Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

W końcu zobaczyłam w realu pokój kąpielowy Martki :D :D :D Jest suuuuuuuuuuper :D W ogóle domek przeogromnie mi się podoba :D A widoki po prostu rewelacja :D Jakbym miała takie to chyba nic innego bym nie robiła tylko siedziała w domku i wyglądała przez okno :D

 

ps. ona znaczy się ta łazienka jest naprawdę duuuuuuża :D Ja myślałam, że mam dużą łazieneczkę ale Martka mnie w tym przebija :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W końcu zobaczyłam w realu pokój kąpielowy Martki :D :D :D Jest suuuuuuuuuuper :D W ogóle domek przeogromnie mi się podoba :D A widoki po prostu rewelacja :D Jakbym miała takie to chyba nic innego bym nie robiła tylko siedziała w domku i wyglądała przez okno :D

 

ps. ona znaczy się ta łazienka jest naprawdę duuuuuuża :D Ja myślałam, że mam dużą łazieneczkę ale Martka mnie w tym przebija :D :D :D

 

kurcze... Maluszku...teraz to już się naprawdę doczekać nie mogę zeby to zobaczyć na własne oczy...

Martka: łazienka jest wg projektu, czy powiększałaś ją??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałabym, że jest wg projektu poniekąd - tzn obok łazienki była garderoba o powierzchni 2,7.

Ponieważ wydała mi się mała i ciemna - podzieliłam ją na pół - pół garderoby przypadło sypialni, a pół łazience.

 

Obejrzałem z ciekawości projekt... :D :D :D góra Twojego domku jest identyczna jak mojego, oczywiście wg projektu, no i łazienka też prawie identyczna i chyba nawet moja lekko większa :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.archeton.pl/projekty/index.asp Dodam tutaj adres projektu, bo nie widziałam abyś gdzieś podawała. Oglądałam projekt, uroczy domek. Ale u Was ta budowa jakoś szybko idzie...Już macie pod dachem!! :o

Ale fajnie, tylko tak dalej...Powodzenia i czekam na zdjecia wnetrz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...