Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Martka, nawet nie wiesz, jak bardzo bliski staje mi się Twój dziennik, a to za sprawą tego, że mniej więcej działam w podobny sposób, raczej z refleksją po niż przed i z działaniem na ostatnią chwilę. Nareszcie bratnia dusza. Kibicuję dalej :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martka, ja też mam dziwne wrażenie, że (prawie) wszyscy fachowcy/sprzedawcy robią mi łaskę i chca mnie orżnąć (i chyba im to sie udaje :wink: ). Dziś Pan Koparkowy krzyknął nam trochę ponad 1000 złotych za to co robił przez dwie godziny w sobotę i dziś przez jakieś 7 godzin. W sumie ceny to się takiej nawet spodziewałem (oczywiście miałem nadzieję, że będzie mniej), ale podłamałem się tym, że za dużą koparkę i Kamaza zawołał 150zł/godzinę. A na początku była mowa o 60... Tyle że nie powiedział że za Ostrówka :o

 

Ale i tak go pewnie jeszcze nie raz wezmę - tylko najpierw ustalę cenę. Tak to jest, frycowe trzeba płacić.

 

Tak przy okazji, chyba wpadnę jutro do Ciebie na budowę, bo muszę w końcu umowę z Markiem S. podpisać. Podeślij mi na priva jak do Ciebie trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, są całę grupy różnej maści majstrów co to zawsze wiedzą lepiej - nawet jak dojechać na budowę w nieznanym tereni. Przypomniał mi się Casting na wykonawcę, gdzie jeden fachowiec starej datu powiedział na początek. "ja jestem fachowiec z doświadczeniem i żadnych umów podpisywać nie będę..." itp. Nie został moim wykonawcą i dobrze, bo potem słyszałęm jak go wywalili z innej budowy, "bo nie słuchał co do niego mówiono...".

Ale widzę, że zaczynasz z werwą co rokuje dobrze Twojej budowie.

 

Trzymam kciuki - POWODZENIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...