Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

Widze Martko, ze wszytscy fachowcy są tacy sami.

 

Moi też nie zawsze pamiętają, zeby uprzedzi, ze coś potrzebne na wczoraj.

Na szczęście to naprawde fajne chłopaki, wiec jak im braknie jakiejś pierdołki, to sami jadą i kupują.

 

Co do dnia bez samochodu - to chyba nic tylko się cieszyc.

My mamy budowę oddaloną dokładnie 10 km od domu, oboje jestesmy zmotoryzowani i juz widzę, ze najdroższym wydatkiem w budowie domu jest paliwo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu - jeśli zostaniesz do miej więcej 18 - to Cię zabiorę i nawet odwiozę z powrotem do Wawy, chyba, że zechcesz zostać w moim domku bez okien

 

Bardzo bardzo dziękuje za troskę o robotę.

Fajnie. Mili ludzie póki co. Sporo nauki. Tydzień 13-17 czerwca wycięty z życiorysu, lecę do Londynu.

Ból jedyny, ale duży - tankuję auto za swoje. Ech... :)

 

Maluszku - mam nadzieję, że wiesz... anytime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funia

 

Ja już przestałam się wkurzać, że na ostatnią chwilę - budując trzeba się przyzwyczaic, że nie możesz mieć planów na wieczór.

I tak lubię moich panów - kosztowali mnie trochenerwów, niedużo w porównaniu z ekipami, o których czyta się na forum, ale w końcu... zbudowali mi dom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jechałam z działki, to się przygladałam i wszystkie tak maja.

Ale mogłoby być w kolorze dachówki przynajmniej a nie taki czarny paskud na moim ładnym daszku

 

fakt... mogłby by być ładniejsze, tylko co jeśli nie pasował odcień koloru? a czarny jakby nie patrzec uniwersalny kolor,

to okno połaciowe to nad klatką schodowa??

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś - do mnie od Whisperów blisko. więc jesli Maluszki zechcą moga Cie podrzucić cobyś sobie poszabrowała.

 

Co do Londynu - też sie cieszę, ale jeśli Tobie ma być weselej, to hm... przez 5 dni będe siedziała po kilkanaście godzin w sali konferencyjnej zwiedzać będę tylko w niedzielę - potem hardwork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...