Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Krzemyka Martki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 886
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I jeszcze mi się przypomniało, że zrobiłeś bardzo ładną podbitkę w swoim domku, a Prezes siejeszcze w tej kwestii nie wykazał.

Nawet jeśli On zrobi ładniejszą, w co wątpię, bo to początkujący majsterkowicz (just "toilet"), to Ty i tak byłeś pierwszy :)

 

Jak to JUST toilet??!!! :evil:

 

Martka, podpadłaś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mi się przypomniało, że zrobiłeś bardzo ładną podbitkę w swoim domku, a Prezes siejeszcze w tej kwestii nie wykazał.

Nawet jeśli On zrobi ładniejszą, w co wątpię, bo to początkujący majsterkowicz (just "toilet"), to Ty i tak byłeś pierwszy :)

 

Mówiłem Ci już że Cię lubie???

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo siły, ale póki co wykorzystuję okres szkoleniowy w pracy. Nie mam zbyt wiele do zorbienia. Tak się przyzwyczaiłam do ciągłego braku czasu w starej robocie, że teraz aż się zachłystuję.

 

Poza tym jest jeszcze jeden ważny aspekt. W październiku mój właściciel chce miećwolne mieszkanie. Albo chociaż częściowo skończę, albo będę musiała szukać przechowalni. Może ktoś z Forumowiczów chce przechowac mnie i moje mebelki ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki mam:

 

1) grube

2) gipsowe

3) Większośc Knauff, ale się skończył, więc dzis przyjechała Nida do ostatnich dwóch pomieszczeń. Chłopaki marudzili, ale ostatecznie powiedzieli, że zrobią.

Może jutro skończą :)

Jesteś zadowolona z efektu?

 

ps. My wciąż nie możemy się zdecydować...gipsowe czy cem.- wap.?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na prawdę gładkie i równe.

 

Nie widziałam cementowo-wapiennych u mnie w domu, więc nie mam porównania. Ale ręcznego szpachlowania sobie nie wyobrażam.

Może chcecie wpaść do Baszkówki dziśl ub jutro, albo kiedykowliek (w kończu dom jest otwarty) to sobie obejrzycie?

Whispery będą miały c-w, więc sami miglibyście porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...