Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

No co Wy :)

jak nie ma co komentować to sobie chociaż pogadajcie :)

 

Maluszku, tam jest napisane, że

 

Rejestracja zgłoszeń na spotkanie Forum MURATORa zakończona.

Przesłane informacje zostały zapisane. Dziękujemy.

Powrót do forum

 

Mam nadzieję, że to rejestracja mojej osoby została zakończona, a nie ogólnie :)

 

Ja się zapisałam, chociaż na chwilkę wpadniemy.

Pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie moge doczekać :)

 

Co do samopoczucia - moje super.

Za to moja kochana Chłopina się rozłożyła kompletnie i w tym stanie nie ma mowy o wspólnym rodzeniu.

W związku z powyższym zaleciłam Małej, że ma siedzieć w brzuchu póki tata nie wyzdrowieje.

Aby jej w tym pomóc sama wywaliłam się do góry nogami i wychodzę tylko na trzy króciutkie spacerki z psem, które jest zdziwiony moją powolnością.

 

Tak więc mimo, ze termin mamy na za tydzień, Zosia została zobowiązana do nie wychylania się do 1 maja.

Poza tym nie mamy wózka, ani fotelika do samochodu. Po prostu dotychczas żaden wózek nie wydawał mi się dostatecznie odlotowy (mówię o kolorach a nie o wyposażeniu).

 

Więc ona po prostu nie może się urodzić w najbliższym czasie.

Koniec i kropka.

Trzymajcie kciuki :)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Martka...

 

faktycznie dawno tu Cię widać nie było, ale tym większa radość z takich informacji które przekazujesz. Nie masz pojęcia jak sie cieszę Waszym szczęściem, cud narodzin to niepowtarzalna chwila i masz racje, że kazałaś Zosi poczekać aż Tata wydobrzeje, jeśli by go to ominęło, to miał by czego chłop żałować.

 

Kolejna dobra wiadomość, że postarasz sie wpaść na spotkanko, fajnie będzie Cię znowu zobaczyć.

 

trzymam kciuki za powodzenie wszelkich najbliższych zdarzeń

 

pozdrawiam

m.

 

ps. kurcze, stęskniłem się za Tobą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...