po Bożym Ciele, czyli za dwa tygodnie (Whisper ma wtedy wolne). Pasi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Nie jesteś Awangarda? No, i za to Cię lubię! :lol: :lol:

To co, na Wigilię czujemy się zaproszeni? A jak Wigilia za szybko, to może być ewentualnie pierwszy dzień Świąt... :D

 

Czekamy więc .... bawole skóry będą się słać przed kominkiem (alibo w inszych , jeszcze bardziej przytulnych miejscach .... :wink: ) a szklanice z trunkiem ziębić w przeremblu wykutym (tymi oto ręcyma 8) ) w ... kanałku bródnowskim .... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Opóźnionych... też ładnie. Chciałam napisać o gronie "Oczekujących" ale to nie oddaje sedna. Furczenie też urocze, jak to zwykle u Willie'go :p Jacek, a to wszystko przez to, że wybrzydzałeś, że Ci się nie chce. Los Cię pokarał... :wink:

A tak poważnie, to cierpliwości, staraj się nie patrzeć na 3x droższą budowę sąsiada, bo Ci się humorek popsuje. Ogrodzenie to fajna rzecz, też bym chciała... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrodzenie to fajna rzecz, też bym chciała...

 

No, to nie jest żaden cud-miód - ogrodzenie jest czysto prowizoryczno-budowlane - coby tanio było....

U nas w ogóle będzie śmiesznie:

- o tyłu za ogrodzenie będzie robiła (już robi) hałda ściągniętego z całej działki humusu (prawie 2 m wysokości) :wink:

- z lewej mańki - kochani sąsiedzi właśnie (w jeden dzień) postawili ogrodzenie : Bóg zapłać :lol:

- z prawej mańki i z przodu - Bob wbił bardzo wysokie badyle (i grube) i naciągnął starą siatkę... nawet bramę zamontował ... :lol:

 

No jednym słowem - po dziadowsku - ale mnie się podoba (nie mówiąc już o moim portfelu) ... :wink:

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło "Będzie dobrze" to ja mam w komórce na powitanie wpisane. Czasem specjalnie ją wyłączam, żeby sobie popatrzeć jak to moje będzie dobrze się wyłoni...

Będzie dobrze! Gratulacje!

A sąsiad to tak...tego...nie bardzo...Może mu dali kredyt a potem się rozmyślili i zabrali z powrotem...? Mogą tak?! Bo nam właśnie mają dać... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...