Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A ja mam dość kominka .Hej


jarator

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Ko***y
Kominek być musi,ale my nie możemy być jego niewolnikami! Czyli musi być alternatywne żródło ogrzewania.Są takie dni,takie okazje,że brak kominka stawia pod znakiem zapytania nasz trud budowy domu.Ktoś na Forum napisał bardzo śmiesznie,że palenie w 1 roku to przyjemność,w 2 rutyna,w 3 obowiązek,w 4 męczarnia a w 5 robimy inne ogrzewanie. Może to niezbyt dokładnie zacytowałem,ale taki był sens.Honoratko,popieram Cię w sprawie błędów ortograficznych,jednak to nie daje Ci legitymacji na niechlujstwo w pisaniu postów.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek być musi,ale my nie możemy być jego niewolnikami! Czyli musi być alternatywne żródło ogrzewania.Są takie dni,takie okazje,że brak kominka stawia pod znakiem zapytania nasz trud budowy domu.Ktoś na Forum napisał bardzo śmiesznie,że palenie w 1 roku to przyjemność,w 2 rutyna,w 3 obowiązek,w 4 męczarnia a w 5 robimy inne ogrzewanie. Może to niezbyt dokładnie zacytowałem,ale taki był sens.Honoratko,popieram Cię w sprawie błędów ortograficznych,jednak to nie daje Ci legitymacji na niechlujstwo w pisaniu postów.Pozdrawiam!

 

Tak, czy siak niewolnikami jesteśmy bez względu na to, czym ogrzewamy, bo choćby gazem palić, to w zębach trzeba zanieść kaskę, na którą trzeba zapracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Wszystkie osoby zainteresowane tematem kominków a wiec i tych poszukujących jak i użytkujących baaardzo baaardzo gorąco proszę o pomoc w zadaniu domowo- służbowym. Potrzebuję zebrać pewne dane na temat preferencji rynkowych i założyłam wątek na Wymianie doświadczeń – (KOMINKI- zadanie służbowe) – wszystkich wielkiego serca proszę o odwiedzenie tego wątku i krótkie odniesienie się do zadanych pytań – to nic innego jak ułomne badanie rynku – a wy forumowicze jesteście chyba najlepszym źródłem informacji w zakresie preferencji i potrzeb. Podkreślam ze należę do grona forumowiczów , sama buduję a forum wykorzystuję w celach zawodowych tylko dlatego że wydaje mi się ze wasze głosy w temacie którym muszę się zająć są bardzo istotne. Pozdrawiam – i z góry pięknie dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie po dwóch latach mało się już chce.

 

Tyle że fajnie jest wieczorem, jak się ogień w kominku pali.

 

Oprócz kominka mam ogrzewanie elektryczne (legalett). Na górze też będą grzejniki. W przyszłym sezonie napalę w kominku, będzie dobrze, nie napalę, też będzie dobrze, i o to właśnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...