Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do DOM(ku) Agi i Jacka69


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wierzę, wierzę. Jesli zdjęcie orginalne to wierze, że domek zmienił status naa developerski... A ponoć wykończeniówka wykańcza, tak więc... Chyba macie już rzeczywiście blisko do zamieszkania... :roll: Ale tak to jest. na poczatku wydaje się, że budowa to coś bardzo skomplikowanego, długotrwałego, a potem .. o już piję co nie co na swoim tarasie... 8) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

HA!

 

co ja czytam - toz wystarczy na 2 tygodnie ZEJSC w niebyt i juz TOWARZYSZA (nie)DOLI DOLY lapia!!!

 

Glowa do gory!

Jak KANGURY! :p

przewin szybciutko kilka notekw gore i zobacz JAK BLISKO teraz jestescie :wink: :p

 

ps - nie to zeby zaraz przytulanie ale POCIESZAM JAK MOGE :lol: :p :wink:

 

ps2 - ja to juz nawet w zasadzie italika nie stosuje - po ostatnich wyczynach BB nadszedl czas na srodki ostateczne - oddalem sprawe W RECE PP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo jestem skory do prztulania facetów (aczkolwiek jak ostatnio byłem w Belgii to faceci tam witają się tam tak jak u nas kobiety, czyli .. buzi w policzek :o ). Niemniej nie ma co się poddawać. Czasami idzie budowa lepiej, czasami gorzej, ale generalnie na pewno wszystko wyprostuje się. Jak popatrzysz na to z dystanesem okaze się, ze drugi glazurnik dokończy, inne roboty tez zostaną poprawione i na pewno już niedługo wprowadzicie się. Tylko czemu chcecie na zimę? Po co psuć sobie od razu humor odsnieżaniem itp... :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum znalazłem taką przypowieść:

 

"Któregoś dnia osioł farmera wpadł do głębokiej studni. Zwierzę krzyczało żałośnie godzinami, podczas gdy farmer zastanawiał się, co zrobić. W końcu zdecydował. Zwierzę było stare, a studnię i tak trzeba było zasypać, więc nie warto było wyciągać z niej osła. Zwołał wszystkich swoich sąsiadów do pomocy, wzięli łopaty i zaczęli zasypywać studnię śmieciami i ziemią. Z początku, gdy osioł zorientował się, co się dzieje zaczął krzyczeć przerażony, jednak nagle, ku zdumieniu wszystkich, uspokoił się. Kilka łopat później farmer zajrzał do studni i zdumiał się tym, co zobaczył. Za każdym razem, gdy kolejna porcja śmieci spadała na ośli grzbiet, ten robił coś niesamowitego – otrząsał się i wspinał o krok ku górze. W miarę, jak sąsiedzi farmera sypali śmieci i ziemię na zwierzę, ono otrzepywało się i wspinało o kolejny krok. Niebawem wszyscy ze zdumieniem zobaczyli, jak osioł przeskakuje krawędź studni i szczęśliwy, oddala się truchtem!

Morał?

Życie będzie zasypywać cię śmieciami, każdym rodzajem brudów. Sposób, aby wydostać się z dołka, to otrząsnąć się i zrobić krok w górę."

I jak? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Na forum znalazłem taką przypowieść:

 

"Któregoś dnia osioł farmera wpadł do głębokiej studni. Zwierzę krzyczało żałośnie godzinami, podczas gdy farmer zastanawiał się, co zrobić. W końcu zdecydował. Zwierzę było stare, a studnię i tak trzeba było zasypać, więc nie warto było wyciągać z niej osła. Zwołał wszystkich swoich sąsiadów do pomocy, wzięli łopaty i zaczęli zasypywać studnię śmieciami i ziemią. Z początku, gdy osioł zorientował się, co się dzieje zaczął krzyczeć przerażony, jednak nagle, ku zdumieniu wszystkich, uspokoił się. Kilka łopat później farmer zajrzał do studni i zdumiał się tym, co zobaczył. Za każdym razem, gdy kolejna porcja śmieci spadała na ośli grzbiet, ten robił coś niesamowitego – otrząsał się i wspinał o krok ku górze. W miarę, jak sąsiedzi farmera sypali śmieci i ziemię na zwierzę, ono otrzepywało się i wspinało o kolejny krok. Niebawem wszyscy ze zdumieniem zobaczyli, jak osioł przeskakuje krawędź studni i szczęśliwy, oddala się truchtem!

Morał?

Życie będzie zasypywać cię śmieciami, każdym rodzajem brudów. Sposób, aby wydostać się z dołka, to otrząsnąć się i zrobić krok w górę."

I jak? :o

 

DOdajesz mi otuchy - mucias gracias Amigo!

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Panowie - dzięki za miłe słowa ...

 

 

Natomiast na tak postawione pytanie:

 

a kiedy planujecie przeprowadzkę???

 

...moja Aga zawsze odpowiada:

za 3 miesiące ...

 

I choć czyni tak od maja ta magiczna cyferka ciągle brzmi w jej odpowiedziach ... więc niech i teraz tak będzie .... 3

 

A Wy kiedy? Willie - Ty to już chyba grzyby szykujesz na Wigilię w Nowym Siedlisku ....

 

KZE - Ty to raczej może do pisanek się przymierzaj .... albo co ....

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaacieeee.....jaka piękna chałupa! I z elewacją....(zazdraszczam, bo ja jeszcze nie mam).

Jak możesz pisać, że nie wytrzymasz. Pamiętaj: co Cię nie zabije...itd. Wytrzymasz. A jak już będzie po wszystkim to Ci do końca życia nikt nie podskoczy.... he he....

Dom jest, ogrodzenie się zaczęło....zaraz będziecie mieszkać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany rzeczywiście są, aby wprowadzić na Wielkanoc. Ale jak wyjdzie to się zobaczy.. Na razie dążę do stanu developerskiego.. Niemniej i tak podoba mi się budowanie..

 

W temacie terminowości to rzeczywiście Ci budowlańcy może mają jakiś inny kalendarz, albo zegar??? :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...