Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Złe wiadomości dla użytkowników kotłów gazowych i olejowych.


KP

Recommended Posts

Naszczęście 100 m za moim domem rośnie piękny las, drzewka w nim starczy na kilka pokoleń, musimy się przyzwyczaić do złodziejstwa, jutro jadę do Castoramy po piłę spalinową :lol:

Tych drzew to szkoda, nie lepiej paru wstrętnych pasibrzuchów wyciąć tą piłą, bo jak ta plaga się porozmnaża i porozłazi to klęska murowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Takiej niespójności w działaniu i irracjonalności próżno szukać w innych krajach. Nasze ministerstwo sprawia wrażenie "chwytajacego sie brzytwy", nie ma skąd - to z tego co najłatwiej, nie myśląc o konsekwencjach pozafinansowych . Że też nikt nie może mieć na to wpływu?!!! Jak wygląda ta droga legislacyjna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem wybory i co sie szykuje? LPR po spolu z Samoobrona (maja sznase na bezwzgledna wiekszosc w paramencie) ster rzadow wezma w swoje rece - dopiero bedzie wesolo.

 

O ile mi wiadomo to w PRL nadal rzadzi nikt inny tylko PZPR,wiec nie rozumiem dlaczego straszysz ludzi LPR i Samoobrona.Przeciez to nie czlonkowie tych partii zamieszani sa w te wszystkie afery i to nie oni wymyslaja te wszystkie "cuda na kiju". Nie bardzo wiem jak mam traktowac Twoja wypowiedz,czyzbys cos sugerowal???Dla jasnosci ,nie jestem zwolennikiem zadnej z tych partii ale nie lubie jak ktos mnie straszy.

 

PS...."Z doswiadczenia.-Niejeden nie wie ,jak jest bogaty,az przekona sie, co za bogaci ludzie go okradaja..." F.Nietzsche.

 

Ja zas bede grzal pradem miedzy innymi dzieki Jezierowi, ktory to mnie przekonal do tego rozwiazania. I na koniec Nie dajmy sie zwariowac!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - strasze. Strasze ludzmi ktorzy na komisjach sejmowych na liderow wyniesieni zostali, poklask zyskali i partie swe w gore rankingow wszelakich winduja.

Dlaczego strasze?

Taki Giertych - wizualnie nic do niego nie mam hehehe ale do jego pogladow? Owszem. Nie podoba mi sie wiele i dluga by to byla wyliczanka. Populistyczny program, nacjonalizm, ksenofobia itd... sporo tego

Taki Lepper - jak wzieli sie za niego spece od wizerunku pieknie wyglada - zawsze opalony, ladny garniaczek - taki ideal do reklamy pasty do butow lub papieru do d..... Co mozna sadzic o kandydacie na Prezydenta ktory prawo ma gdzies, sady ma gdzies itd.

Ulubienica mediow co ma kurwiki w oczach - Pani Renatka. Kupione glosy. kilka spraw w sadach

Powiedz mi matth - to sa twoim zdaniem kandydaci na pelnienie odpowiedzialnych funkcji w Panstwie?

 

Tlumaczenie ze oni nie sa zamieszani w afery dzisiejsze nie jest zadnym argumentem by na nich glosowac. To co do tej pory soba reprezentuja sugeruje wrecz jakie beda afery jak oni do zloba dojda.

 

Moim zdaniem do momentu gdy nie zmieni sie ordynacja wyborcza nic sie w tym kraju nie zmieni.

Taki Rydzyk powie w radiu MaRyja ze glosowac na Juzka czy Zdzicha - Juzek lub Zdzichu wygra kazde wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z watku raczej ekonomicznego, zrobila nam sie polityczna dyskusja :-), czyli w zasadzie bazar, a jak bazar to spytam czy ktos moze kupi mojego olejaka?

No bo niestety w Polsce gospodarka uzalezniona jest od polityki i politykow :cry: Powstrzymaj sie ze sprzedaza Twego pieca !

Nie sadze by ta debilna podwyzka przeszla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek A to co sie jeszcze musi z tym debilnym pomyslem stac, zeby weszlo w zycie?

Nie dosc, ze paliwa same poszly do gory (PB95 po 3,9 pln) to jeszcze akcyza. Dzis moja dostawca krzyczy 2,35 pln za litr oleju.

Nic specjalnego nie musi sie stac!! Panstwo polskie jest na nieustajacym finansowym ssaniu !!

Szuka sie pieniedzy gdzie sa ! Opodatkowanie nosnikow energii to najprostsza sprawa i pewna by zlupic wiecej kasy.Tylko pomysl dodatkowego opodatkowania oleju opalowego ( pomimo i tak bardzo wysokiej jego ceny !!) uwazam ze jest bardzo delikatnie okreslajac poroniony . Co moze tez swiadczyc o desperacji MF w poszukiwaniu co by tu jeszcze opodatkowac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z takich p..... pomysłów rządu mogę się tylko cieszyć !

 

POMPA CIEPŁA coś nie potrzebuje takich paliw

 

Ale "do rzeczy" : silnik benzynowy nie musi wcale palić benzyny (nie powiem co może, bo mi już na izopropanol co go oficjalnie do dolnych źródeł używam akcyzę nałożyli), także silnik diesla nie musi palić oleju napędowego, ani nawet opałowego (różnice są tu "po przecinku"). To że tzw. biopaliwa szkodzą silnikom to brednie !

Tak więc sobie pompą ciepła grzeję, a jak i na prad mi akcyzę zrobią, to przejdę na własne zasilanie (kogenerator - już zbieram podzespoły !!), a jak i na olej rzepakowy też zrobią akcyzę, to sobie chyba wiatrak i baterię jachtową założę, a jak jeszcze zrobią akcyzę na wiatr to chyba się wk... i wyjadę na Kubę (akcyz nie ma no i cieplej jakoś).

Zresztą mam i kominek, a jak dziś sobie po ogrodzie z sekatorem pochodziłem to i na jakie 3 tygodnie w zimie starczy (tylko ręka boli)

 

pzdr. dla "gazowników" i "olejarzy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...